Cilt BakımıGüzellikManşet

Estée Lauder İkonik Advanced Night Repair’i Keyifli Bir Akşamda Kutladı! 

Estée Lauder’in 40 yıldır küçük kahverengi şişesi ile ikonikliğini sürdüren, 1 serumda 7 mucizevi etkiyi barından Advanced Night Repair Serum’unu, Gaios’un birbirinden harika saç aksesuarı tasarımları eşliğinde 21 Aralık en uzun geceye özel bir akşam ile kutladı. 

Eda Zamanpur ev sahipliğinde yaratıcı bir workshop ile bu geceyi birlikte kutlamak için bir araya gelen Estée Lauder ve Gaios, misafirlerine Gaios Showroom’unda keyifli bir akşam yaşattı.

Gece cilt bakım rutinlerini ürünler eşliğinde uygulayan misafirler aynı zamanda kendi Gaios taçlarını da tasarladı. 

Estée Lauder Global Pro Makeup Artisti Ayça Eryılmaz ise yeni yıl makyaj trendlerini hakkında davetlilerle söyleyişi gerçekleştirdi. 

Yeni yılda trend olacak bakım rutinleri, saç aksesuarları ve makyaj uygulamalarının konuşulduğu bu özel akşama ise Ege Kökenli, Dila Tarkan, Sibil Çetinkaya, Derev Kösedağ, Nisa Ceran, Betül Burmalı ve Yasemin Zamanpur katıldı.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu