Astroloji

Burçolog Haftalık Burç Yorumuyla Geldi Kapınıza! İşte 7-13 Mart Haftalık Burç Yorumlarınız…

Herkese bol bol selamlar! Burçologla haftalık burç yorumlarına hepiniz hoş geldiniz sevgili okurlarımız. 7-13 Mart haftalık burç yorumlarında sizleri neler bekliyor bir bilseniz. Haftalık burç yorumlarınıza geçmeden önce hepinize sağlıklı, huzurlu ve mutluluk dolu bir hafta dileriz. İşte 7-13 Mart haftalık burç yorumlarında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık tarafındaki gelişmeler…

Koç’um Benim…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Oturmayı bırak! Sahne Senin! Çık ve Dans Et!

Koç burçlarına ve yükseleni Koç olanlara selam. Hızlı bir giriş yaptığımız Mart ayının bu haftasında kendinizi olaylara başka yerden bakarken bulabilirsiniz. Sosyalliğiniz resmen sizlere öyle şeyler kazandırmış ki. Sosyal çevreniz sayesinde iletişim kurduğunuz insanlar içinden çıkamadığınız durumlara ışık tutuyor bu hafta. Bu hafta kalbinizin sesine daha çok kulak verecek ve kendinizi ön planda tutacaksınız. En önemlisi bu hafta uğruna savaş verdiğiniz birtakım şeylerin değmediğini fark edeceksiniz. Uzun zamandır hazır olduğunuz girişimlerin bu hafta gerçekleşeceğini görüyoruz. Bu hafta senin sahnen olacak. Çık ve sergile.

Aslansın Aslan…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Açtığın Yeni Sayfaları Eski Kalemlerle Doldurma!

Aslan burçlarına ve yükseleni Aslan olanlara selam. Bu hafta hem ikili ilişkilerinizde hem de ekonomik durumlarda kazançlı bir hafta olacak sizin için. Bu hafta yeni sayfalar haftası. Geri planda durduğunuz ve kendinizden taviz verdiğiniz tüm durumlar için yeni bir sayfa açmışsınız resmen. İmkanların iyi ihtimaller doğurduğu bu haftada değer verdiğiniz şeyler için kılıçları kuşanmışsınız. İlişkinizin ciddiye bindiği, sorumluluklarınızın arttığı bir hafta olsa da Aslan gibi üstesinden geleceğinizden eminiz.

Ok Yay’dan Çıkmış…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Kaybettiğini Sandığın Anlarda Kendini Buldun! Unutma!

Yay burçlarına ve yükseleni Yay olanlara selam. Bu hafta ilişkinizle ilgili resmi konular gündeme geliyor. Ne o? Evleniyor musunuz yoksa? Aynı zamanda hem ev dekorasyonuyla uğraştığınız hem de aile ilişkilerinizi daha da iyileştirmek için seyahatler planladığınız bir hafta olacak. Hem evlilik hem de evlilik üstüne kafa yorduğunuz bir haftaya giriş yapmışsınız. Sosyal medya ve dijitalde yükselişe geçmeye başladığınız bir hafta olacağını söyleyebiliriz. Altın değerindeki fikirlerinizi para kazanma yoluna çevirdiğinizi de söylemeden geçmeyelim.

Dikkat Akrep Var!..

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Kalbinizi Kıran Olaylar Kabuğunuzu Kırmaya da Yardımcı Oldu!

Akrep burçlarına ve yükseleni Akrep olanlara selam! Duygusal destek alacağınız bir hafta olacak sizin için. Mutlu olmak ve kendiniz için fedakarlık yapmak istiyorsunuz. Öyle yeni ve güzel kararlar almışsınız ki biz bile duygulandık sizin adınıza. Bu hafta biriyle tanışacaksınız. Kim mi? Hemen söyleyelim. Sevmenin iyileştirici etkisiyle. Arık yeniden sevmeye açmışsınız kalbinizi. Geçmişin karanlığını geleceğin aydınlığı ile örtmeye hazırsınız.

Kova Kova Su Getirin!..

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Öfkenizi İnsanlara Değil, Hedeflerinize Yansıtın! Bir Boks Maçı Ancak Doğru Yumruklarla Kazanılır Unutmayın!

Kova burçlarına ve yükseleni Koç burcu olanlara selam. Bu hafta parasal mevzularda önemli gelişmeler yaşanıyor. Fedakarlık ettiğiniz şeyleri değiştirmişsiniz. İhmal ettiğiniz şeylere yüzünüzü dönmüş ve ilginizi bu tarafa odaklamışsınız. Harcama ve beslenme düzeninize verdiğiniz önem sizlere mental açıdan da oldukça iyi hissettirecek. Hem kişisel hem de özel hayatınızda oldukça romantik geçireceğiniz bir hafta olacak. Öfke konusunda zorlandığınız oluyor evet ama bunun da bir çözümü var. Derhal sinirlerinizin gevşemesine yarayacak bir spor dalı bulmalısınız kendinize.

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: İlerle. Nerede Durman Gerektiğini Öğrenene Kadar…

Balık burçlarına ve yükseleni Balık olanlara selam. Bu hafta sizin için oldukça önemli bir hafta. Hem de her konuda. Ruhsal ve psikolojik anlamda bu hafta tam bir farkındalık haftası olacak sizler için. Artık kendiniz için bir şeyler yapmaya başlamışsınız. Hem aşk hem de iş anlamında kariyerinizi oldukça etkileyecek fırsatlar çıkıyor önünüze. Sorunlarınızla nasıl mücadele edeceğiniz konusunda artık fikir sahibisiniz.

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Adım Adım ilerlediğinde Olmuyorsa, Zıplamayı denemelisin.

Yengeçlere ve yükseleni Yengeç olanlara selam. Bu hafta hem ekonomik hem de sosyal anlamda pek çok düzenleme yapıyorsunuz. Bu şekilde tedbirli gitmeniz çok güzel. Yurtdışı kaynaklı iş veya projeleriniz varsa adım atmak için çok uygun bir hafta olduğunu söylemeliyim. Medya ve haberleşmeye duyduğunuz yararlı işler yapmanızda etkili oluyor. İkili ilişkilerde partnerinize biraz daha ilgi göstermeli ve güç gösterisinden kaçınmalısınız bu hafta. Duygusal kalıplardan tamamen sıyrılıyorsunuz diyebiliriz. 

İnatçı Oğlak…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Dünyayı Değiştirmek İstiyorsan, Önce Kendi Dünyana Dokunmalısın!

Oğlak burçlarına ve yükseleni Oğlak olanlara selam. Bu hafta fikirlerinizin gün yüzüne çıktığı bir hafta oluyor. Bazı konularda resmen aydınlanıyorsunuz. İnsanlarla kurduğunuz iletişimde kendinize yeni bir stil edinmişsiniz. Sosyal çevrenizde kurduğunuz etkili iletişim sizlere bu hafta yeni bir anlaşma imzalatabilir. Kendinizi aştığınız, kariyerinizde bir basamak daha yükseldiğiniz bir hafta olacak.

Terazi’nin Dengesini Bozmayın!

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Hedefe Ulaşmakta Güçlük Çekiyorsanız Başka Yoldan Gitmeyi Deneyin!

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlara selam. Yaşantınızı düzene koymak isteyeceğiniz bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Yanlış anlaşılmalardan kaynaklı bazı sorunlar bu hafta yolunuza taş koyabilir. Bu durumun kendinizi ifade etmekte çektiğiniz güçlükten de kaynaklanıyor. Ev hayatınızla ilgili dengeleri yeniden kuruyor ve çabalarınızın karşılıksız kalmadığını görüyorsunuz. Yeni bir aşkla dengelerinizi kaybedebilirsiniz ama korkmayın. Terazi her zaman doğruyu gösterecektir.

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Başarısızlıkların Tecrübeye Dönüştüğünde Yapacağın Konuşmayı Planla!

İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlara selam. Kariyer ivmenizde yükselişe geçeceğiniz bir hafta olacak. Sorumluluklardan kaçmak yerine kendinize plan ve program yapıyorsunuz. Bu planlı hayatınızda bir takım kazanç ve projeleri beraberinde getiriyor. Elinizden alınan bazı fırsatları yeniden yakalamışsınız ve bunu değerlendirmeniz gerekiyor. Bu hafta harekete geçme haftasın diyebiliriz sizler için. İnsanlar için yaptığınız birtakım fedakarlıkların farkına varılıyor ayrıca. Eğitim ve kariyer hayatınızda attığınız adımlarla güzel kazançlar sizleri bekliyor.

Boğa’yı Boğma..

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Çok Yorulduğunda Hedefe Ulaşanların Pek Çok Kere Pes Ettiğini Hatırla.

Boğa burçlarına ve yükseleni Boğa olanlara selam! Kazançlarınızın kat kat artışa geçtiği bir haftaya giriş yaptınız. Aklınıza koyduğunuz şeyleri yerli yerine koymanın tam vakti. Fikirlerinizin hayat geçmesi durumunda kazanan taraf siz olacaksınız. Bu hafta öfkeden uzak durmalı, öfkelendiğiniz noktada sinirlerinizi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz. İşle ilgili alacağınız sorumluluklar gergin hissetmenize neden olabilir. Hayaller ve hedefler arasındaki ince çizgiyi unutmamalısınız. 

Başak Hasadı…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Başarısız Hissettiğinizde Aynaya Bakın! O Gördüğünüz Kişi Buralara Tek Başına Geldi!

Başak burçlarına ve yükseleni Başak olanlara selam. Bu hafta duygusallığın gündeminizde olacağı bir hafta olacak. Hayatınızı nasıl biriyle geçirmek istediğinizle ilgili yeni düşünceler edineceksiniz. Yeni insanlarla tanışabilir ve ortaklık meseleleri konuşurken kendinizi bulabilirsiniz. Hem fiziksel hem de ruhsal anlamda iyileşme dönemine girmişsiniz.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu