AlışverişGüzellikManşet

Guess’in Büyüleyici Yeni Kokusuyla Yeni Yılda İz Bırakın!

Yılın bu büyülü dönemine girerken, hayatı altın bir dokunuşla kucaklamak için hazır mısınız? GUESS Bella Vita Paradiso, Işıltılı altın rengi İtalyan göklerinin ilahi güzelliğinden ilham alarak, güven ve duygusallığı göz kamaştırıcı bir dokunuşla kutluyor.

Paradiso, İtalyanca’da cennet anlamına geliyor. Dante’nin Paradiso adlı öyküsünden esinlenen bu koku, cennetteki aydınlığı, zenginliği ve ebedi neşeyi temsil ediyor. Bu benzersiz parfüm, sizi bir yolculuğa davet ediyor, bir kadının gücü ve cesaretinden ilham alarak yepyeni bir başlangıcı simgeliyor.

GUESS BELLA VITA PARADISO EDP100ML 215000 TL 04

İtalyan mandalinasının enerjisiyle başlayan bu yolculuk, armut çiçeği ve kırmızı meyvelerle zenginleşiyor. Yasemin, gardenya ve sümbülteber notaları, kış günlerine sıcaklık ve neşe getiriyor. Bella Vita Paradiso‘ nun dip notaları arasında bulunan paçuli, amber ve misk, muazzam bir derinlik sunuyor.

Parfümör Christine Hassan’ın dediği gibi,

Bella Vita Paradiso’nun, kendi içinde parıldamasını ve etrafına yayılmasını – gittiği her yerde altın bir aura yaratmasını istedim.” Bu parfüm, bir kadının kendine güvenle parlamasını ve kışın soğuk günlerinde bile sıcak bir iz bırakmasını sağlıyor.

GUESS BELLA VITA PARADISO EDP100ML 215000 TL 01 1

GUESS Bella Vita Paradiso ile yeni yılın coşkusunu, İtalyan güzelliğinin zarafetiyle birleştirin. Gücünüzü keşfedin, cesaretinizi sergileyin ve her anı altın bir ışıltıyla kutlayın. Cennetin dokunuşunu hissedin, çünkü yeni yıl sizin için parlıyor!

#LoveGuess#GuessFrangrance #GuessBellaVitaParadiso

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu