Cilt BakımıAlışverişGüzellikManşet

Aveeno: Kuru ve Hassas Ciltler için Nemlendirici Bakım

Aveeno Günlük Nemlendirici, içeriğindeki prebiyotik kolloidal yulaf kompleksiyle cildi nemlendirirken daha sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor. 

Bilim ve doğanın güçlü birleşimiyle 60 yılı aşkın süredir farklı cilt ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan Aveeno, Günlük Nemlendirici serisiyle üç aydan büyük bebek, çocuk ve yetişkinleri besleyici cilt bakımı ile buluşturuyor. İçerdiği prebiyotik kolloidal yulaf kompleksiyle kuru ve hassas ciltleri nemlendirirken besleyen ürünler ilk andan itibaren daha sağlıklı bir görünüm sağlıyor. 

aveeno

Aveeno Günlük Nemlendirici Vücut Losyonu

Hızlı emilen yapısıyla nemi hapsederek kuru ve hassas cildi besleyen vücut losyonu ilk kullanımdan itibaren nem bariyerini güçlendiriyor ve daha sağlıklı bir görünüm vadediyor. Cildin doğal mikrobiyomunu koruyor ve uzun süreli rahatlama sağlıyor. Tahrişin ve çatlamış cildin önlenmesine ve geçici olarak korunmasına yardımcı oluyor. Düzenli kullanımda cildi nemlendirerek yumuşak bir his bırakıyor. 

Günlük Nemlendirici Krem

Cildi 24 saat boyunca nemlendirerek koruyan krem, zengin ve yağlı bir his bırakmayan yapısıyla rahatlatıyor ve konforlu bir his sunuyor. Cilt bariyerini güçlendirerek doğal dengesini koruyor. Hassas ciltler için dermatolojik olarak test edilen krem günlük yüz ve vücut bakım rutinine eşlik ediyor. 

Tüm aile bireylerine uygun günlük nemlendirici bakımı sunan ürünlere ulaşabileceğiniz seçkin eczaneler için www.jnjconsumer.com.tr/tr/markalarimiz/aveeno/yetkilieczaneler adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu