Cilt BakımıGüzellikManşet

GESKE ile Güzellik Yolculuğuna Hazır Olun!

Dermatolojik cilt bakım cihazları ve ürün geliştirmede dünya lideri olan Alman devi GESKE, Türkiye pazarına adım atarak güzellik dünyasında devrim yaratmaya hazırlanıyor. Moda ve güzellik dünyasının öncü isimlerinden olan ELLE Magazine tarafından 1 Numaralı Güzellik İnovasyonu Ödülü’ne layık görülen GESKE, çok yakında Türkiye lansmanını gerçekleştirecek.

Alman güzellik teknoloji şirketi , uzman bilim insanları, dermatologlar ve geliştiricilerden oluşan ekibi, 250’den fazla ürün gamı ile en yeni ve en etkili cilt bakım çözümlerini sunarak kullanıcılarına sonsuz güzelliğe giden bir yolculuk vaat ediyor.

GESKE FOTO min

GESKE ile evde Profesyonel Dokunuş

Günlük zamanımızın değerli olduğu bir dönemde klinik ortamdaki cihazları evde kullanılabilir hale getirerek, yüksek kaliteye sahip ve bilim destekli teknolojiye odaklanarak, evde kullanım için tasarlanmış dermatolojik cihazlar ile kullanıcılara profesyonel kalitede cilt bakımı deneyimi sunuyor.

Dünya ile Aynı Anda Türkiye’de!

Türkiye’de lansmanını dünya ile eş zamanlı olarak gerçekleştiriyor. Şimdiye kadarki en pahalı cilt bakımı yatırımı ile dikkat çeken ve en çok ödül alarak, modern cilt bakımı anlayışına yeni bir boyut kazandırıyor. Özenle oluşturulmuş algoritmalar ve yapay zekâ potansiyelinden yararlanarak akıllı telefonlarda benzersiz doğruluğa sahip bir cilt taraması sunarak yüksek teknolojili çözümleri parmak ucuna getiriyor.

GESKE GORSEL PICT min

Şirketin Türkiye’ye girişini büyük bir heyecanla karşıladıklarını belirten GESKE Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özgün,

‘‘GESKE olarak Türkiye pazarına girişimiz, Türk tüketicilerinin dermatolojik cilt bakımında en yüksek kaliteyi erişilebilir kılmak ve deneyimlemelerini sağlamak için önemli bir adım. Türkiye, güzellik ve bakım ürünleri açısından önemli bir pazar ve biz de bu pazarda en iyi hizmeti sunmak için hazırız.’’ dedi.

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu