AlışverişManşet

Ariş Pırlanta’dan Tamtur Yüzükler

Ariş Pırlanta, sonsuz aşk, tutku ve mutluluğu ifade eden Tamtur Yüzükleri, severlerin beğenisine sunuyor.

Benzersiz ışığını en güzel şekilde ortaya koyan Tamtur Yüzükler sonsuz sevgiyi anlatırken, stil sahibi kadınların şıklığını da tamamlıyor.

Farklı kesimleri ile mücevher sever kadınların tercihi Tamtur Yüzükler, 2023 koleksiyonunda beyaz, kırmızı ve sarı altın montürlü seçenekleriyle Ariş koleksiyonlarında yerini aldı. 

Sevgi, mutluluk getirdiğine inanılan, ‘Sonsuzluk Yüzüğü’ olarak da anılan ve çeşitli karat, renk, berraklık ve kesimlerde hazırlanan Tamtur Yüzükler hem taşıdığı anlam ile hem de yılın trendlerini yakalamak isteyenlerin seçimi olarak dikkat çekiyor.

Gündelik hayatta bekarların da baş ve işaret parmaklarında kullanabilecekleri tamtur yüzükler, bu yılın gözde trendleri arasında yerini alıyor.

Pırlanta Tamtur farklı yüzükler ile de kombinlenebiliyor

Tamtur yüzük kullanıcıları yanına takacağı tektaş yüzükler ile de parmaklarını kombinleyebilir. Yüzükleri takarken iki yüzüğün birbirini çizebilme ihtimali olduğundan takarken dikkat edilmesi gerekir.

Bundan dolayı kalın tamtur yüzükler daha küçük tektaşlar ile ince tamtur yüzükler ise büyük tektaşlar ile kullanılmalıdır. Tamtur yüzükler ince alyanslar ile de şık bir kombin oluşturur.

Ariş’in “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan tüm ürünleri, www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu