MakyajAlışverişGüzellikManşet

Bobbi Brown: Kırmızının Lüks Dünyası

Her an, her yere uyum sağlayabilen, kırmızının en lüks tonlarından oluşan Bobbi Brown Luxe serimiz ile tanışın. 

Favori Claret tonumuzdan YENİ Burnt Rose’a kadar, her dudak tonuna ve her stile uygun renk seçeneklerinden oluşan Luxe serimiz şimdi de yeniden doldurulabilir versiyonu ile karşınızda.

Luxe Lipstick’in göz alıcı 5 kırmızı tonundan oluşan bu kapsül koleksiyonu keşfetmeye hazır mısınız? Luxe Lipstick Refill’iniz bittiğinde, biten ruju çıkarmanız ve yeni dolumu takmanız yeterli.

Gezegenimizi seviyoruz ve çevresel etkimizi azaltmaya yardımcı olmak için üzerimize düşeni yapıyoruz; iyi görünümle beraber iyiliğe de önem veriyoruz.

bobbi brown

5 Farklı Bobbi Brown Tonu

YENİ Burnt Rose: Göz alıcı kırmızı

Luxe Lipstick serimizin en yeni tonu, tüm gözleri üzerinize çekecek şık bir kırmızıdır. Hava karardıktan sonra bordo yansıyan bu renk her an sizinle. Tüm cilt tonlarına uyum sağlamak için nötr tonlarla dengelenmiştir. 

Claret: Günlük kırmızı

Neutral Rose: Gül kurusu

Afternoon Tea: Doğal kırmızı

Soft Berry: Tatlı vişne

Favori Rujunuz Bobbi Brown Luxe Lipstick Şimdi Refill Formunda!

Luxe Lipstick, göründüğü kadar lüks hisseden dudaklar için, saten bitişli, cilt dostu ürünler ile tasarlanmış, göz alıcı bir dudak rengidir. İçeriğinde bulunan Monoi, Tahiti ve Papatya yağı beslemeye ve bakım yapmaya yardımcı olurken, Yasemin Çiçeği ise zamanla nemi artırmaya ve dudakları yumuşatmaya yardımcı olur. 10 saat süren nemlendirme etkisine sahip renk formülümüz solmaya, çatlamaya ve dağılmaya karşı dayanıklıdır. Bu benzersiz formül şimdi yeniden doldurulabilir formu ve ambalaj tasarımı ile artık sizlerle.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu