AstrolojiManşet

Haftalık Burç Yorumu: 17 – 23 Nisan

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık yorumlarınız geldi! Haydi toplanın!

burç

Haftalık Burç Yorumları

Koç

koç burcu

20 Nisan’da burcunuzda gerçekleşecek olan Güneş tutulması; hayatınıza yeni adımlar, başlangıçlar ve çok daha fazla cesaret getirebilir. Bu dönemde kişisel alanda pek çok değişiklik yapabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde belirsizlikler ve beklemeler dikkat çekici olabilir. Bunun yanında olayların maddi yönlerine ve kazançlarınıza dikkat etmeniz önem taşıyor. Özellikle parasal konularda üzerine düşünmeniz gereken durumlar ve değişiklikler olabilir. Birikimleriniz ve harcamalarınız konusunda aceleci davranmayın derim. 21 Nisan civarında bu konular çok daha önem kazanacak.

Boğa

boğa burcu

Bu hafta Koç burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması, çok da hesapta olmayan değişikliklere ve cesaret gösterebileceğiniz adımlara işaret ediyor. Kimi zaman gizli kalan ya da tam olarak görmekte zorlandığınız durumlar birden ortaya çıkabilir. Bu dönemde kişisel alanda yenilikler ve özgürlükler peşinde de olabilirsiniz. Sürpriz durumlar kararlarınızı etkileyebilir. Aynı zamanda 21 Nisan’dan itibaren burcunuzda gerileyecek olan Merkür, üzerine yeniden düşünmeniz gereken önemli kararların ve değişikliklerinde söz konusu olduğunu anlatıyor.

İkizler

ikizler burcu

Bu hafta Koç burcunda gerçekleşen Güneş tutulması; sizi sosyal konularda, gruplar içerisinde ve arkadaşlıklar arasında daha farklı davranamaya ve yeni durumlara yöneltiyor. Gelecek beklentileriniz yönünde kendinizi hareketli ve heyecanlı hissedebilirsiniz. Sosyal alanda, arkadaşlıklar içerisinde yapılabilecek çok şey var gibi duruyor. Fakat bu dönemde parasal konular hesapta olmayan şeylere de yol açabilir. Harcamalarınızda daha gerçekçi olmaya bakmanız gerekiyor. 21 Nisan’dan itibaren iş ile ilgili konularda çok fazla yenilik yapmamanız daha doğru olacaktır.

Yengeç

yengeç burcu

Bu hafta Koç burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması; iş hayatınıza, sorumluluklar alanına ve kariyeriniz ile ilgili konulara önemli yenilikler, hareket ve heyecan getiriyor. Kendinizi cesur adımlar içerisinde bulabilirsiniz. Ortaya koyabileceğiniz çok şey var. Yine bu dönemde parasal konularda ve gelecek beklentilerinizde sürprizler ve değişiklikler söz konusu gibi görünüyor. Fakat 21 Nisan’dan sonra geri gitmeye başlayan Merkür, harcamaların olduğu konulara biraz daha planlı yaklaşmanızın yararlı olacağını da gösteriyor.

Aslan

aslan burcu

Bu hafta 20 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması; sizi yabancılarla, mesafeler ile ilgili konularda ve aynı zamanda kendinizi geliştirebileceğiniz alanlarda daha canlı ve girişimci kılıyor. Bu dönemde inanç ve görüşlerinizi ortaya koymak konusunda çok daha mücadeleci olabilirsiniz. Bunun yanında mesleki alanda ve parasal konularda yapmak isteyeceğiniz çok şey var. Yine bu dönemde 21 Nisan’dan itibaren Merkür’ün geri gidecek olması bazı projelerinizin ve işlerinizin tam olarak çok da düzgün ilerlemeyeceğini de gösteriyor.

Başak

başak burcu

Bu hafta Koç burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması; kimi zaman aniden gündeme gelebilecek durumlara ve bazı krizlere işaret edebilir. Cesaret gösterme konusunda daha kararlı davranmalısınız. Finansal işler ve ortaklaşa konular da gündeminizi meşgul edebilir. Bu dönemde yabancılar ile ilgili işler ve fikirlerinizi ortaya koyma imkanı söz konusu gibi görünüyor. Fakat 21 Nisan’dan itibaren geri gidecek olan Merkür, düşüncelerinizde ve planlarınızda eksik olan şeyleri de tamamlamak için yeniden harekete geçebileceğinizi gösteriyor.

Terazi

terazi burcu

Bu hafta karşıt burcunuz Koç’ta gerçekleşen Güneş tutulması; özellikle evlilik hayatınıza, genel olarak görüşmelere ve ortaklıklara daha fazla dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor. Bu alanlarda sürprizler ve değişiklikler gündeme gelebilir. Bunun yanında ortaklı işler, kazançlar ve miras ya da borç gibi konular da hayatınıza daha fazla değişiklik getirebilir. Güneş tutulmasının hemen ardından 21 Nisan’da geri gidecek olan Merkür; finansal alanda ve harcamalarınızda gözden geçirmeniz gereken durumların da olduğunu gösteriyor.

Akrep

akrep burcu

Bu hafta Koç burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması; ortamınızı ve iş hayatınızı ilgilendiren konulara yeni başlangıçlar ve hareketlilikler getiriyor. Bu dönemde hizmet ve detaylar önem kazanacak. Bunun yanında sağlığınıza da gereken önemi vermelisiniz. Bugünlerde kimi zaman karşıtlıklar ya da özellikle maddi konularda muhalefet yaratan gelişmeler dikkat çekici olabilir. 21 Nisan’dan itibaren geri gidecek olan Merkür; eğer bir görüşme içerisindeyseniz şartların değişebileceğini ve yeniden düşünmeniz gerekebileceğini gösteriyor.

Yay

yay burcu

Bu hafta Koç burcunda gerçekleşen Güneş tutulması; kendinize olan güveninizi ve cesaretinizi daha çok öne çıkarıyor. Yaratıcı konularda, aşkta ve sevdikleriniz ile ilgili alanlarda kendinizi çok daha cesur hissedebilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemde düşüncelerinizi uygulama ve pratik hale dökmek için daha planlı davranmanız gerekebilir. İş ortamında da sürprizler mümkün. Fakat 21 Nisan’dan itibaren geri gitmeye başlayacak olan Merkür; genel olarak hizmet, çalışma, detaylarda ve belki de sağlığınız ile ilgili konularda düşünmeniz gereken durumlara da dikkat çekiyor.

Oğlak

oğlak burcu

Bu hafta Koç burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması; ailenizi, evinizi ya da anne babanızı ilgilendiren durumlarla çok daha fazla ilgilenmenize yol açabilir. Evde değişiklikler ve başlangıçlar içeren durumlar görünüyor. Ailenizle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemde sevdikleriniz ve çocuklarınız ya da yaratıcı konular size kendinizi daha fazla ifade etme imkanı getiriyor. Ancak 21 Nisan’dan itibaren gerilemeye başlayacak olan Merkür; bu dönemde harcamalarınıza ve risk içeren durumlara biraz daha dikkatli yaklaşmanız gerektiğini gösteriyor.

Kova

kova burcu

Bu hafta Koç burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması; yakın çevrenizde pek çok değişikliğin, hareketin ve iletişimin söz konusu olduğunu gösteriyor. Görüşmeler ve ziyaretler ön plana çıkabilir. Kardeşler ile ilgili değişiklikler de dikkat çekebilir. Bu dönemde ailenizi, evi ve yerleşimi ilgilendiren konularda da sürprizler söz konusu olabilir. Fakat 21 Nisan’dan itibaren Merkür’ün geri hareket edecek olması; evde ya da ailenizi ilgilendiren işlerde bazı planlanmayan değişikliklerin de olabileceğini gösteriyor olabilir.

Balık

balık burcu

Bu hafta 20 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması; para ve iş durumunuzu ele almak, yeni ve cesur başlangıçlar yapmak konusunda oldukça dikkat çekici görünüyor. Bu dönemde yeteneklerinizi ortaya koymak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bunun yanında yakın çevrenizde ve düşüncelerinizde uygulama aşamasında olan pek çok proje de olabilir. Görüşmeler ve ziyaretler size yeni fikirler de getirebilir. Fakat 21 Nisan’dan itibaren geri gitmeye başlayacak olan Merkür nedeni ile bazı görüşmeler ve kararları yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu