AlışverişManşet

adidas Originals: “Campus Wild Moss”

adidas Originals ve Bad Bunny ile Coachella Festivali’nin heyecanı devam ediyor.

Bad Bunny iş birliğinden ortaya çıkan yeni modeli “Campus Wild Moss”un lansmanını Bad Bunny’nin Coachella Festivali’nde sergilediği inanılmaz performansıyla birlikte gerçekleştirdi. 

Yeni sezona renk katacak şekilde tasarlanan Campus Wild Moss, yosun yeşili silüetiyle Benito’nun özünü ve gizemini temsil ediyor. Benito, yeniden doğan renkli bir ifadeye göz kırparken son derece benzersiz bir hikaye anlatıyor. Doğanın özünü yansıtan yeni Campus Wild Moss, kadifemsi süet sayasıyla, yumuşak ton ayrıntıları ve çift dilli tasarımla dengelenen imza silüetini aynı zamanda kalın kauçuk dış taban ile tamamlanıyor.

adidas

Bad Bunny’nin yaratıcı vizyonundan ilham alan Campus Wild Moss, konturlu dış tabanlarıyla ve üç serit detayıyla göz kamaştırıyor. Campus ayakkabılarıyla ilgili sevilen tüm detayları bu kez Bad Bunny iş birliğiyle kusursuz şekilde yorumluyor.

Bad Bunny’nin dokuzuncu versiyonu olan Campus Wild Moss, Coachella’nın ardından 29 Nisan’dan itibaren seçili mağazadalarda, online’da ve BadBunny.com’da satışa sunulacak.

Daha fazla bilgi için, adidas.com’u ziyaret edebilir ve @adidasoriginals kullanarak Instagram, TikTok ve Twitter’daki sohbeti takip edebilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu