AlışverişManşet

Foreo Bear ile Sıkı ve Keskin Yanaklara Ulaşmanın Ameliyatsız Yolu!

Herkes kalıcı sonuçlar için estetik bir operasyondan geçmeyi tercih etmezken bu noktada cilt teknoloji markası FOREO eşsiz BEAR ürünü ile devreye giriyor. 2023 yılının başında , küresel güzellik camiası yeni ve popüler bir güzellik operasyonu olan yanaktan yağ aldırma işlemlerinin ciddi artışını duyurdu.

Keskin bir görünüm vaat eden bu tedavi hem Hollywood hem de dünya çapındaki pek çok ünlü ismin tercihi. Yanaktan yağ aldırma işleminin pek çok ünlü isim, önemli figür tarafından uygulandığı tahmin ediliyor. 

FOREO BEAR, bukkal yağ almanın uzun vadeli olumsuz etkileri olmadan şekillendirilmiş bir görünüm elde etmenin daha doğal bir yoludur.

BEAR mikrosirkülasyonu ve lenfatik drenajı artırmak için mikro akım ve T-Sonic masajı kullanır, cilt hücrelerine besin sağlar ve toksinleri ortadan kaldırır. Sadece bir hafta içinde kırışıklıkları, ince çizgileri, cilt sıkılığını ve elastikiyetini iyileştirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır. Ayrıca, BEAR cilt hücrelerini uyarır, yüz kaslarını sıkılaştırır ve cildi sıkılaştırarak genel olarak şekillendirilmiş bir cilt sağlar.

foreo bear

Klinik araştırmalara göre BEAR kullanıcılarının %90’ı sadece bir hafta içinde gözle görülür sonuçlar fark ederken, %98’i daha sağlıklı ve daha az şişkin bir cilde sahip olduğunu bildirmiştir. Ek olarak, kullanıcıların %93’ü kaz ayaklarında iyileşme olduğunu bildirmiş ve %98’i BEAR’ı bir arkadaşına tavsiye etmiştir.

BEAR evde mikro akım şekillendirme cihazı kullanılarak, kalıcı bir operasyon geçirmeden bukkal yağ aldırmaya benzer bir görünüm elde edilebilir. BEAR, bukkal yağ aldırma işleminin gerektirdiği cerrahi prosedürden daha uygun maliyetli ve non-invaziv bir tedavidir.  

Bukkal yağ aldırmanın popülaritesinin artmasıyla birlikte, daha fazla insan ciltlerini nasıl tonlayacaklarını ve belirginleştireceklerini sorguluyor.

Ancak, yanak yağlarının alınması gibi ciddi bir işlemin kalıcı bozulmalara ve ileri yaşlanma belirtilerine yol açabileceğini, BEAR gibi mikro akımlı bir yüz cihazının ise bu tür riskler taşımadığını unutmamak çok önemlidir. 

Dünyanın önde gelen cilt bakım teknolojisi markası FOREO hakkında daha fazla bilgi edinmek veya gelecekteki yeniliklerinden haberdar olmak için www.foreo.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu