AlışverişCilt BakımıGüzellikManşet

3 Adımda Kusursuz Cilt Görünümü: NARS Light Reflecting Skincare Collection

NARS Skincare Collection 3 adımda mükemmel cilt görünümü sunuyor.Cildi nemlendiren ve canlandıran ürünlerle, makyaj öncesi cilt bakımının vazgeçilmezi oluyor.

Sağlıklı, canlı ve parlak bir cilt görünümü için ilk adımda cildi canlandırmak ve nemlendirmek gerekiyor. NARS Skincare Light Reflecting Firming Serum gözle görülür şekilde cildi sıkılaştırmaya, elastikiyeti arttırmaya ve cildin doğal ışıltısını canlandırmaya yardımcı oluyor. NARS Skincare Light Reflecting Firming Serum, az miktarda ellere alınıp ısıtıldıktan sonra cilde direkt nazikçe masaj hareketleriyle veya tampon yaparak uygulandığında maksimum sonuç veriyor. 

NARS Skincare Light Reflecting Firming Serum

1708688491 1702374396 NARSSkin LightReflecting FirmingSerum min

Çift dokulu Skincare Light Reflecting Firming Serum, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltırken cildin sıkılaşmasına ve güçlenmesine yardımcı oluyor. Formülünde çevresel stres faktörlerine karşı etkili olan baobab yağı kapsülleri bulunan serum, ışığı her açıdan yansıtmaya hazır olan altın inci küreleri ile cilde prizmatik etki kazandırıyor ve aydınlık bir cilt sağlıyor. 

Serumdan sonra cildin ihtiyacına uygun seçilen nemlendirici ile ikinci adıma devam ediliyor. Nemlendirici de serumla aynı şekilde parmaklarda ısıttıktan sonra yüze masaj yaparak hafifçe uygulanıyor. Nemlendirici, masaj yaparak uygulandığında kan dolaşımını destekliyor. Bu sayede cilt anında canlanıyor ve daha sağlıklı görünüyor.

NARS Light Reflecting Moisturizer

1708688492 1702374397 NARSSkin LightReflecting Moisturizer min

Jel-kem formülü ile ciltte 60 saate kadar nemlendirme sağlayan Light Reflecting Moisturizer, her uygulamada cildi yoğun nemle rahatlatırken cilde karşı konulmaz yumuşaklık ve ışıltı sağlıyor. İçeriğindeki kakao peptidleri ve moringa tohumu kombinasyonuyla Light Reflecting Moisturizer, cildin tonunu ve berraklığını korumaya yardımcı oluyor. Formülündeki hyalüronik dolgu kürecikleri, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü yumuşatırken nemi cilde hapsediyor.

Üçüncü adımda ise cilt yapısına uygun veya gün içinde cildin görünümünün isteğine yönelik bir baz seçip az bir miktarda tüm yüze uygulanıyor.

NARS Light Reflecting Treatment Lotion

1708688496 1702374398 NARSSkin LightReflecting TreatmentLotion min

Cildi pürüzsüzleştiren ve ciltteki ölü derileri nazikçe temizleyen NARS Light Reflecting Treatment Lotion, ultra nemlendirici ve ferahlatıcı etkisiyle cilde yumuşacık bir görünüm veriyor. NARS’a özel Light Reflecting Complex ile formüle edilen bakım losyonu, 4 haftalık kullanımdan sonra ciltteki pullanmayı %68 oranında azaltıyor ve cilde yoğun nem ve mineraller sağlarken cildin aydınlık görünümünü arttırıyor.

Tüm ürünlere buradan ulaşabilirsiniz.

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu