AlışverişCilt BakımıGüzellikManşetSaç Bakımı

Atelier Rebul, Yolculuğuna Cansu Dere Işıltısıyla Devam Ediyor

Atelier Rebul, İstanbul’un gizemli dünyası ve Mısır Çarşısı’nın sıcak baharat notalarından ilham alarak yaratılan ikonik İstanbul İmza Koleksiyonu’nun10. yıl heyecanını, ünlü oyuncu Cansu Dere iş birliği ile unutulmaz hale getiriyor.

Gizemli ve sıcak baharat notalarının buluştuğu ikonik İstanbul İmza koleksiyonu’nun zamansız yolculuğu Cansu Dere ışıltısıyla devam ediyor. Cansu Dere’nin özgün duruşuyla birleşerek, koleksiyonun büyüleyici ruhunu yansıtan filmi, Atelier Rebul’ün en sevilen koleksiyonlarından biri olan İstanbul’un 10. yılında zamansızlığına atıfta bulunuyor.

Atelier Rebul İstanbul İmza Koleksiyonu’nun; zamansız, zarafet dolu, mistik ve büyüleyici hikayesinin başlangıç noktası, tüm zamanların en güzel şehri olan İstanbul’un büyüsü ve Cansu Dere’nin zamansız güzelliği ile buluşuyor.

Atelier Rebul ve Cansu Dere

Bu iş birliği, İmza Koleksiyonu’nun 10. yılının eşsizliğini vurgulayan özel bir kampanya çekimi ile bütünleşiyor. Koleksiyon çekimi, özenle hazırlanan paketler eşliğinde İstanbul’un modern ve mistik dokuları, Mısır Çarşısı ve Kız Kulesi’nden ilham alan temasıyla kurgulanıyor.

İstanbul’un ikonik manzalarından ve dinamizminden alınan ilhamın yansıdığı karelerde, şık altın rengi ve siyah tasarım formu ile tasarlanmış özel ambalajlar İstanbul ruhunu yansıtıyor. Köklerimizle modernizmin mükemmel buluşmasını yansıtan, renklerin ve baharatların eşsiz harmonisi, özel olarak tamamlanarak zenginleştiriliyor.

Kamera önünde ve arkasında özgün duruşu ile tanınan Cansu Dere’nin performansı ve yeteneği, her bir detayı incelikle düşünülmüş Atelier Rebul İstanbul İmza Koleksiyonun 10. Yıl kutlama karelerine yansıyor.

Cansu Dere’nin yer aldığı İstanbul Koleksiyon çekimlerini içeren ürün yelpazesinde; eau de parfum, saç parfümü, şampuan, saç kremi, ışıltılı vücut yağı, duş jeli, vücut peelingi, vücut losyonu, sıvı sabunu, çubuklu oda kokusu, kolonya, mum gibi ürünler yer alıyor.

Atelier Rebul’ün İstanbul İmza Koleksiyonu’nun 10. yılını, Cansu Dere’nin yer aldığı büyülü İstanbul proje filmi ile keşfedin!

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu