ModaAlışverişManşet

Bella Maison: Yeni Yıl Koleksiyonu

Farklı tasarımlarıyla evlerdeki yaşamı daha keyifli hale getiren Bella Maison, yılbaşı temalı ürünleriyle yeni yıl heyecanını unutulmaz mutluluklara dönüştürüyor.

Yeni yılın olmazsa olmazları kokina, çam ağaçları, çanlar ve birbirinden eğlenceli mesajlarla hazırlanan tabaklar, bardaklar ve dekoratif süsler, yeni yılda paylaşmanın mutluluğunu yaşamak isteyenler için yeni fikirlerin önünü açıyor.   

Yeni yıl beraberinde yeni mutluluklar, yeni kararlar ve yeni fikirlerin yanı sıra birbirinden güzel hediyeleriyle geliyor.

Yeni yılda sevdiklerine unutulmaz hediyeler vermek isteyenler aradığı hediye alternatiflerini Bella Maison’da buluyor. 

Bella Maison’un kokinalar, çam ağaçları, kozalaklar ve birbirinden farklı yılbaşı temalı figürlerle tasarladığı parçalar, mutluluğu paylaşmanın yeni sembolleri olurken, yeni kararların da önünü açıyor.

Şans, Yeni Yıl Tabaklarında

Kokina desenlerinin başrolde olduğu, şansın masalsı bir tonda anlatıldığı Believe, Joy, New Year, Peace ve Cochina yeni yıl tabaklarıyla yılbaşı hediyelerinin anlamını değiştirebilirsiniz.

Yeşil ve kırmızının kokina dalları ve çiçekleriyle harmanlandığı tabaklar ile sevdiklerinize, pişirilen yeni yıl kurabiyelerini servis etmenin mutluluğunu yaşatabilirsiniz.

Sevdiklerinizin her güne güzel bir başlangıç yapmasını isterseniz Daily Reminder tam size göre.

Adsiz tasarim 51 1

Koleksiyonda yer alan pasta tabağından karafa, bardaklardan kupalara kadar birçok seçenek ile sevginizi ve pozitifliğinizi sevdiklerinizin hayatına yayabilirsiniz. 

Bells Meşrubat Bardağı ve Bells Kadeh

Yeni yıl temasının kar, çam ağacı, kozalak ve kokina çiçeği temasıyla işlendiği New Year 4’lü Bardak Seti ile sevdiklerinizin sofralarında kendinizi her an hissettirebilir, Bells Meşrubat Bardağı ve Bells Kadeh ile daha mutlu anlara imzanızı atabilirsiniz.

Yeşil ve gri tonların eşlik ettiği, çam ağaçları ve doğa görüntülerinin resmedildiği Snow Dikdörtgen Melamin Tepsi ile yeni yılın umutlarını sevdiklerinize sunabilirsiniz. 

Let It Snow mesajlarıyla şekillenen New Year Kupa’sı ile en sıcak sohbetlerin konusuna dönüşebilir, mutlu anları daha da güzelleştirebilirsiniz. 

Yılbaşı Enerjisi Tüm Yıl Sürsün!

ahşap saksı

Bella Maison, ev süslemenin mutluğunu dekorasyonda arayanları da unutmuyor. Makrome tekniği ile yılbaşı çanı, çam ve yıldız formlarda hayat bulan Aster, Glint, Freesia, Connely, Starry ve Diana gibi onlarca dekoratif ve duvar süsünden biri ile sevdiklerinizin evlerinin atmosferini yılbaşı enerjisiyle doldurabilirsiniz.

Yılbaşı temasında farklı bir hediye arıyorsanız Christmas Tree, Christmas Stars, Pomeg Dekoratif obje seçeneklerine bir göz atabilirsiniz. Sevdiklerinizin dekorasyonuna ahşap ve fütürist izler bırakmak isterseniz tercihiniz Piny ve Trian Dekoratif Obje olmalı. Leaf Dekoratif Tabak, Orino Dekoratif Kase, Boise Vazo ve şamdan gibi birbirinden farklı formlarda yeni yılın mutluluğunun işlendiği dekoratif ürünlerle sevdiklerinize uzun yıllar unutulmayacak anlar yaşatabilirsiniz.

Mumluklardan bardak altlıklarına, yılbaşı süslerinden kokina çiçeklerine kadar yeni yılın tüm detaylarının işlendiği Bella Maison ile mutlaka sevdiklerinize uygun bir hediye bulabilirsiniz. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu