AlışverişManşet

Colin’s Elbiseleri Renkleriyle Mevsime Neşe Katıyor!

COLIN’S ısınan havaları rengarenk ve enerjik modelleriyle karşılıyor. Moda renk ve desenlerin yanı sıra siyah, beyaz, gri gibi zamansız renkleri ve jean kumaşlı modelleri de barındıran elbiseler yaz günlerinin vazgeçilmezleri arasınada yer alacak.

COLIN’S’in elbiseleri ve jean tulumları Anneler Günü’nde onları mutlu edecek hediye seçenekleri olmaya aday gösteriliyor.

Farklı temaların göze çarptığı modeller, 90’ların retro esintileri ve dokuma desenleriyle doğaya dönüşü simgeleyen natürel ve toprak tonlarda elbiseler ile farklı yaş gruplarına sesleniyor.

Bahar mevsiminden ilham alan turuncu ve sarı çiçekler, klasik marin detayların öne çıktığı mavi ve beyaz renklerin hakim olduğu modeller göz dolduruyor. Bahar ve yaz akşamlarında kullanılabilecek romantik elbiseler ise mevsimin dikkat çekici parçaları oluyor.

colin's

Koleksiyonlarda yer alan bazı modeller bahar dalları ve kır çiçekleri ile neşe saçarken, çizgili detaylara sahip modeller daha formal bir görüntü sunuyor. Düz renkli ve çeşitli dikiş ve kesim tekniklerine sahip modelleri içeren; düğme ve bel kuşağı detaylarıyla çeşitlendirilen koleksiyonlar Anneler Günü için de hediye alternatifi sunuyor.

COLIN’S, moda severleri tüm modelleriyle COLIN’S mağazalarında ve www.colins.com‘da bekliyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu