GüzellikCilt BakımıManşet

FOREO FAQ Swiss’in Kırmızı LED Maskeleri ile Güzellik Devrimi

FOREO çatısı altında bir marka olan FOREO FAQ Swiss, ünlüler tarafından sevilen ve klinik olarak kanıtlanmış yaşlanma karşıtı çözümlerini FAQ 211 Yaşlanma Karşıtı LED Boyun & Dekolte Maskesi ve FAQ™ 221 Yaşlanma Karşıtı LED El Maskesi lansmanıyla seriyi genişletmeye devam ediyor. Çok ilgi gören FAQ™ 202 Yaşlanma Karşıtı LED Yüz Maskesini tamamlayarak, en etkili yaşlanma karşıtı bakımı sunmak için boyun, dekolte, eller ve yüzdeki yaşlanma belirtilerini hedef alan üçlü bir etki alanı oluşturuyor.

Yaş ve cinsiyet gibi kontrol edemediğimiz doğal faktörler ve hava kirliliği, güneşe maruz kalma, beslenme ve sigara gibi çevre veya yaşam tarzı seçimlerinden kaynaklanan faktörlere kadar cilt yaşlanma sürecini etkileyen birçok unsur bulunuyor. Boyun ve eller, cildin daha ince olması ve çevresel stres faktörlerine sıkça maruz kalması nedeniyle genellikle gözle görülür yaşlanma belirtilerini ilk gösteren bölgelerden oluşuyor. Araştırma sonuçları, boynun daha ince ve hassas dermal katmanları ve sürekli hareketi nedeniyle diğer bölgelere göre daha erken kırışıklık ve sarkma eğilimli olduğunu gösteriyor. Benzer şekilde, ellerde de kolajen ve elastinin azalmasına bağlı olarak ciltte incelme, yağ kaybı ve yaşlılık lekelerinin ortaya çıkması gibi değişiklikler görülebiliyor.

“Yaşlanma karşıtı pazar hızla büyürken, müşteriler genellikle pazarlama vaatleri ile etkili çözümler arasında ayrım yapmakta zorlanıyor. FAQ Swiss olarak, profesyonel ve ev güzelliğinin en güçlü birleşimini yaratıyoruz ve müşterilerimize yaşlanmalarını kontrol etmeye yardımcı olan klinik olarak kanıtlanmış araçlar sunuyoruz.” diye açıklıyor, FOREO Türkiye Genel Müdürü Adnan Beciragic.

“Birçok ürün öncelikle yüze odaklanırken, boyun ve eller gibi bölgeler, daha ince cilt ve çevresel stres faktörlerine sürekli maruz kalma nedeniyle genellikle yaşlanma belirtilerini ilk gösteren bölgelerdir. En yeni cihazlarımız olan FAQ™ 211 Anti-Aging LED Neck & Décolleté Mask ve FAQ™ 221 Anti-Aging LED Hand Mask ile bu kilit alanlarını ele alarak yaşlanma karşıtı en üst düzey LED tedavisini yaratıyoruz.” FOREO Türkiye Genel Müdürü Adnan Beciragic sözleri ile FAQ™ 221’ya duyduğu güveni açıklamaya devam ediyor.

FOREO FAQ Swiss ile en üst düzey LED Yaşlanma Karşıtı Tedavi

Yaşlanma karşıtı etkili bakım; FAQ™ 211 Yaşlanma Karşıtı LED Boyun & Dekolte Maskesi, FAQ™ 221 Yaşlanma Karşıtı LED El Maskesi ve FAQ™ 202 Yaşlanma Karşıtı LED Yüz Maskesi’nden oluşuyor.

Yaşlanma belirtilerini ve diğer cilt sorunlarını ele alan her üç cihaz da cildin farklı katmanlarını yeniden güçlendirmek ve cildin doğal iyileşme süreçlerini bir kez daha başlatmak için 8 farklı dalga boyunda ışık (yakın kızılötesi, kırmızı, mavi, yeşil, turuncu, mor, açık mavi ve sarı) LED teknolojisini kapsıyor.

Hassas dalga boyları kolajen üretimini uyarıyor ve gözenekleri geçici olarak genişletmek için cildi ısıtıyor. LED ışıkları, cilt katmanlarına derinlemesine nüfuz ederek cilt sağlığını iyileştirmesini sağlıyor. Kolaylık sağlamak üzere tasarlanan maskeler, kullanıcıların profesyonel yardım almadan gelişmiş cilt bakım uygulamalarını günlük rutinlerine dahil etmelerine olanak tanıyarak birinci sınıf kişisel bakımı bir ayrıcalıktan ziyade bir hak olarak kullanıcıların beğenisine sunuyor.

FAQ™ 211 Anti-Aging LED Neck & Décolleté Mask ( FAQ™ 211 Yaşlanma Karşıtı LED Boyun ve Dekolte Maskesi )

FAQ™ 211 Boyun ve Dekolte Maskesi, boyun ve dekoltedeki matlık, sarkma, kırışıklık ve yaşlılık lekelerini gidermek için bir çözüm sunuyor. Rahatınız ve aktiviteleriniz düşünülerek yaratılan FAQ™ 211, vücudunuza mükemmel uyum sağlayan ergonomik bir tasarıma sahip ve tam hareket özgürlüğüyle günlük hayatınıza uyum sağlıyor.

Tüm yüzeye eşit şekilde yayılan 761 optimize edilmiş ışık noktasına sahip FAQ™ 211, LED ışığını eşit şekilde yayılmasını sağlayarak her bakımın etkinliğini en üst düzeye çıkarıyor. Cildin sıkılığını ve elastikiyetini önemli ölçüde artırırken kırışıklıkları sadece 2 haftada %32 oranında azalttığı klinik olarak kanıtlanıyor.

Ultra hafif ve kablosuz olan FAQ™ 211 Boyun ve Dekolte maskesi, çift kullanımlı bir LED maske olarak tasarlanıyor. Boynun arkasındaki ve sırtın üst kısmındaki kırışıklıkları veya sivilceleri hedeflemek için FAQ™ 211’i ters takabiliyorsunuz.

FAQ™ 221 Anti-Aging LED Hand Mask (FAQ™ 221 Yaşlanma Karşıtı LED El Maskesi )

FAQ™ 221 Yaşlanma Karşıtı LED El Maskesi, sık sık güneşe ve çevresel hasara maruz kalan elleri gençleştirmek ve genç görünümünü geri kazandırmak için tasarlanıyor.

Bu maske 623 optimize edilmiş LED ışık noktasına sahip ve hafif, kablosuz olup kullanım rahatlığı sağlıyor. Tam hareket kabiliyeti sağlayan bu maske; kırışıklıklar, ince çizgiler, yaşlılık lekeleri ve kırışık cilt dahil olmak üzere eldeki cilt sorunlarını hedefliyor.

Sadece 2 haftada kırışıklıkları %32 oranında azalttığı klinik olarak kanıtlayan FAQ™ 221, ayrıca cildin sıkılığını ve esnekliğini önemli ölçüde artırarak yaşlanma belirtilerine meydan okuyan gözle görülür sonuçlar sağlıyor.

FAQ™ 202 Anti-Aging LED Face Mask (FAQ™ 202 Yaşlanma Karşıtı LED Yüz Maskesi)

FAQ™ 202 Yaşlanma Karşıtı LED Maske kablosuz olup, açık göz ve ağız tasarımı ile maskeyi yerinde tutarken serbestçe hareket etmenizi sağlayan kaymaz bir kafa bandına sahiptir. Eşit ışık kapsamı için yüz hatlarınıza mükemmel uyum sağlayan şeffaf ikinci bir cilt olan flexi-fit silikondan yapılıyor.

LED dalga boylarının cildin tüm bölgelerine eşit şekilde nüfuz etmesini sağlamak için optimize edilmiş 600 ışık noktası ile üretiliyor.

FAQ™ 202 maskesinin sadece iki hafta içinde kırışıklıkları %32, sivilceleri %48 ve sebumu %18 oranında azalttığı klinik olarak kanıtlanıyor. Sıkılığı ve esnekliği önemli ölçüde artırıyor.

Her üç LED maske de uygulama aplikasyonu ile bağlantılı olup, müşterilerin ihtiyaçlarına ve tercihlerine göre önceden programlanmış bakımlar sunuyor. Ayrıca, cildinizin özel ihtiyaçlarını tamamlayacak en üst düzey kişiselleştirme için kendi bakımlarınızı da tasarlayabiliyorsunuz. FAQ™ 211 ve FAQ™ 221 maskeleri 15 Temmuz’da resmi olarak piyasaya sunuluyor.

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu