Saç BakımıGüzellik

Ayça Ayşin Turan, kuaför Cemil İrez ile kamera karşısındaydı!

Profesyonel saç bakım markası L'Oréal Professionnel, “Biz Profesyoneliz” söylemiyle Ayça Ayşin Turan ile L'Oréal Professionnel'in Le Collectif ekibinden kuaför Cemil İrez’in boyadığı saçlarıyla özel bir çekim gerçekleştirdi.

Profesyonel saç bakım markası L’Oréal Professionnel, “Biz Profesyoneliz” söylemiyle Ayça Ayşin Turan ile L’Oréal Professionnel’in Le Collectif ekibinden kuaför Cemil İrez’in boyadığı saçlarıyla özel bir çekim gerçekleştirdi.

Ekran Resmi 2022 02 09 16.28.25
Ayça Ayşin Turan L’Oreal Professionnel için kamera karşısında

Ekranların başarılı ve doğal güzelliğiyle dikkat çeken yıldızı Ayça Ayşin Turan, Hakan Köse Kuaför’den Cemil İrez’in boyadığı saçlarıyla çekimlerde de kendisini izleyenleri büyüledi. 

Ekran Resmi 2022 02 09 16.30.26
Ayça Ayşin Turan

“Yoğun bir tempoda çalışıyorum. Bu nedenle saçlarımın her an etkileyici ve bakımlı görünmesi benim için çok önemli. Saç boyasında vazgeçilmezim, saçın profesyoneli INOA. Saçlarımın doğal görünüm ve mükemmel renk sonucunun sırrı INOA ” sözleriyle profesyonellerin tercih ettiği profesyonel saç boyası INOA’yı tercih ettiğinin altını çizen Ayça Ayşin Turan, güzelliği ve pozitif enerjisinin yanında saçlarıyla büyük beğeni topladı.

Ekran Resmi 2022 02 09 16.31.43
Kuaför Cemil İrez ve Ayça Ayşin Turan

93 karıştırılabilir renk tonuyla son derece doğal ve uzun süre kalıcı bir renk sonucu veren Inoa, yüksek parlaklık, yüksek etkili renk, optimum saç derisi konforu, görünür şekilde iyileştirilmiş saç kalitesi ve %100 gri kapama avantajları sağlıyor.

INOA C1 2022 POST HASHTAG STILL LIFE TUBE OXYDANT INTER ALL
#bizprofesyoneliz

Ayça Ayşin Turan hakkında

Ayça Ayşin Turan, 1992 yılında Sinop’ta doğdu. İki taraftan da Karadenizli olan Turan’ın babası Kastamonulu, annesi ise Sinopludur. Turan, kariyerine popüler Türk dizileriyle başlamıştır. Ayça Ayşin Turan, 2011-2012 yılları arasında FOX‘ta yayımlanan Türk yapımı Dinle Sevgili adlı günlük dizide Gülfem rolüyle tanındı. 2014 yılında Karagül adlı dizide Ada karakterini canlandırdı. 2015 yılında vizyona giren Sevimli Tehlikeli filminde Zeliş karakterini canlandırdı. Karagül dizisinden sonra 2016-2018 yılları arasında; Altınsoylar ve Meryem dizilerde başrolde oynadı. 2018 yılında yayınlanmaya başlayan Netflix yapımı Hakan: Muhafız dizisinde 2 sezon boyunca başrol oyuncusu olarak Leyla karakterini canlandırdı. Zemheri dizisinde başrol oyuncusu olarak “Firuze” karakterini canlandırdı. Ekim 2020 tarihinde başlayan Arıza dizisinde başrol olan “Halide”yi canlandırdı.15 Haziran 2021 tarihinde yayına başlayan ve 11 Aralık 2021 tarihinde sona eren Ada Masalı adlı dizide başrol olan “Haziran Sedefli” karakterini canlandırdı.

Cemil İrez hakkında

Hk Difference kuaför salonunda artistik direktör olarak görev yapan Cemil İrez, kuaför salonunda verdiği hizmetlerin yanı sıra pek çok reklam filminde ünlülerin saçlarını hazırlamıştır. Kuaförler Derneği ve artistik ekip üyesi olan İrez, yurtiçinde ve yurtdışında pek çok saç defilesinde görev almıştır. Özellikle yaratıcı ve avantgarde saç tasarımlarıyla dikkatleri çeken Cemil İrez #değişimdenkorkma sloganıyla Çağla Şikel gibi pek çok ünlüye hizmet vermekte ve saç kesimindeki tarzıyla da öne çıkmaktadır.

Kuaför Cemil İrez’e ulaşmak için:

https://buradaki.com/randevu/kuafor-cemil-irez-istanbul/

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu