AlışverişManşet

Adidas: En Hafif UltraBoost

Ultraboost dünyasının en hafifi “Ultraboost Light”, yeni nesil Light BOOST orta tabanıyla, üstün yastıklama ve rahatlığı bir arada sunuyor. Koşucunun her adımında sağladığı destekle enerjiyi maksimum performansa dönüştürüyor.

adidas, Ultraboost dünyasının en hafif koşu ayakkabısı Ultraboost Light’ı tanıttı. adidas’ın farklı düzeydeki koşuculara maksimum performans desteği sağlamak için gerçekleştirdiği inovasyonların bir sonucu olan Ultraboost Light’ın özünde, yepyeni bir taban “Light BOOST” bulunuyor. 

adidas

BOOST teknolojisinin çığır açan bir yenilik olarak 10 yıl önce piyasaya sunulmasının ardından geliştirilen yeni Ultraboost Light, %30 daha hafif BOOST malzemesi ile bugüne dek üretilen en hafif Ultraboost modeli. Orta tabanda yer alan küçük kapsüller, her adımda enerjiyi katlayarak performansa dönüştürmek için koordinasyonla çalışıyor.

Benzersiz molekül tasarımı, bugüne kadar ki en hafif BOOST köpük malzemesini sunuyor. Hafif dış taban, her türlü hava ve zemin koşulunda ideal tutuş sağlıyor. Ultraboost Light koşarken en iyi performansa ihtiyaç duyan sporcular için, zorlu aşınma testleri sonucunda tasarlandı. 

Ultraboost Light, önceki Ultraboost’a göre %10 daha düşük karbon ayak izine sahip. Hammadde, üretim süreci, ambalajlamadan taşınmaya kadar, uluslararası kabul görmüş ISO 14067 standardına uygun olarak karbon ayak izi hesaplanarak üretildi. 

adidas Ultraboost Light’ın özellikleri:

  • Yeniden tasarlanmış bir LEP: Ayakkabının tabanında bulunan Doğrusal Enerji Noktası, tepkiyi optimize etmek ve yeni Light BOOST malzemesiyle uyum içinde çalışmak için yeniden tasarlandı.
  • PRIMEKNIT +: En üst düzeyde nefes alabilirlik ve konfor için üretilen koşu ayakkabısı, hafif ayakkabı yüzeyiyle uyum sağlayan bir yapıya sahiptir.
  • Continental ™ doğal performans kauçuğu: Her türlü hava koşulunda kendinden emin bir koşu için optimum performans sağlıyor.
  • -% 10 daha düşük karbon ayak izi: Yeni Ultraboost Light, önceki sürümlere kıyasla daha düşük karbon ayak izi taşır.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu