Astroloji

Günlük Burç Yorumları Gerçek mi Diye Merak Edenler Hazır Olun! Bugün de Burç Yorumlarımız ile Sizi Şaşırtmaya Geliyoruz. Toplanın Başlıyoruz!

Burçolog 23 Şubat Çarşamba burç yorumlarınızı bugün de ayağınıza getirdi. Öyle haberlerle geldik ki hem şaşıracak hem de heyecanlanacaksınız. 23 Şubat Çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç’um Benim…

Koç burçlarına selam! Bugün iş hayatınızla ilgili oldukça güzel tekliflerle karşı karşıya kalacaksınız. Bu noktada alacağınız kararlar sizin lehinize olacak fakat tek düşünerek adım atmanız gerekebilir. Aşk hayatınızda esen soğuk rüzgarlar esiyor gibi görünse de her şey yolunda meraklanmayın. Sağlığınızı olumsuz etkileyen uyku probleminizi de düzeltmeniz gerekiyor.

Aslansın Aslan…

İş birliği yaptığınız birinden zarar gördüğünüz ya da gördüğünüzü fark ettiğiniz bir gün olacak bugün. Aşk konusuna gelince de söylemeliyiz ki partnerinizin sizden daha temkinli davranması sizi sevmediği anlamına gelmiyor. Hafta içi, hafta başı sendromlarından etkilenmeyen kişiliğinizle çevrenizdekileri etkiliyorsunuz.

Ok Yay’dan Çıkmış…

İş yaşantınızda değişen koşul ve durumlar sizi biraz sıkmış. Özgürlük güzel bir duygu fakat aşk ve özgürlüğü resmen birbirine karıştırıyorsunuz. Bu da pek çok sorunun başı oluyor haliyle. Biraz da düzene ihtiyacınız olduğunu görüyorum. Özellikle de uyku düzenine…

Dikkat Akrep Var!..

İş konusunda öne çıkan kişi diğer günlerde olduğu gibi bugünde siz oluyorsunuz sevgili Akrepler. Aşk konusunda hislerinizi dile getirmekten çekiniyorsunuz. Oysa içinizdeki heyecanı bir dile dökseniz neler olacak neler! Gece saatleri size göre değil. Geç saatlerde negatif düşünceler sarıyor aklınızı. Erken uyumak bu problemi ortadan kaldırabilir.

Kova Kova Su Getirin!..

İş yaşantınızda yapmayı düşündüğünüz değişiklerle ilgili çevrenizden fikir alıyorsunuz. Çevrenizin fikirlerine verdiğiniz önem sizi başarıya ulaştırıyor. Aşk hayatınızda verdiğiniz önemi karşınızdakine geçiremiyorsunuz ne yazık ki. Haliyle o da bu durumdan şikayetçi. Biraz daha duygularınızı dile getirmenizi öneriyoruz.

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Başarı için hem çok güzel hem de detaylı inceleme yapmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. İlişkide yaşadığınız problemleri biraz abartıyor olabilir misiniz? Bize öyle geldi. Zaman zaman kapıldığınız yalnızlık duygusundan arınmalı ve çevrenize daha fazla vakit ayırmalısınız.

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Hem enerjik hem de düzenli bir güne uyanıyorsunuz sevgili Yengeçler. Aşk konusuna gelecek olursak yaptığınız birkaç hata olduğunu sizlere söylemek boynumuzun borcu. Partnerinizin fikrini almıyorsunuz ve tüm sorunlar bundan kaynaklanıyor. Yalnızlıktan hoşlansanız da bazen çevrenizdekilere de zaman ayırmanız gerektiğini unutmamalısınız.

İnatçı Oğlak…

Çevrenizin sesine kulak verdiğiniz taktirde öyle güzel kazançlar elde ediyorsunuz ki anlatamam. İlişkinizde yakalamış olduğunuz uyumsa herkes tarafından imreniliyor. Bugün yalnız kalmaya ihtiyacınız olan bir gün olabilir sizler için. Öyle ki çevrenizden gelecek bazı laflar canınızı sıkmış.

Terazi’nin Dengesini Bozmayın!

Çevreniz tarafından oldukça sevilen birisiniz. Politik yapınızla olayların pek çoğunu lehinize çevirdiğinizi görüyorum. Aşk hayatınızla ilgili olarak söylemem gerekirse adım atmanız gereken bir güne giriş yapmışsınız. İlk adımı atan kişi olmaktan korkmayın.

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi…

Sürekli gelen fikir değişimleriniz herkesi zor duruma sokuyor ne yazık ki. İlişkinizle ilgili çevrenizde çok konuşmanızı tavsiye etmiyoruz. Siz cıvıl cıvıl herkese her şeyi anlatsanız da partneriniz bazı şeylerin mahremiyet altında kalmasını istiyor olabilir.  

Boğa’yı Boğma..

Öyle güzel bir iletişim huyunuz var ki tüm sorunların üstesinden gelebiliyorsunuz. Partnerinizle yaşadığınız sorunların sebebini doğru söylemek gerekirse siz kendiniz yaratıyorsunuz. Bu iletişim becerinizi ikili ilişkinizde de göstermelisiniz.  

Başak Hasadı…

Uzun süredir görüşmediğiniz dostlarınız olduğunu görüyorum. Lütfen onları ihmal etmeyin. Bugün eklem kemiklerinizde ağrı hissedebilirsiniz. Ayrıca bazı olayları zamana bırakmanız da yaptığınız hatalardan biri olabilir. Bazen adım atmak zamana meydan okumanın en güzel yanıdır.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu