Cinsellik

Cinsel İlişki Sırasında Erkeğin En Çok Zevk Aldığı Şeyler

Cinsel hayatına zevk katarak partnerlerini mutlu etmek isteyen kadınlar, erkeklerin zevk noktalarını bilmelidir. Öyle ki kadınların olduğu gibi erkeklerin de birden çok zevk noktası bulunur. Bu noktaları bilmek seks sürecinin çok daha keyifli geçmesini sağlayacaktır. Peki cinsel ilişki sırasında erkeğin en çok zevk aldığı şeyler nelerdir? Merak edenler için işte detaylar…

Farklı Pozisyonlar Deneyin

Her erkek partneri tarafından yapılan sürprizleri sever. Bu nedenle cinsel yaşamınıza zevk katmak istiyorsanız güvenilir pozisyonları bir kenara bırakın ve daha eğlenceli pozisyonları deneyin. Cinsellik konusunda kendinize güveniniz tam ise daha atletik pozisyonlara da yer verebilirsiniz.

Gizemli Olun

Erkekler en az çıplak olmak kadar giyinik olmayı da seksi bulurlar. Yani gizemli bir görüntü partnerinizi baştan çıkarmanız için yeterli olacaktır. Bunun için seksi iş çamaşırlarının yanı sıra vücut çorapları, renkli tüller, külotlu çoraplar ve de gecelikleri kullanmaya özen göstermeniz gerekir. Böylece çok daha gizemli bir hava yaratacak aynı zamanda da davetkar bir izlenim yaratabileceksiniz.

Güzel Sözler Fısıldayın

Erkekler kadınlar kadar olmasa da cinsellik esnasında tutkuyu severler. Bu nedenle beraberlik esnasında ona güzel sözler fısıldamanız çok hoşuna gidecektir. Sarf edeceğiniz cümleler kimi zaman aşk sözcüklerinden oluşması gerekse de çoğunlukla yaramaz cümleler ve yönlendirmeler daha ateşli olur.

Sizi İzlemesine İzin Verin

Erkekler cinsellik için acele etmezler. Bu nedenle onun karşısında yapacağınız her hamleyi adım adım izlemeniz onları daha istekli kılacaktır. Mesela kıyafetlerinizi daha yavaş çıkartabilir, seksi danslar yapabilir ve kendinize dokunarak onu baştan çıkabilirsiniz. Böylece beraberliğinize iyi bir cinsel deneyimin yanı sıra tutku da katmış olacaksınız.

Haz Noktalarını Bilin

Erkekler cinsellik öncesinde ve sonrasında temas edilmesinden hoşlandığı haz noktalarının keşfedilmesini ister. Erkeklerin cinsel ilişki esnasında en çok haz aldıkları alanlar arasında boyun bölgesi, ense, penis çevresi, avuç içi, alt dudak kenarı, bel çukuru, kulak memesi, göğüs uçları ve de kasıklar bulunur. Bu noktalara yapacağınız seksi dokunuşlar ilişkinizi nirvanaya ulaştıracaktır.

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu