MakyajAlışverişGüzellikManşet

Estee Lauder: Double Wear 24HR Stay-in-Place

Yeni Estée Lauder Double Wear 24 Saat Kalıcı Stay-in-Place Dudak Kalemi ile dudaklarınızı şekillendirip belirginleştirin ve mükemmel görünmesini sağlayın.

Cesur renk seçenekleriyle 24 saat boyunca kalıcı, ultra-belirginleştirici, yağ içeren dudak kalemi tüm gün boyunca dudaklarınıza ekstra bir pürüzsüzlük sağlar ve mat bir bitiş sunar.

Jojoba yağı ile zenginleştirilmiş nemlendirici formül, dudaklarınızın nem bariyerini korurken dudaklarınızı anında nemlendirir ve gün boyu nemini korumasını sağlar. Kolay uygulanabilir yapısıyla dudaklarınızı son derece zahmetsiz bir biçimde şekillendirmenize ve düz çizgiler elde etmenize yardımcı olur.

Dudaklarınızda mükemmel etkiyi yaratmak için oluşturulan çift uçlu tasarımıyla, ruj veya parlatıcı uygulamadan önce dudak kalemini kolayca yumuşatıp karıştırmanız için bir ucunda profesyonel bir dudak fırçası içerir.

estee lauder

Estee Lauder Double Wear Temel Özellikleri

  • 24 saat kalıcıdır.
  • Transfer dirençlidir.
  • 24 saat rengini korur.
  • 24 saat boyunca çizgilenme yapmaz ve bozulmaz.
  • 24 saat bulaşma yapmaz.

6 farklı renk seçeneğiyle Estee Lauder’ın yeni Pure Color Ruj serisinin tüm tonlarıyla mükemmel uyumu yakalayacak şekilde oluşturulmuştur.

Estée Lauder Double Wear 24HR Stay-in-Place Dudak Kalemi’ni www.esteelauder.com.tr’de keşfedebilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu