Astroloji

Burçolog Haftalık Burç Dağıtımına Çıktı! 14-20 Mart Haftalık Burç Yorumları Geliyor!

Burçolog haftalık burç yorumlarında yine öyle şeyler gördü ki. Aşk, para, kariyer, arkadaşlık derken bu haftanın burç yorumları dolup taşıyor. Peki 14-20 Mart haftalık burç yorumlarınızda bu hafta neler var? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? İşte haftalık burç yorumlarınız…

Koçum Benim…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Sıra Senin!

Sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlara selam. Bu hafta düşüncelerinizin oldukça yoğunlaştığı bir hafta olacak sizler için. Fikirleriniz yoğunlaştıkça bazılarını gerçeğe dönüştürmek ve uygulamaya dökmek istiyorsunuz. Yaptığınız planlamalar hem iş hayatınızda hem de ilişkinizdeki pürüzlerin ortadan kalkmasını sağlayacak. İlahi adalete şahit olacağınız bir ayın içerisindesiniz.

Aslansın Aslan…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Aslan Gibi Kükre!

Aslan burçlarına ve yükseleni Aslan burcu olanlara selam. Bu hafta kariyerinizle ilgili oldukça önemli adımlar kat edeceksiniz. Uzun zamandır hayal ettiğiniz o hayata bir adım daha yaklaşacaksınız. Bu hafta kazanmanız için tüm fırsatlar sizlere sağlanıyor. Miras ile ilgili üstünüze düşen pay elinize geçiyor ve bu durum ekonomik yönden sizleri oldukça rahatlatıyor. Tek yapmanız gereken gücünüzü ve özgüveninizi yeniden toplamak.

Ok Yay’dan Çıkmış…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Yay Hızıyla İlerlemeye Devam.

Yay burçlarına ve yükseleni Yay burcu olanlara selam. Bu hafta işinizle ilgili yükselişinizi kimse durduramayacak. Emeklerinizin karşılığını bulduğu, hak ettiğiniz noktaya tırmandığınız bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Yeteneklerinizin ve yapabileceklerinizin farkında olmanız en kilit nokta diyebiliriz. Sorumluluklarınızdan kaçmak yerine üstüne titremek başarılarınızı ard arda getiriyor.

Dikkat Akrep Var!..

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Ayağa Kalk!

Akrep burçlarına ve yükseleni Akrep burcu olanlara selam. Aşk hayatınızda bu hafta tatlı mı tatlı rüzgarlar esiyor. Hem kendinizle hem de karşınızdaki insanla barışıyorsunuz. Ayrıca bu hafta ani kararlar aldığınız bir dönemin de başlangıcı. İçinizde duygusal boşluk varsa temkinli davranmanızı ve bunu yanlış ilişkilerle kapatmamanızı öneriyoruz. Kırıldığın yerden kurmaya başlamışsın. Bu hafta senin adına çok sevindik.

Kova Kova Su Getirin!..

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Derin Bir Nefes Al.

Kova burçlarına ve yükseleni Kova burcu olanlara selam. Bu hafta iş anlamında üstünüze binen tüm yüklerden resmen arınmışsınız. İş ve ilişki konusunda oldukça dikkatli davranmanız gereken bir haftanın da girişi olmuş aynı zamanda. Yakın çevrenizden gelecek haberlerle tüm işleriniz oldukça kolaylaşmış görünüyor. Yeni kazançlar elde etmek istiyor ve kendinize, düşüncelerinize daha çok zaman ayırıyorsunuz.  

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Olumsuzluklara Olumlu Bak!

Balık burçlarına ve yükseleni Balık olan burçlara selam. Tüm ilginin üstünüze toplandığı bir haftanın içerisine giriyorsunuz. Gireceğiniz yeni ortamlar yeteneklerinizi be bildiklerinizi sergileyebileceğiniz bir ortam olacak. Yaşadığınız olumsuzluklara odaklanmak yerine o olumsuzlukların verdiği mesajlara odaklanıyor olmanız da tebrik edilesi.

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Sadece Devam Et!

Yengeç burçlarına ve yükseleni Yengeç olan burçlara selam. Bu hafta sizin haftanız resmen. Her şey ama her şey lehinize dönüyor. Hislerinizin doğru yönlendirmesiyle birlikte ilişkinizle ilgili oldukça ciddi bir konuşma yapacaksınız. Bu muhteşem hafta da özellikle de sevdiklerinize karşı oldukça duyarlı ve sempatik yaklaşımlar sergiliyorsunuz. Dışarıdan gelen ödemeler ekonomik yükünüzü azaltırken yeni iş birlikleriyle de kariyerinizde yükselişe geçiyorsunuz.  

İnatçı Oğlak…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Kendini de Etrafı da Aydınlat!

Oğlak burçlarına ve yükseleni Oğlak olanlara selam. Bu hafta yeni anlaşmalar ve konuşmalar yapacağınız bir hafta olacak. Yakın çevrenizdeki insanlarla yapacağınız konuşmalar iyi gelişmelere sebebiyet verebilir fakat kelimeleri doğru yerde ve zamanda kullanmanız da bu durumda oldukça etkili. Ayrıca sizi mutlu etmeyen alanlardan ve insanlardan uzaklaşma kararı da alabilirsiniz.

Terazi’nin Dengesini Bozmayın!

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Arın ve Harekete Geç!

Terazi burçlarına ve yükseleni Terazi olan burçlara selam. Üzerinizdeki baskılardan ve yanılgılardan da kurtulacağınız bir haftanın içine girmişsiniz. Uzun zamandır almadığınız derin bir nefes alıyorsunuz. Resmen hayatınızda toksik olan her şeyden uzaklaşmış durumdasınız. Buna şifa dönemi de diyebiliriz.

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Sürprizlere Hazır Ol!

İkizler burcuna ve yükseleni ikizler burcu olanlara selam. Tecrübelerinizden ders alarak yol aldığınız bir haftaya giriş yapmışsınız. Hislerinizin de hakkını yiyemeyiz tabii. Öyle kuvvetli hisleriniz var ki resmen size dostluk edip her zaman doğruyu gösteriyor. Sürpriz haberlere ve sizleri şaşırtacak gelişmelere hazır olun. Aynı zamanda yeni bilgiler de bu haberlerle birlikte geliyor gibi görünüyor.

Boğa’yı Boğma..

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Korktuklarının Üstüne Git!

Boğa burçlarına ve yükseleni Boğa burcu olanlara selam. Bu hafta oldukça şaşırtıcı işler yapıyorsunuz. Gerçekçi ve orijinal fikirlere de oldukça açık olduğunuz bir haftanın içine girmişsiniz. Kendiniz için gerekli motivasyonu bulmuşsunuz. O kadar çok düşünceniz var ki bunları toplayıp bir araya getirmekte biraz zorluk çekebilirsiniz.

Başak Hasadı…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Korkularınızla Yüzleşin!

Başak burçlarına ve yükseleni Başak olan burçlara selam. Bu hafta hem ilişkileriniz hem de ortaklıklarınız konusunda oldukça dikkat çekeceğiniz bir hafta olacak. Ciddi bir ilişki içindeyseniz evlilikle ilgili ciddi konuşmalar yapılabilir. Hem ticari hem de duygusal fikirlere oldukça açıksınız. Özetle bu hafta hayatınızı etkileyecek gelişmeler yaşanacak.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu