AlışverişManşet

Gülben Ergen Puffy Standında!

Yataktan bazaya, yastıktan yorgana, nevresimden pikeye tüm iyi uyku ihtiyaçlarını müşterileriyle buluşturan Puffy’nin marka yüzü Gülben Ergen, İstanbul Mobilya Fuarı’nda ziyaretçilerle bir araya geldi. Puffy’nin fuardaki standında Puffy Pazarlama Direktörü Aslıhan Şengül Kozanoğlu’yla söyleşi gerçekleştiren Gülben Ergen, iyi bir uyku için ritüellerini paylaştı.

Puffy standındaki söyleşide açıklamalarda bulunan Gülben Ergen, “İnsanın uyuduğu yatak kalitesinin omurilik sağlığı için ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Bu noktada da Puffy, iyi bir uyku ve sağlıklı bir beden için hayatımda önemli bir yer kaplıyor.” ifadelerini kullandı.

gülben ergen

Yataktan bazaya, yastıktan yorgana, nevresimden pikeye tüm iyi uyku ihtiyaçlarını müşterileriyle buluşturan Puffy’nin yeni yılda da marka yüzü olarak devam eden Gülben Ergen, İstanbul Mobilya Fuarı’ndaki Puffy standında ziyaretçilerle bir araya geldi.

Puffy’nin standında gerçekleşen söyleşide iyi uyku ritüellerini paylaşan Gülben Ergen, bu yıl da Puffy’nin marka yüzü olmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirerek, “İnsanın uyuduğu yatağın kalitesinin, omurilik sağlığı için ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Bu noktada da Puffy, iyi bir uyku ve sağlıklı bir beden için hayatımda önemli bir yer kaplıyor. Güne sağlıklı ve kaliteli bir yatakta uyanmak, günlük rutinlerimi gerçekleştirmemde önemli bir yer tutuyor.” ifadelerini kullandı. 

Gülben Ergen: “Techno Therm Ürünleri Şimdiden Favorilerim Arasına Girdi”

Çocukluğundan beri evlerinde Yataş ürünleri kullandığının altını çizen Gülben Ergen, Puffy ürünlerine ziyaretçiler kadar kendisinin de hayran kaldığını vurgulayarak, “Puffy’nin bu kadar renkli olduğunu ve hedef kitlesinin de oldukça geniş kitlelerden oluştuğunu sizinle çalıştıkça gördüm. Geniş kesimlerce kullanılabilecek olan çok şık Puffy tasarımları, yeni evli çiftlerin çeyizleri için de oldukça uygun.” açıklamasında bulundu.

Bir yüzeyi soğuk tutan, diğer yüzeyi ise ayarlanabilir sıcaklığa getirilebilen Puffy’nin yeni yatağından da bahseden Gülben Ergen, “Lüks araçlardaki koltuk ısıtma teknolojisiyle tasarlanan ve kışın sıcak yazın da serin tutan Techno Therm ürünleri şimdiden favorilerim arasına girdi bile.” dedi.

gülben ergen

Puffy’nin standında Gülben Ergen ile gerçekleştirdiği söyleşi sırasında, münhasır mağazalarda büyümenin yanı sıra Türkiye’nin her yerinden farklı satış noktalarında da büyüme yolculuğuna devam edeceğini vurgulayan Puffy Pazarlama Direktörü Aslıhan Şengül Kozanoğluise “Puffy büyüme yolculuğuna hız kesmeden devam ederken, daha birçok yeniliği de hayata geçirecek.” açıklamasında bulundu. 

Yataş Grup’un en önem verdiği şeylerden birinin yatak kalitesi ve vücuda doğru desteği sağlamak olduğunu dile getiren Kozanoğlu, “Her bedenin ve kişinin farklı ihtiyaçları olduğunun farkında olduğumuz için Puffy tasarımlarını da uzun süreli ve sağlıklı bedenler ile sağlıklı omurgalar sağlama mottosuyla tasarlamaya çalıştık.” sözlerini kullandı.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu