AlışverişManşet

Blackspade ile Plaj Stilleri

Konfor ve sağlık odaklı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Blackspade, “2023 Plaj Giyim Koleksiyonu” ile yazı bekleyenlerin radarında. 

Sürdürülebilir değerlerle tasarlanan Blackspade 2023 plaj giyim koleksiyonu, çevreye duyarlı olması adına dijital baskı tekniği kullanılarak hayata geçirildi. 

Her bir parçasının kusursuz uyum mottosu benimsenerek tasarlanan koleksiyon, batik efektli baskılar, yumuşak bir şekilde soldurulmuş TieDye efektleri, ombre geçişlerin yer aldığı tasarımlar ve siyah beyaz animal desenlerden oluşuyor.

blackspade

Trend plaj görünümleri için anahtar parçalardan oluşan koleksiyon, premium kumaş kalitesi ile uzun ömürlü kullanım avantajı sağlayarak sürdürülebilir modayı destekliyor. Koleksiyonda cesur ve yaratıcı bir şekilde yerleştirilmiş kesim detayları, vücudu saran tek omuz ve çoklu askı tasarımları iddialı bir görünüm sunuyor. Denizin engin renklerinden ilham alan koleksiyon, sizleri yeni bir enerjiye ve taze bir görünüme kavuşturuyor. Mayo, bikini ve kaftanlar klasik ve çarpıcı bir plaj stili vadediyor.

2023 plaj giyim koleksiyonuna ve daha fazlasına https://www.blackspade.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu