AstrolojiManşet

Haftalık Burç Yorumu: 10 Temmuz – 16 Temmuz 2023

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık yorumlarınız geldi! Haydi toplanın!

burç

Gerilimin arttıkça ayak sesleri duyulacak!

Bu haftayı sıkıntısız bir şekilde geçirmek için sakin tavır ve davranışlar geliştirmemiz gerekiyor.

Haftanın Gündemi

10 Temmuz – 16 Temmuz 2023 haftasında Ay, Koç burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Yengeç burcunda olacak.

Haftanın Gökyüzü Olayları

Bu haftaya, iletişim gezegeni Merkür’ün kadersel noktalar olan ay düğümlerine olumsuz bir etki yapmasıyla başlıyoruz. Bu durum, iletişimde aksamalara ve olumsuz düşüncelere yol açabilir. Özellikle inatlaşmaktan kaçınmamız önemlidir. Haftanın ortasına kadar bu etki devam edeceği için dikkat gerektiren konularda daha özenli olmanızı tavsiye ederim.

Hafta ortasında ise Güneş, Yengeç burcundan ünlü Uranüs’e olumlu bir etki yapmaya başlayacak. Aynı zamanda güzellik, para ve aşk tanrıçası Venüs de haftanın başında zorlayıcı etkiler yaptığı ay düğümlerine olumlu bir etkiyle onarıcı bir rol üstlenecek.

Hafta sonu ise ilerleyen haftalarda artacak olan Mars ve Satürn’ün, yani baba ve oğlunun karşılıklı çekişmelerine, güç savaşına işaret eden ilk belirtileri görmeye başlayacağız. Yaz günlerinde ne yazık ki gerilimin artacağı görünüyor. Şimdiden sakin olmaya çalışmanızda fayda var.

Genel olarak haftaya baktığımızda, gerilime açık olacağımızı ancak sakin bir tutum ve davranışlar geliştirdiğimiz sürece herhangi bir sıkıntı yaşamayacağımızı söyleyebilirim.

Haftalık Burç Yorumları

Koç

koç burcu

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar! Bu hafta, uzun süredir aradığınız huzuru bulma çabasında olmanızı öneririm. Sizden Polyanna gibi aşırı iyimser olmanızı istemiyorum, ancak bazı aşırılıklara eğiliminiz olduğu için kendinizi kontrol etmeyi unutmayın. Çünkü maalesef, kullanılma ve iyi niyetinizin suiistimal edilme olasılığı bulunuyor. Özetle, kendinizi korumayı ihmal etmeyin.

Boğa

boğa burcu

Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar! Bu hafta sizin için maddi ve manevi anlamda şanslı bir dönem olabilir. Ancak içsel duygularınızı abartmamaya ve ani kararlar almadan önce sakin ve tarafsız bir şekilde kendinizi dinlemeye dikkat etmelisiniz. Bu hafta, spor yapmak ve fiziksel sağlığınızı daha iyi bir seviyeye taşımak için ideal bir zaman olabilir.

İkizler

ikizler burcu

Merhaba sevgili İkizler ve yükseleni İkizler burcu olanlar! Bu hafta, iletişim kazalarından kaçındığınız sürece sorun yaşama olasılığınızın düşük olduğunu söyleyebilirim. Özellikle mahkeme işleriyle ilgileniyorsanız, avukatlarla ve sizi temsil edecek kişilerle olan iletişiminize özel bir dikkat göstermeniz gerekebilir. İşlerinizin sorunsuz ilerlemesi için sakinliğinizi korumaya gayret edin.

Yengeç

yengeç burcu

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar! Bu hafta, kırıcı sözlere ve çevrenizden gelen ağır eleştirilere maruz kalmamak için dikkatli olmanız durumunda güzel bir hafta sizi bekliyor olacak. Özellikle çalışma hayatınızda iş arkadaşlarınız veya ortaklarınızla yeni bir düzen veya sistem oluşturmak size büyük fayda sağlayabilir. Ayrıca birikmiş işlerinizi düzenlemek için ideal bir zaman dilimi olabilir. Bu yüzden kolları sıvamanızda fayda var. Haydi, harekete geçme zamanı!

Aslan

aslan burcu

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar! Bu hafta, aşkın kapınızı çalmasını beklemeniz oldukça doğal. Ancak eğer çalmıyorsa, onu çağırmanın bir yolunu bulmanızı öneririm. Uzun süredir rutin bir hayat sürdüğünüzü biliyorum, bu nedenle ilişkinizde olan bir partneriniz varsa, onunla ilişkinizi renklendirmek için çaba sarfedin. Eğer bir partneriniz yoksa, etrafınıza bir göz atın ve insanlara şans verme konusunda cesaretli olun. Gökyüzü bu konuda size destek olacak.

Başak

başak burcu

Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar! Bu hafta içinde kendinizi kalabalıklar arasında kaybolmuş hissedebilirsiniz ve bu kalabalıklar size yabancı olmayabilir. Ancak mümkün olduğunca ailenizle ve yakınlarınızla daha iyi ilişkiler kurma konusunda kararlı bir duruş sergilemeniz önemlidir. İlişkileri sabote etmeye çalışan akrabaları durdurmayı bilmeniz gerekebilir.

Terazi

terazi burcu

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar! Bu hafta patron veya iş yaptığınız yönetici pozisyonundaki insanlarla olan ilişkilerinize özellikle dikkat etmeniz gerekebilir. Herhangi bir konuşmanın aniden tartışmaya dönüşmemesi için çaba sarf etmenizi öneririm. Kontrolsüz tepkiler verme olasılığınızın yıkıcı sonuçlara yol açabileceği bir hafta olabilir. Ayrıca sağlık konusunda kan ve kanla ilgili hastalıklara dikkat etmeniz sizin için önemlidir.

Akrep

akrep burcu

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar! Bu hafta, yurt dışı veya akademik konularla ilgili meseleleriniz varsa dikkat çekici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Şaşırmamanızı öneririm! Ayrıca para konusunda hiç fena bir haftada değilsiniz. Önünüze çıkacak fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmek önemlidir. Bu hafta kendinizi daha güçlü göstermeye ve gücünüzü etkili bir şekilde kullanmaya gayret edin.

Yay

yay burcu

Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar! Evet, bu hafta aşk kelebeği siz olabilirsiniz gibi görünüyor. Bu durumda ilginç başlangıçlar ve gelişmeler yaşanabilir. Ancak güzel gelişmelere ulaşmak için biraz da sizin katkınız gerekecektir. Her şeyi şansa bırakmamak ve aktif şekilde adımlar atmak önemlidir, değil mi? Bu hafta keyifli günler yaşayabilirsiniz, ancak kendinize de özen göstermeniz gerekebilir.

Oğlak

oğlak burcu

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar! Bu hafta maddi açıdan gerginlikten uzak durmanız önemli olacak. Gelecekte sizi memnun edecek fırsatlar önünüzde açılabilir. Maddi konularda kendinizi koruma altına almak için mümkün olan her şekilde önlem almanızda fayda var. Başkalarının sizin maddi durumunuzu gereksiz şekilde sorgulamasına izin vermemenizi öneririm.

Kova

kova burcu

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar! Bu hafta sosyal yaşamın sevgi dolu halleri sizinle birlikte olacak gibi görünüyor. Kendinizi çeşitli etkinliklere, partilere ve toplantılara koştururken bulabilirsiniz. Yakın akrabalarınız, eş dost çevrenizle de bolca vakit geçirebilirsiniz. Ancak bu süreçte sağlık konusunu göz ardı etmemeniz önemlidir. Kendinizi toparlamak için harika bir hafta olduğunu unutmayın. Bu fırsatı iyi değerlendirin.

Balık

balık burcu

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar! Tam hız koştururken bulacağınız bir haftaya adım atıyorsunuz. Hem telefon trafiğiniz hem de yüz yüze görüşmeleriniz artabilir. Ancak bu süreçte iletişim konusunda bazı zorluklar yaşamanız mümkün. Ayrıca ailenizden birileri size ekstra sorumluluklar yükleyebilir. Başa gelen çekilir düşüncesine kapılabilirsiniz. Yapın, geçsin gitsin!

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu