Saç BakımıAlışverişGüzellikManşet

Bonacure: Temiz Güzellik ve Performans

Schwarzkopf Laboratuvarları, son yeniliklerden ilham alarak, kapsamlı araştırmalar yürüterek ve geliştirerek, Bonacure adlı kişiselleştirilmiş saç bakım programını ortaya çıkardı. Bu program, saçı içten dışa yeniden yapılandırarak kalıcı saç güzelliği sağlayan ilk üründür.

Bonacure saç bakım ürünleri, cilt bakımında olduğu gibi her saç türünün eşsiz özelliklerine uygun bir şekilde kullanılması gerektiği düşüncesinden yola çıkmıştır. Yepyeni formülleriyle, yıpranmış, boyalı, kuru, normal ve ince telli, hassas, bukleli, kontrolsüz ve parlaklığını kaybetmiş saçlar için özel çözümler sunar.

Bonacure, saç tiplerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak çığır açan bir üründür. Saçlarınızın ihtiyaçlarına uygun şekilde seçilen Bonacure ürünleri, saçlarınızın sağlıklı, canlı ve güzel görünmesine yardımcı olacaktır.

Temiz Güzelliği ve Performansı Seçiyoruz!

Profesyonel saç bakımını tamamen değiştiğini düşünün! Temiz güzellikten ödün vermeyen ve vaatlerle dolu yüksek performanslı ürünleri inceleyelim.

En iyi ve en temiz formülleri oluşturmak için, gelişmiş vegan teknolojisi!

Sürdürülebilir ambalajlar ve güven veren malzemeler…

Sülfatların, silikonların, parabenlerin hiçbiri içeriklerin hiçbiri mevcut değil!

İleri Teknoloji

Yeni Vegan Bakım Kompleksi ile zenginleştirilmiş, yeni nesil, temiz içerikli ve ileri teknoloji: Vegan Keratin ve Cell Equalizer Teknolojisi ile birlikte cilt bakımı, tüm saç tipleri için sağlıklı ve güzel saçlar sunar.

Temiz Formül

Sülfatlar, silikonlar, parabenler, mineral yağlar, mikroplastikler ve yapay renklendiriciler içermeyen, yüksek düzeyde biyolojik parçalanabilirliğe sahip yeni %100 vegan, profesyonel formüller.

Sürdürülebilir Ambalaj

İçi ve dışı temiz: yeni ambalajımız gezegen dostudur, tamamen geri dönüştürülebilir ve %97’ye kadar geri dönüştürülmüş plastikten üretilmiştir.

Her Saçın İhtiyacı için Temiz Güzellikler

  • Nem Yükleme
  • Renk Koruma
  • Elektriklenme Karşıtı
  • Dengeleyici Temizleme

Yeni Vegan Bakım Kompleksi

Vegan Bakım Kompleksi, her Bonacure ürününün merkezinde yer alan bir yeniliktir.

Bu teknoloji, hasarlı saç hücrelerini kütikülden kortekse kadar, saça özdeş maddelerle tamamen yeniler. Eşsiz teknoloji, doğal mükemmelliğe her zamankinden daha yakın olan kusursuz saç kalitesi için sağlıklı bir yüzey oluşturmak üzere saç yapısındaki boşlukları doldurur.

Eş zamanlı olarak, bu teknoloji saçın yapısını saça özdeş amino asit zincirleriyle yeniden inşa etmek için her bir saç telinde harekete geçer. Sonuç; Yenilenmiş, güçlü, esnek ve sağlıklı bir parlaklığa sahip, yeniden doğmuş saçlar.

Vegan Keratin

Vegan Keratin, klasik hidrolize Keratinin bitkisel alternatifidir. Vegan Keratin, boşlukları doldurmak yerine saç yapısını onarmak için 9 amino asitten oluşan özdeş Keratin dizisi ile çalışır ve iç gücü ve doğal elastikiyeti geri kazandırdığı kanıtlanmıştır. Bu bitkisel proteinler, formülde yalnızca doğal bir çözüm sağlamakla kalmaz, aynı zamanda insan saçındaki proteinlerin mimarisiyle aynı özelliklere sahip bir çözüm sunar. Tüm faydaları biyofiziksel ölçümlerle kanıtlanmıştır.

Vegan Keratin Nedir?

Keratin, birbirine güçlü bir şekilde bağlı sarmallar halinde oluşturulmuş farklı tipte amino asitlerden oluşur. Amino asitler, Keratin proteininin daha küçük birimleridir ve saçın yapısı için gereklidir. Proteinler 18 amino asitten oluşur. Keratin, lifli proteinlerin veya amorf proteinlerin karmaşık matrisleri olarak oluşturulabilir.Her iki tip keratin de saçın yapısında ve gücünde inanılmaz bir rol oynarlar.

Vegan Keratinimiz, her ikisi de yaygın olarak saçın yapı taşları olarak bilinen Arginin HCL ve Serin’in yanı sıra doğal ve botanik türevli Buğday Amino Asitleri ve Soya Amino Asitlerinin bir kombinasyonundan oluşur. Vegan Bakım Kompleksimizin en önemli parçası olan Vegan Keratin, tüm Bonacure Clean Performance formüllerinde şu faydaları sunar:

  • Saçın iç gücünü arttırır.
  • Saçı güçlendirmeye, daha güçlü ve daha elastik hale getirmeye yardımcı olur.
  • Saçın taranabilirliğini iyileştirir. (ıslak ve kuru tarama)
  • Saçın şekillenmesini kolaylaştırarak elektriklenmeyi ve kabarmayı azaltır.
  • Sağlıklı saçın koruyucu doğal kalkanını yeniden oluşturur ve saçın iç tabakası üzerinde çalışır.

Cell Equalizer Teknolojisi

Saç yüzeyindeki yapısal boşlukları düzelterek, sağlıklı saçın koruyucu kalkanını geri kazandırır.

İşlem görmemiş saç, Proteolipidler (proteinler ve yağ asitlerinin bir kombinasyonu) adı verilen bir dış saç tabakası tarafından korunur. Saç yıprandığında bu koruyucu tabakayı kaybeder, yıpranma ne kadar fazlaysa bu Proteo-Lipid zincirlerinin kaybı da o kadar fazladır. Cell Equalizer Technology, doğal mükemmelliğe daha yakın bir kütikül için bu zincirleri geri yükler.

Bonacure Temel İçerikleri

Arjinin

L-arginin, proteinojenik bir æ-amino asittir ve saçta temel bir yapı taşı olarak bulunur. L-arginin’in ana işlevi, proteinleri oluşturmaktır.

Arginin ile formüle edilmiş Bonacure Acil Kurtarma, tek bir uygulamada 3 yıllık yıpranmayı anında tersine çevirir.

Gliserol

Gliserol, Gliserin olarak da bilinir. Gliserol, tüm doğal katı ve yağlı yağlarda bulunur – örneğin bitkisel yağlar – kimyasal olarak yağ asidi esterleri (trigliseritler) olarak bağlanır ve çeşitli metabolik süreçlerde bir ara madde olarak merkezi bir rol oynar. Bağlayıcı özellikleri sebebiyle, gliserol bir nemlendirici olarak kozmetikte kullanılır.

Gliserol ile formüle edilmiş Bonacure Nem Yükleme, 48 saate kadar nemli bir saç hissi sağlar.

pH 4.5

Sağlıklı durum için cildin dengeli bir pH seviyesinde olması çok önemlidir.

Cildi uygun pH dengeleyici ürünlerle tedavi etmek ne kadar önemliyse, araştırmalar saç renginin uzun ömürlülüğünün de özellikle saçı optimum pH 4.5’e dengeleyen ürünlerden fayda görebileceğini bulmuştur.

pH 4.5 ile formüle edilmiş Bonacure Renk Koruma, saç yapısını optimum pH 4.5’e yeniden dengeler, sıfıra yakın solma ile saç rengi koruması sağlar.

Babassu Yağı

Babassu Yağı, başta E Vitamini ve fitosteroller olmak üzere antioksidanlar ve yağ asitleri açısından zengindir. Yüksek nem tutma kapasitesinin yanı sıra anti-inflamatuar ve antibakteriyel özelliklere sahiptir.

Bonacure Elektriklenme Karşıtı Seri, tüm saç tipleri için 72 saate kadar elektriklenme karşıtı etki sağlayan Babassu Yağı ile formüle edilmiştir.

Q10+

Cilt bakımında Q10, yaşlanmanın gözle görülür belirtilerine karşı etkili yaşlanma karşıtı tedavisi olarak bilinir. Ancak bu son derece etkili ko-enzimden sadece cilt faydalanmaz. Q10 vücuttaki her hücrede bulunur ve canlanma için gereklidir.
Hücrelerin zamanla azalan 2 Keratin üretimini yeniden etkinleştirmek için saçı uyarır ve böylece saç büyümesinin optimal yapısını geri yükler.

Q10 ile formüle edilen Bonacure Time Restore, saçı gözle görülür yaşlanma belirtilerine karşı korumaya yardımcı olur ve anında yumuşak ve parlak saçlar sağlar.

Kreatin

Kreatin çok çeşitli işlevleri destekler, ancak en çok fiziksel performansı ve gücü geliştirmesiyle bilinir.

Kreatin ile formüle edilen Bonacure Doğal Hacim, 48 saate kadar daha dolgun saç hissi ve daha fazla hacim sağlar.

Tokoferol

Tokoferol, E Vitamini olarak da bilinir. Saç bakım ürünlerinde, çevresel etkilerden ve serbest radikallerden korunmaya yardımcı olduğu bilinmektedir.

Tocopherol ile formüle edilmiş Bonacure Dengeleyici Temizleme, saçataki ürün birikimini arındırır ve kirlilik oluşumundan korunmaya yardımcı olur.

Her Saç Bakımı İhtiyacı için Temiz Bir Çözüm: Yeni Bonacure Serisi

Acil Kurtarma (Arjinin)

bonacure

İhtiyaç Tipi: Yıpranmış Saçlar

Sadece bir uygulamada 3 yıllık hasarı tersine çevirir.

Seri aşağıdaki ürünlerden oluşur:

Nem Yükleme (Gliserol)

bonacure

İhtiyaç Tipi: Kuru Saçlar

48 saate kadar nemli saç hissi sağlar.

Seri aşağıdaki ürünlerden oluşur:

Renk Koruma (pH 4.5)

bonacure

İhtiyaç Tipi: Renklendirilmiş Saçlar

Saç yapısını optimum pH 4,5’e yeniden dengeleyerek, sıfıra yakın solma ile saç rengi koruması sağlar.

Seri aşağıdaki ürünlerden oluşur:

Elektriklenme Karşıtı (Babassu Yağı)

bonacure

İhtiyaç Tipi: Kalın Telli, Asi & Elektriklenen Saçlar

72 saate kadar kabarma önleyici etki.

Seri aşağıdaki ürünlerden oluşur:

Dengeleyici Temizleme (Tokoferol)

bonacure

İhtiyaç Tipi: Çevresel Kirlilik

Çevresel kirlilik etkisini, kalıntıları, yabancı maddeleri ve kiri temizler.

Seri aşağıdaki ürünlerden oluşur:

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu