AstrolojiManşet

Haftalık Burç Yorumu: 17 Temmuz – 23 Temmuz 2023

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık yorumlarınız geldi! Haydi toplanın!

burç

Kariyer ve maddi konular açısından olumlu bir hafta geçireceğiz.

Yeniayın etkisiyle ailevi konularda bazı zorluklar yaşayabiliriz, ancak bu süreç yeni başlangıçlara da olanak sağlayacaktır.

Haftanın Gündemi

17 Temmuz – 23 Temmuz 2023 haftası boyunca Ay, Yengeç burcunda ilerlemeye devam edecek ve pazar günü ise Terazi burcuna geçecek.

Haftanın Gökyüzü Olayları

Bu haftaya Yengeç burcunda gerçekleşecek olan yeniayla başlıyoruz. Güçlü gezegen Plüton, yaralı şifacı Şiron ve kadersel noktalar olan ay düğümleriyle sert bir açı oluşturacak olan bu yeniay evresi, aynı zamanda hayalperest Neptün ve şaşırtıcı etkilere sahip Uranüs’ün olumlu etkileri altında gerçekleşecek.

Bu yeniayda; aile, sağlık, yurt dışı ve akademik hayat konularında istesek de istemesek de başlangıçlar yaşayabileceğiz. Olumlu tarafı, daha istikrarlı bir seçim yapabilme, kariyer ve iş konularında pozitif etkiler hissetme olasılığımızın olduğunu söyleyebilirim.

Haftanın ortası, özellikle sanatçılar ve para ile uğraşanlar için oldukça parlak görünüyor. Yaratıcılık ve tutku tetiklenecek gibi duruyor. Ancak Güneş ve Plüton arasındaki karşıtlık, beklenmedik durumlarda güç savaşlarına yol açabilir.

Hafta sonu ise dengesizlik yaşayabileceğimiz zamanlar olabilir. En iyisi hafta sonunu biraz daha kendimize ve sevdiklerimize ayırmak olacaktır.

Genel olarak bakıldığında, bu haftayı Yengeç burcunda gerçekleşecek olan yeniayın etkisiyle ailevi konularda biraz sert de olsa başlangıçlar yaşayacağımız şeklinde özetleyebiliriz. Ayrıca, taşınma gibi konular da bu yeniayın gündemimize gelebileceğini unutmayalım.

Haftalık Burç Yorumları

Koç

koç burcu

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar! Bu hafta, yeniayın etkilerini yaşayarak yaşam tarzınızı, babanızı, kişisel bağlılıklarınızı, alışkanlıklarınızı, evi ve aile içi durumları, özellikle duygusal korunma, köklerinizle ilgili gelişmeler, çok yakınınızdaki insanlar, taşınmaz mülkleriniz, eviniz ve maddi-manevi miraslarınız gibi konuları deneyimleyeceksiniz.

Boğa

boğa burcu

Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar! Bu hafta, yeniayın etkilerini yaşayarak zeka, iletişim, haberleşme gibi konuları, problemlere yaklaşımınızı ve bilgiyi nasıl değerlendirdiğinizi ilgilendiren durumları, yakın çevrenizi, kardeş ilişkilerini ve kısa yolculukları, liseye kadar olan eğitimi, uzun vadeli olmayan plan ve projeleri, yayıncılığı, pazarlamayı ve halkla ilişkileri deneyimleyeceksiniz.

İkizler

ikizler burcu

Merhaba sevgili İkizler ve yükseleni İkizler burcu olanlar! Bu hafta, yeniayın etkilerini yaşayarak kazançlarınızı, paralarınızı, maddi varlıklarınızı, para akışınızı, güvenlik duygunuzu, özgüveninizi ve taşınabilir maddi değerlerinizi kapsayan konuları deneyimleyeceksiniz.

Yengeç

yengeç burcu

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar! Bu hafta, yeniayın etkilerini yaşayarak kişiliğinizi ve özellikle irade gücünüzü, arzularınızı ve bireyselliğinizi, egonuzu ve oluşturduğunuz dünyanızı, dışarıya yansıttığınız kişisel tercihlerinizi ve sizi siz yapan tüm fiziksel ve psikolojik değerlerinizi, sosyal anlamda sizi var eden ve hayatta konumlandığınız yeri ve tepkilerinizi içeren konuları deneyimleyeceksiniz.

Aslan

aslan burcu

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar! Bu hafta, yeniayın etkilerini yaşayarak bilinçaltınızı, psikolojinizi, hayallerinizi ve rüyalarınızı, ruhsal ihtiyaçlarınızı, korkularınızı, endişelerinizi, güvensizliklerinizi, sırlarınızı, maddi ve manevi hapislerinizi, darlık ve kısıtlanmaları, gizli kapaklı işleri ve ilişkileri, aynı zamanda gizli düşmanlarınızı, içsel büyüme konularınızı, dedikoduları ve herkesten saklamak istediğiniz, görünmesini istemediğiniz yanlarınızı deneyimleyeceksiniz.

Başak

başak burcu

Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar! Bu hafta, yeniayın etkilerini yaşayarak arkadaşlıklarınızı ve sosyal çevrenizde yapılacak çalışmaları, toplumsal değişimleri ve bu amaçla kurulacak dernekleri ve hayır işlerini, insanlara fayda sağlama ve bu amaç doğrultusunda kurulan dostlukları, grupları, dernekleri, iş hayatınızdan elde ettiğiniz gelirleri ve iyimser yanınızın size getirdiği olayları deneyimleyeceksiniz.

Terazi

terazi burcu

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar! Bu hafta, yeniayın etkilerini yaşayarak statünüzü, toplumun sizi nasıl algıladığını, üstlerinizle ve patronlarınızla ilişkilerinizi, iş yapma şeklinizi, başarıyı, herkesin gözü önünde olmayı, yükselme çabalarınızı, yaşam hedeflerinizi, anne ve anneyle ilgili konuları, mesleğinizi ve kariyer alanlarınızı, şan ve şöhretinizi içeren konuları deneyimleyeceksiniz.

Akrep

akrep burcu

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar! Bu hafta, yeniayın etkilerini yaşayarak liseden sonraki eğitiminizi, yurt dışıyla ilgili konuları, yabancılarla ilişkileri, yabancı dilleri, medyayı, satış-pazarlama işlerini, öğretim görevlilerini, uzak akrabaları, felsefeyi, dinleri, inançları, hayatı sorgulama ve anlamlandırma konularını, uzun mesafeli yolculukları, rüyaları, sıra dışı konuları, astrolojiyi, sosyal bilinci, topluma nasıl uyum sağladığınızı ve akademik hayatınızı deneyimleyeceksiniz.

Yay

yay burcu

Merhaba sevgili Yaylar ve yükselen Yay burcu olanlar! Bu hafta, yeniayın etkilerini yaşayarak finansal krizler, ölümler ve yeniden doğuş gibi konuları deneyimleyeceksiniz. Ayrıca, ödemeniz gereken ya da size ödenmesi gereken nafaka, vergi iadeleri gibi maddi konuları, partnerinizin ya da sevdiklerinizin mali durumunu, korkuları, ortak gelirleri, borçları, vergileri gibi konuları da gündeminizde bulacaksınız.

Oğlak

oğlak burcu

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar! Bu hafta, yeniayın etkilerini yaşayarak açık düşmanlar, mahkemeler, birden fazla kişiyle yürütülen faaliyetler (ortaklıklar), yazılı ya da sözlü işbirlikleri ve en önemlisi evlilik hayatıyla birlikte vekalet verdiğiniz kişiler ya da avukatınız gibi konuları deneyimleyeceksiniz.

Kova

kova burcu

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar! Bu hafta, yeniayın etkilerini yaşayarak iş hayatınızı ve iş arkadaşlarınızı, günlük yaşamın koşturmalarını, çalışma yöntemlerini, sağlığı, hastalıkları, temizliği, hijyen konularını ve evcil hayvanları, hizmet verdiğiniz alanları, yanınızda çalışan insanları, hastalıkları gibi konuları deneyimleyeceksiniz.

Balık

balık burcu

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar! Bu hafta, yeniayın etkilerini yaşayarak aşk hayatınızı, tutkularınızı, eğlence yaşamınızı, borsa, kumar, piyango gibi şans ve risk içeren işleri, sanatı, çocukları, hamilelik sürecini, yaratıcılık gerektiren alanları ve iradenizin sınandığı konuları deneyimleyeceksiniz. Ayrıca, çocuklar, romantik ilişkiler, moda gibi konular da gündeminizde olacak.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu