AlışverişManşet

Arzum’dan Keyifli Temizlik: Magiclean Power

Üstün performans ve teknolojiyi bir arada sunan Arzum Magiclean Power Dikey Şarjlı Süpürge, güçlü motoru ve kullanım kolaylığı ile temizliği keyfe dönüştürüyor.

Arzum’un teknoloji ve performansı bir araya getirerek tasarladığı Arzum Magiclean Power Dikey Şarjlı Süpürge, kullanım kolaylığı ile temizliği keyfe dönüştürüyor. 

Magiclean Power, 350 W motor gücü ve sert rulo fırçalı led turbo başlığı ile halılarda derinlemesine temizlik sunarken mini turbo başlık, perde/raf başlığı, yumuşak fırçalı 2’si 1 arada başlık, ince uçlu gibi zengin başlık seçenekleriyle de evinizde ulaşılmadık yer bırakmıyor.

arzum şarjlı süpürge

Yüksek performanslı ve uzun ömürlü BLDC motoruyla maksimum çekiş gücü sağlayan Arzum Magiclean Power, yüksek kapasiteli bataryası sayesinde size kablosuz kullanım imkânı da sunuyor.

40 dakikaya varan kullanım süresi ve kolayca boşaltılabilen 0,6 litre kapasiteli toz haznesi ile Magiclean Power, tek seferde tüm evi temizleyebilmenizi sağlıyor.

Arzum'dan Keyifli Temizlik: Magiclean Power

Magiclean Power, 3 kademeli hız ayarı ile her türlü tozun üstesinden geliyor. Tüm bu özellikleri ile temizliğin en konforlu halini sunan Magiclean Power, duvar montaj aparatı ile de evinizde yer kaplamıyor.

Üstün performans ve teknolojiyi bir arada getiren Magiclean Power Dikey Şarjlı Süpürge ile size kolay temizliğin keyfini çıkarmak kalıyor.

Arzum'dan Keyifli Temizlik: Magiclean Power

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu