AlışverişCilt BakımıGüzellikManşet

Anew: Protinol Power Serum

Dünyada sadece Avon’a özel ve patentli PROTINOL teknolojisi ile geliştirilen Anew serisi büyümeye devam ediyor.

Devrim yaratan PROTINOL teknolojsi ile geliştirilen Avon Anew Protinol Power Serum ‘un gücü şimdi göz çevresi bakımınızda!

PROTINOL teknolojisi ile geliştirilen Avon Protinol Power Serum ve Avon Portinol Power Göz Çevresi Kremi içeriğindeki tip I ve tip III ikili kolojen desteği ile cildinizin güçlenmesine ve 7 günde 7 yaşlanma karşıtı etkiyi görmenize yardımcı olmak için çalışır. Düzenli kullanım ile derinlemesine yoğun nemlendirme ve hafifleyen ince çizgi ve kırışıklık görünümüyle birlikte daha pürüzsüz, daha sıkı, daha parlak, daha güçlü hissedilen ve daha genç bir cilt görünümünü elde edebilirsiniz.

anew

Yeni Anew Power Göz Çevresi Bakım Kremi ise göz çevrenizi anında aydınlatırken ince çizgilerin görünümünü hafifletir ve yoğun nemlendirme sağlar.

Yeni Avon Anew Power Göz Çevresi Bakım Kremini göz çevresinin etrafına, göz kapaklarının ve kaş kemiklerinin altına küçük bir miktar sürdükten sonra kremin özel olarak tasarlanan aplikatör ucu aracılığıyla göz çevresine nazik hareketlerle cilde yedirmek yeterli. 

Sizde tüm cilt tipleri, tonları ve yaşları için uygun olan ve yüz ve göz çevresi bakımınızı yeniden şekillendirecek bu ikiliyi keşfetmeye hazır olur. Yılların kolajen kaybını geri kazandıracak gücü keşfedin ve 7 günde 7 yaşlanma karşıtı etkisi görün!

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu