MakyajAlışverişGüzellikManşet

Avon: 3 Etkili Tinted Dudak Balmı

Dünya için güzellik anlayışıyla hareket eden Avon, dudakları renklendirecek ve bakım yapacak son trendi açıklıyor; Tinted Dudak Balmı. Dudakları koruyan, besleyen ve renklendiren 3 etkili Tinted Dudak Balmı yeni favoriniz olacak.

SPF10 ve antioksidanlar içeren yapısıyla dudakları koruyan Tinted Dudak Balmı, içeriğindeki besleyici yağ karışımıyla sürüldüğü anda dudaklarınızın kuruluğunu azaltacak. Kat kat sürülebilen satensi renkleri ile dudaklarınız hem bakımlı hem de hoş görünüme sahip olacak.

Test eden 10 kadından 9’unun dudaklarını daha yumuşak ve daha pürüzsüz hissettiği Tinted Dudak Balmı, 6 farklı rengi ile makyaj çantanızın olmazsa olmazı haline dönüşecek. Sezonun en trend rengi ise hiç kuşkusuz iddialı olduğu kadar uyumlu ve zarif tonuyla Tinted Dudak Balmı’nın Plum rengi. 

Her yerde!  Dünya için güzellik anlayışıyla hareket eden ürünlere Avon satış temsilcilerinden, avon.com.tr’den veya internet üzerindeki online alışveriş sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu