AstrolojiManşet

Haftalık Burç Yorumu: 12 – 18 Haziran 2023

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık yorumlarınız geldi! Haydi toplanın!

burç

İkizler burcundaki bu nahoş yeniayda, kontrolsüz vaatlerimizin peşinden gitmenin bize ne tür sıkıntılar getirebileceğini deneyimleyebiliriz. Söylediklerimizin sonuçlarını yakından takip etmek zorunda kalacağız.

Haftanın Gündemi

12 – 18 Haziran 2023 haftasında Ay, Koç burcunda yoluna devam ederken, haftanın son günü olan; pazar günü ise Yengeç burcunda olacak.

Haftanın Gökyüzü Olayları

Bu hafta, iletişim gezegeni Merkür’ün geri hareketindeki güçlü Plüton ve hayalperest Neptün ile olumlu etkileşimi devam ediyor. Bu durum, konuşmalarımızda hafiflik ve iddialı bir tavır sergilememize neden olabilir. Güzellik ve aşk tanrıçası Venüs’ün kuzey ve güney ay düğümleriyle zorlayıcı bir pozisyon içinde olması, para ve sağlık konuları da dahil olmak üzere Venüs temasında seçim yapmamızı zorlayabilir.

Hafta ortası, Venüs’ün Plüton ve ay düğümleriyle karşıtlığını sürdürdüğü bir geri hareket süreci yaşanacak. Sağlık, aşk ve maddiyatta sert etkiler olabilir. Önceki haftada olduğu gibi maddi konulara dikkat etmek önem taşıyor.

Hafta sonu ise 18’inde gerçekleşecek olan İkizler burcundaki yeni ay, Neptün ile zorlu bir görünüm içinde olacağından hayal kırıklıklarına açık bir döneme giriyoruz. Maddi ve manevi açıdan, eskiyi tamamlayıp arkamızda bıraktıktan sonra yeniliklere yönelmek için cesaret ve bilinçli adımlar atmamız gerekecek.

Genel olarak, bu hafta biraz gergin olabilir. Kontrolsüz vaatlerimizin bize ne tür zorluklar getirebileceğini deneyimleyebiliriz. Söylediklerimizin sonuçlarına dikkat etmemiz önemli olacak.

Haftalık Burç Yorumları

Koç

koç burcu

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar! Bu hafta yaşayacağınız yeniay; zekâ, iletişim, haberleşme gibi konulara odaklanmanızı, problemlere nasıl yaklaştığınızı ve bilgiyi nasıl değerlendirdiğinizi gözden geçirmenizi sağlayacak. Aynı zamanda yakın çevreniz, kardeş ilişkileriniz ve kısa yolculuklarınız da ön plana çıkabilir. Liseye kadar olan eğitim, uzun vadeli olmayan plan ve projeler, yayıncılık, pazarlama ve halkla ilişkiler gibi alanlarda yeni başlangıçlara yönelebilir ya da değişim ihtiyacı hissedebilirsiniz.

Boğa

boğa burcu

Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar! Bu hafta yaşayacağınız yeni ay; kazançlarınız, paralarınız, maddi varlıklarınız, para akışınız, güvenlik duygunuz ve özgüveniniz gibi konulara odaklanmanızı sağlayacak. Aynı zamanda taşınabilir maddi değerlerinizle ilgili konular da ön plana çıkabilir. Bu yeni ay, size maddi bütünlüğünüzü ve varlıklarınızı yeniden değerlendirme ve değişim ihtiyacı hissetme fırsatı sunabilir.

İkizler

ikizler burcu

Merhaba sevgili İkizler ve yükseleni İkizler burcu olanlar! Bu hafta yaşayacağınız yeni ay; kişiliğinizi ve özellikle irade gücünüzü, arzularınızı ve bireyselliğinizi etkileyerek, ego yapınızı ve inşa ettiğiniz dünyayı, dışarıya yansıttığınız kişisel tercihlerinizi ve sizi siz yapan tüm fiziksel ve psikolojik değerlerinizi, sosyal bağlamda yerinizi ve tepkilerinizi içeren konulara odaklanmanızı sağlayacak. Bu yeni ay, size yeni başlangıçlar yapma ve değişim ihtiyacı hissetme fırsatı sunabilir.

Yengeç

yengeç burcu

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar! Bu hafta yaşayacağınız yeni ay; bilinçaltınızı, psikolojinizi, hayallerinizi ve rüyalarınızı etkileyerek, ruhsal ihtiyaçlarınızı, korkularınızı, endişelerinizi, duyduğunuz güvensizlikleri, sırları, maddi ve manevi hapisleri, darlık ve kısıtlanmaları, gizli işler ve ilişkileri, aynı zamanda gizli düşmanları, kendinizi içsel olarak geliştirme konularını ve dedikoduları içeren konulara odaklanmanızı sağlayacak. Bu yeni ay, size yeni başlangıçlar yapma ve değişim ihtiyacı hissetme fırsatı sunabilir.

Aslan

aslan burcu

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar! Bu hafta yaşayacağınız yeni ay; arkadaşlıklarınız ve sosyal çevrenizle yapacağınız çalışmaları, toplumsal değişimleri ve bunun için kurulacak dernekler ve hayır işlerini, insanlara yardım etme amacıyla kurulacak dostlukları, grupları ve dernekleri, iş hayatınızdan elde ettiğiniz gelirleri ve iyimserliğinizin getirdiği olayları içeren konulara odaklanmanızı sağlayacak. Bu yeni ay, size yeni başlangıçlar yapma ve değişim ihtiyacı hissetme fırsatı sunabilir.

Başak

başak burcu

Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar! Bu hafta yaşayacağınız yeni ay; statünüzü, toplumun size olan algısını, üstlerinizle ilişkilerinizi, patronlarınızla olan ilişkilerinizi, iş yapış şeklinizi, başarıyı, herkesin gözü önünde olmayı, yükselme çabalarınızı, yaşam hedeflerinizi, anne ve anneyle ilgili konuları, mesleğinizi ve kariyer alanlarınızı, şan ve şöhreti içeren konulara odaklanmanızı sağlayacak. Bu yeni ay, size yeni başlangıçlar yapma ve değişim ihtiyacı hissetme fırsatı sunabilir.

Terazi

terazi burcu

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar! Bu hafta yaşayacağınız yeni ay; liseden sonraki eğitim, yurt dışıyla ilgili konular, yabancılar, yabancı diller, medya, satış-pazarlama işleri, öğretim görevlileri, uzak akrabalar, felsefe, din, inançlar, hayatı sorgulama ve anlamlandırma konuları, uzun mesafeli yolculuklar, rüyalar, sıra dışı konular, astroloji, sosyal bilinç, topluma nasıl uyum sağladığınız, akademik hayatınız gibi konulara odaklanmanızı sağlayacak. Bu yeni ay, size yeni başlangıçlar yapma ve değişim ihtiyacı hissetme fırsatı sunabilir.

Akrep

akrep burcu

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar! Bu hafta yaşayacağınız yeni ay; finansal krizler, ölüm ve yeniden doğuş konuları, ödemeniz gereken veya size ödenmesi gereken nafaka, vergi iadeleri gibi konuları, ayrıca eşiniz, sevgiliniz ya da hayatınızdaki diğer kişilerin maddi durumunu, korkuları, ortak kazançları, borçları, vergileri içeren konulara odaklanmanızı sağlayacak. Bu yeni ay, size yeni başlangıçlar yapma ve değişim ihtiyacı hissetme fırsatı sunabilir.

Yay

yay burcu

Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar! Bu hafta yaşayacağınız yeni ay; size açık düşmanlar, mahkemeler, ortaklıklar ve iş birlikleri, yazılı ya da sözlü anlaşmalar ve özellikle evlilik hayatıyla birlikte vekalet verdiğiniz kişiler, avukatınız gibi konuları içeren yeni başlangıçlara ve değişim ihtiyacına işaret edebilir.

Oğlak

oğlak burcu

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar! Bu hafta yaşayacağınız yeni ay; iş hayatı, iş arkadaşları, günlük yaşamın yoğunluğu, çalışma yöntemleri, sağlık, hastalıklar, temizlik, hijyen gibi konuları ve evcil hayvanlarınızı, hizmet verdiğiniz alanları, yanınızda çalıştırdığınız insanları ve sağlık durumunuzu etkileyen konuları içeren yeni başlangıçlara ve değişim ihtiyacına işaret edebilir.

Kova

kova burcu

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar! Bu hafta yaşayacağınız yeni ay; aşk hayatınızı, tutkularınızı, eğlence yaşamınızı, şans ve risk taşıyan işleri (borsa, kumar, piyango vb.), sanatı, çocukları, hamilelik sürecini, yaratıcılık gerektiren alanları ve iradenizin sınandığı konuları içeren yeni başlangıçlara ve değişim ihtiyacına işaret edebilir. Aynı zamanda çocuklar, romantik ilişkiler, moda gibi konular da etkilenebilir.

Balık

balık burcu

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar! Bu hafta yaşayacağınız yeni ay; yaşam tarzınızı, baba figürünü, kişisel bağlılıklarınızı, alışkanlıklarınızı, ev ve aile içi durumlarınızı etkileyebilir. Özellikle duygularınızın korunması, köklerinizle ilgili gelişmeler, yakın çevrenizdeki insanlar, taşınmaz mallarınız, eviniz ve maddi-manevi miraslarınız gibi konularda yeni başlangıçlara ve değişim ihtiyacına işaret edebilir.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu