AlışverişManşet

Beymen Club ile Yazın Modern Silüetleri

Beymen Club 2023 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu, geniş renk ve model alternatiflerindeki elbiseleriyle hayatın her anına, günün her saatine uygun modern silüetlere imza atıyor.

Mevsimin canlı renk paletini modern kesimlerle buluşturan koleksiyondaki tropikal desenli elbiseler marka kadınının özgür ruhunu vurgularken, zebra desenler beyazın asil duruşuyla birleşerek kendine güvenen ve güçlü yanını öne çıkarıyor. 

beymen club

Feminenliği dengeli bir yalınlıkla harmanlayan mavi, kırmızı ve beyaz tonlardaki volan detaylı modeller, yüksek tasarım çiniler, fırça darbelerinden esinlenen desenler ve çizgi oyunlarıyla zenginleşen elbiseler,

Akdeniz sahillerinin romantik ve içten yanını Beymen Club kadınının gardırobuna taşıyor.  

Koleksiyonun pembe, sarı ve turuncu ile yorumlanmış leopar deseni ve colorblock tropikal baskıları yazın heyecanlı ruhunu yansıtırken, pembe tonlardaki elbiseler sezonun optimist enerjisini yansıtıyor. 

İlkbahar / Yaz Koleksiyonu, yalın, güçlü, eğlenceli, kendinden emin ve ilham veren tasarımlarıyla Beymen Club mağazalarında ve www.beymenclub.com adresinde sizleri bekliyor.  

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu