Astroloji

Haftalık Burç Yorumu: 16 Ocak – 22 Ocak 2023

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık yorumlarınız geldi! Haydi toplanın!

astroloji: burç yorumu

Kova burcunda olumlu bir yeni ay gerçekleşiyor.

Tüm burçların dikkatine:) Bu hafta maddi konularda çok daha dikkatli olmamız gerekiyor. Aksi takdirde sıkıntı yaşayabiliriz.

Haftanın Gündemi

16 – 22 Ocak 2023 haftasında Ay, Akrep burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Kova burcunda olacak.

Haftanın Gökyüzü Olayları

Bu haftaya güzellik tanrıçası Venüs ile farkındalık gezegeni Boğa burcundaki Uranüs arasında bulunan kavga ile başlıyoruz. Bu başlangıcın bize maddi ve kayıplar ve sağlık konularında sıkıntılar getirmesi muhtemel gibi görünüyor. Bu sebeple hafta başına biraz daha dikkat etmenizde fayda var.

Hafta ortası benliğimizi anlatan Güneş’in, güç tutkunu Plüton ile yan yana gelişi biri biraz daha güçten daha çok etkilenen insanlar haline sokabilir. Hafta ortasında ani hareketlerde bulunmamanız yararlı olacaktır.

Hafta sonu ise Kova burcunda yaşanacak olan yeni ay; bizi özgürlük, teknoloji, kendi sınırlarımızı belirleme ve çağdaşlık gibi konularda etkileyecek. Ancak bu etkilenme şans gezegeni Jüpiter’in de etkisiyle çok daha olumlu yönde bize yansıyacak.

Genel olarak bu haftaya baktığımızda maddi konularda dikkatli olduğumuz müddetçe pek de bir sıkıntı yaşamayacağız gibi görünüyor.

Burç Yorumları

Koç

Bu hafta yeni ayın da etkisi ile sosyal çevre içerisinde yapılacak çalışmalarda, gerçekleştirilecek toplumsal değişimler ve bunlar için kurulacak dernekler ve hayır işleri, insanlara yararlı olma ve bu amaç uğrunda kurulacak dostluklarda, gruplarda, iş hayatınızdan, kariyerinizden kazandığınız gelirler ve iyimser yanınızın başınıza açtığı olaylar hakkında farkındalıklar yaşayabilirsiniz.

Boğa

Bu hafta yeni ayın da etkisi ile statü, toplumun sizi nasıl algıladığı, üstleriniz, patronlarınız, patronlarla olan ilişkileriniz, iş yapma şekliniz, başarı, herkesin gözü önünde olma, yükselme çabası, yaşam hedefleri, anne ve annelik ile ilgili konular, mesleğiniz, kariyer alanlarınız, şan ve şöhretiniz gibi konular hakkında değişim yaşayabilirsiniz.

İkizler

Bu hafta yeni ayın da etkisi ile yurt dışı ile ilgili konular, yabancılar, yabancı diller, medya, satış-pazarlama işleri, yargıçlar, üst mahkemeler ve uzak akrabalar, felsefe, din, inançlar, hayatı sorgulama-anlamlandırma ile ilgili konular, uzun mesafeli yolculuklar, rüyalar, sıra dışı konular, sosyal bilinç, topluma nasıl ayak uydurduğunuz ve akademik hayatınız gibi konular hakkında dönüşüm yaşayabilirsiniz.

Yengeç

Bu hafta yeni ayın da etkisi ile finansal krizler, ölümler ve yeniden doğuş konuları, ödemek zorunda olduğunuz ya da size ödenmek zorunda olan nafaka-vergi iadesi gibi konular, ayrıca eş, sevgili, hayatınızdaki kişilerin parasal durumu, korkular, paylaşımlı kazançlar, borçlar, vergiler, ameliyatlar, ve cinsellik gibi konular hakkında hareketlilik yaşayabilirsiniz.

Aslan

Bu hafta yeni ayın da etkisi ile size açık düşman kişiler, mahkemeler, birden fazla kişi ile yürütülen faaliyetler (iş ortaklıkları) yazılı yahut sözlü birliktelikler ve en önemlisi evlilik hayatının yanında vekalet verdiğiniz insanlar, avukatınız, eşiniz ve uzun süreli ilişkide olduğunuz insanla olan durumunuz gibi konular hakkında değişim yaşayabilirsiniz.

Başak

İş ve iş arkadaşları, gündelik hayatın koşturmaları, çalışma metotları, sağlık, hastalıklar, temizlik, hijyen konuları ve evcil hayvanlar, hizmet verdiğiniz alanlar, yanınızda çalıştırdığınız insanlar, iş arkadaşları ve iş atmosferi gibi konular hakkında farkındalığınız artacak diyebiliriz.

Terazi

Bu hafta yeni ayın da etkisi ile aşk hayatınız başta olmak üzere, tutkular, eğlence yaşamınız, kısa süreli ilişkiler, borsa, kumar, piyango gibi şans ve risk taşıyan işler, sanat, çocuk, hamilelik, yaratıcılık gerektiren alanlar ve iradenizin sınandığı konular, çocuklar, romantik ilişkiler ve moda gibi konular hakkında iç görünüz artabilir.

Akrep

Bu hafta yeni ayın da etkisi ile yaşam tarzınız, baba, kişisel bağlılıklar, alışkanlıklar, ev ve aile içi durumlar, özellikle duygularınızın korunması, kökleriniz hakkında olabilecek gelişmeler, çok yakınızdaki insanlar, taşınmaz mallarınız, eviniz, maddi manevi miraslar ve taşınmalar hakkında dönüşüm yaşamanız çok mümkün görünüyor.

Yay

Bu hafta yeni ayın da etkisi ile yakın çevreniz, kardeşler, arkadaşlarınız hakkında olan durumlar, kardeş ilişkileri, yakın çevre ile olan iletişim, arkadaşlık ilişkileri, kısa yolculuklar, liseye kadar olan eğitim, uzun vadeli olmayan plan ve projeler, yayıncılık, pazarlama ve halkla ilişkiler konuları hakkında hareketlilik yaşayabilirsiniz.

Oğlak

Bu hafta yeni ayın da etkisi ile kazançlarınız, paralarınız, maddi varlıklarınız, para akışınız, güvenlik duygunuz, özgüveniniz, bunun yanında taşınabilir maddi değerleriniz yani kısaca maddi bütün varlığınız hakkında değişim kaçınılmaz duruyor.

Kova

İrade gücünüz, arzularınız ve bireyselliğiniz başta olmak üzere, egonuz ve yapılandırdığınız dünyanız, görünen kişisel tercihleriniz ve sizi siz yapan bütün fiziksel ve psikolojik değerleriniz, sosyal anlamda sizi var eden ve hayatta konumlandığınız yeri ve tepkilerinizi içeren konular hakkında önünüze yeni kapılar açılabilir.

Balık

Bu hafta yeniayın da etkisiyle duyduğunuz güvensizlikler, sırlar, maddi ve manevi hapisler, darlık ve kısıtlanmalar, gizli kapaklı işler ve ilişkiler, bunun yanında gizli düşmanlar, dedikodular, herkesten sakladığınız, görülmesini çok istemediğiniz yanlarınızı içeren konular hakkında dönüşüm yaşamanız olası görünüyor.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu