AlışverişManşet

Beymen.com x Sohomanje

Sohomanje’nin yaşam alanınızın enerjisini değiştirecek el yapımı bahçe mobilyalarından dekoratif aksesuarlara, aydınlatmadan özgün desenleriyle dikkat çeken paravan ve şezlonglara, Beymen.com için özel tasarladığı koleksiyon, mevsimin en şık işbirliği niteliğinde. 

Sohomanje’nin yaratıcısı ve kreatif direktörü Ali Meriç tarafından özel olarak tamamen doğal malzemelerle tasarlanan Beymen.com X Sohomanje koleksiyonunda ahşap, deri, mermer ve hazeran yaratıcı tasarımlara hayat veriyor. Doğal malzemelerin kendine has dokusu, izleri ve ton farkları gibi özgün detaylar incelikli el işçiliğiyle buluşuyor, böylece birbirinden farklılaşan tasarımlar sahibi için özel üretilmiş bir ürün mertebesine yükseliyor.

Mevsimin en güzel günlerini geçirdiğiniz bahçeniz, terasınız ve evinizin her köşesi için özel bir parça sunan Beymen.com X Sohomanje koleksiyonunda mobilyadan aydınlatmaya, aksesuardan paravan ve şezlonglara 30’u aşkın tasarım bulunuyor.

beymen.com

Markanın yaratıcısı ve kreatif direktörü Ali Meriç’in kendi evinin dekorasyonu için hayal ettiği tasarımları üretmeye karar vermesiyle doğan markanın koleksiyonlarında konforun yanı sıra iki özellik öne çıkıyor: Parçaların bulunduğu ortamda tüm dikkatleri üzerine çekerek adeta bir sanat eseri hissi yaratması ve üretim aşamasında her türlü suni materyalden ve fabrikasyon işlemden uzak durulması. 

Sohomanje’nin Beymen.com için özel olarak hazırladığı bu seçkiyi incelemek ve yaşam alanınızı bu stil sahibi tasarımlarla güncellemek için Beymen.com’u ziyaret edin. 

Moda ve kozmetiğin yanı sıra Ev & Mobilya, Anne & Bebek & Oyuncak, Spor & Outdoor, Teknoloji ve Yaşam kategorileriyle hayatınızın her alanına hitap eden lüks bir seçki sunan marka, 800’den fazla marka ve 36.000’den fazla ürünüyle keşfedilmeyi bekliyor.

Koleksiyona buradan ulaşabilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu