İçerik Ortakları

Yepyeni bir yolculuk..

Bu yolculukta içerik ortaklarımızla dijitalde fark yaratan içerikler sunarken çoklu fayda üzerine kurulu bir anlayışla ilerliyoruz.

Siz de içerik ortaklarımız arasında yer almak isterseniz aşağıdaki bilgileri bize iletin, yayın kurulumuzun incelemesinin ardından iletişime geçelim.

Model nedir?

Farklı konularda bilgiye hakim, konusunda uzman içerik ortaklarımız platformumuzda editör olarak tanımlanacak, kendi instagram vd sosyal medya hesaplarına link verebilecek; sitede yayınlanmak üzere hazırlayacağı SEO uyumlu ayda minimum 4 maksimum 8 içeriği dilediği gibi kendi sosyal medyasında da paylaşabilecektir.

Sadece dijital değil…

Aylık 10.000 baskı adeti ve erişimiyle ücretsiz gazetemiz de içerik ortaklarımızın yazılarına açık.. Yazılarınızdan seçilecek olanlar gazete de sizin adınız ve sosyal medya bilgilerinizle yer alacak.

Gelir paylaşımı

Projenin gerek dijital gerekse de basılı yayın tarafından elde edilecek reklam gelirlerinin giderlerden kalan kısmının %5’i içerik ortaklarının sosyal medya hesaplarının (ağırlıklı olarak instagram) tanıtımı ve takipçi sayısının arttırılması için kullanılacaktır.

*Her hafta minimum 2 içerik yazısını düzenli bir şekilde ileten ve toplamda 20 içerik yazısına ulaşan içerik üreticileri yararlanacaktır.

Macera mı?

Deneyip göreceğiz… Hayallerimizin peşini hiçbir zaman bırakmadan…

Sizi de bekliyoruz…

Başa dön tuşu