GüzellikCilt BakımıManşet

Yeni Foreo Bear 2 İle Tanışın!

Foreo, yüksek teknoloji ile cilt bakımını bir araya getiren bir İsveçli güzellik markasıdır. 2013 yılında kurulan Foreo, yenilikçi cilt bakım ürünleri ve teknolojileriyle tanınır. Markanın ürünleri, yüz temizliği, masaj, anti-aging ve diş bakımı gibi çeşitli güzellik ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Gelelim yeni Bear 2’ye!

Foreo üç yıl önce Bear ile mikro akım teknolojisinde önemli bir dönüm noktası yaşattı. Ve şimdi, bugüne geldiğimizde, marka daha büyük bir devrimi müjdeleyerek dünyanın en güçlü mikro akım cihazı olan dört farklı mikro akıma sahip Bear 2’yi tanıtıyor. FOREO, cilt bakımının geleceğini şekillendirmeye devam ediyor.

BEAR 2 BEAR 2 eyes lips model 2

Bear 2, cilt bakımında devrim yaratan bir cihaz olarak öne çıkıyor. Bu cihaz, yüz germe ve botoks gibi invazif olmayan bir alternatif sunarak ağrısız ve güvenli bir yöntem sunuyor. Klinik olarak kanıtlanmıştır ki Bear 2, sadece 1 hafta içinde derin kırışıklıkları, ince çizgileri, cilt sıkılığını ve esnekliğini önemli ölçüde iyileştirebilmektedir, ve bu prosedürlerin potansiyel komplikasyonları olmadan.

FOREO BEAR 2 eyes lips Model Lifestyle 04 2
  • FOREO’nun bilimsel olarak desteklenen Bear 2 cihazı, yüz kaslarını tonlandırarak, kaldırarak ve belirginleştirerek yaşlanma karşıtı bir kahraman gibi çalışır. Kırışıklıkların azalmasına, cilt sarkmalarının düzelmesine ve şişkinliğin azalmasına yardımcı olur, sonuç ise parlak, dolgun ve sağlıklı bir cilttir.

Bear 2, dört farklı türde mikro akımı bir araya getirerek benzersiz bir cilt bakım deneyimi sunar: Advanced Microcurrent, Lifting Microcurrent, Tapping Microcurrent ve Sculpting Microcurrent. Bu farklı akımların her biri cilt üzerinde farklı avantajlar sağlar. Ayrıca, cihaz T-Sonic masajı ve Anti-Shock System özelliklerine sahiptir ve tam şarj ile 300 dakikaya kadar kullanım süresine sahiptir.

Foreo, Bear 2 ile uzun süreli yaşlanma karşıtı sonuçlar sunmayı taahhüt ediyor, ağrı veya iyileşme süresi olmadan. Doğal cilt süreçlerini aktive eden patentli teknolojileri ile BEAR™ 2, cilt bakımında önemli bir ilerleme sağlıyor.

Dört devrim niteliğinde mikro akım türü içerir:

  • Advanced Microcurrent™ – Sabit akım, üstteki cildi sıkılaştırırken kasları güçlendirmeleri için uyarıyor.
  • Lifting Microcurrent™ – Kontürlenmiş bir görünüm için akımı tekrar tekrar düşük frekanstan yüksek frekansa kaydırarak kasları doğal olarak kaldırmaya nazikçe ikna ediyor.
  • Dokunma Microcurrent™ – Cildin üst katmanlarından hızlı ve kısa akım dalgaları akıyor, parlıyor ve dolgunlaşıyor.
  • Şekillendirici Microcurrent™ – Sıkı ve yontulmuş bir görünüm için etkili bir şekilde tonlamak için mikro akımı kasların derinliklerine yönlendiriyor.
FOREO BEAR 2 RANGE lifestyle 01 1

Klinik Olarak Kanitlanmiş Sonuçlar

✔ Kullanıcıların %95’i yüzlerinin daha genç ve elmacık kemiklerinin daha kalkık göründüğünü bildiriyor.

✔ Kullanıcıların %93’ü şişkinlik ve sarkmada iyileşme olduğunu bildiriyor

✔ Kullanıcıların %98’i cildin daha sağlıklı, parlak, dolgun ve beslenmiş göründüğünü bildiriyor.

✔ Kullanıcıların %90’ı pigmentasyonda ve gözeneklerin görünümünde bir gelişme olduğunu bildiriyor.

Dünyanın önde gelen cilt bakım teknolojisi markası FOREO hakkında daha fazla bilgi edinmek veya gelecekteki yeniliklerinden haberdar olmak için www.foreo.com‘u ziyaret edin.

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu