AstrolojiManşet

Haftalık Burç Yorumu: 19 – 25 Haziran 2023

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık yorumlarınız geldi! Haydi toplanın!

burç

Bu haftaya ne yapacağımız konusunda biraz kararsız başlasak da, hafta sonuna doğru artık net bir tutumla kararlarımızı belirlemiş olacağız.

Haftanın Gündemi

19 – 25 Haziran 2023 haftası boyunca Ay, Yengeç burcunda ilerlemesini sürdürecek ve hafta sonunun pazar günü ise Başak burcunda olacak.

Haftanın Gökyüzü Olayları

Bu hafta yeni ayın etkisiyle başlıyoruz. Bu etki, Neptün sayesinde gerçeklerin gözümüze ya tamamen sunulduğu ya da çarpıtılarak gördüğümüz bir süreci anlatıyor. Dolayısıyla bu hafta yeni başlangıçların etkisini daha yoğun şekilde hissedeceğiz. Aynı zamanda benliğimizi temsil eden Güneş’in kadersel noktalara gülümsemesi, kararlarımızda daha güçlü olmamıza yardımcı olacak.

Haftanın ortasında iletişim gezegeni Merkür’ün mücadele gezegeni Mars ile olumlu etkileşimi sayesinde çözüm odaklı olmak ve harekete geçmek konusunda daha rahat hissedeceğiz. Bu nedenle hafta ortasında, üzerimizdeki ataletten kurtulup eyleme geçme gücünü daha fazla bulabiliriz.

Hafta sonunda Mars’ın yaralı şifacı Şiron ile olumlu etkileşimi ve güzellik, para ve sağlık kraliçesi Venüs’ün katılımıyla yaşam kalitemizi yukarı doğru çekeceğimizi söylemek yanlış olmaz.

Genel olarak, bu haftaya ne yapacağımızı pek bilemeyerek başlasak da hafta sonuna doğru kararlarımızla netleşmiş bir tutum sergileyeceğiz. Haziran ayının başından daha olumlu bir hafta geçireceğimiz açık.

Haftalık Burç Yorumları

Koç

koç burcu

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar! Bu hafta aşk ve ilişkiler konusunda rahat bir nefes alabilirsiniz. Ancak Mars’ın etkisiyle birlikte ani para çıkışlarına karşı biraz daha açık olabilirsiniz. Bu nedenle bu hafta harcamalarınıza biraz daha dikkat etmenizde fayda var.

Boğa

boğa burcu

Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar! Bu haftada para konusu ön planda olacak. Alışveriş yaparken aldığınız ya da verdiğiniz parayı kontrol etmek önemli olacak. Ayrıca maddi ya da manevi olarak bir aile büyüğünden destek almanız da olası görünüyor.

İkizler

ikizler burcu

Merhaba sevgili İkizler ve yükseleni İkizler burcu olanlar! Bu hafta kısa vadeli planlarınızı yaparken maksimum dikkat göstermenizi tavsiye ederim. Programlarınızı doğru bir şekilde ayarlamaya özen gösterin, çünkü görüşmeleriniz birbirine karışabilir. Ayrıca bu hafta kendinizi yorgun hissetmeniz de muhtemel olabilir.

Yengeç

yengeç burcu

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar! Bu hafta özellikle maddi konularda size yardımcı olabilecek kişilerden mutlaka faydalanmanızı öneririm. Aynı zamanda karşınıza çıkacak fırsatları da değerlendirmeniz gerekecek. Sadece günlük düşünmek yerine geleceği korumak için adımlar atmanız önem taşıyor.

Aslan

aslan burcu

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar! Bu hafta iş değişikliği ya da mevcut konumunuzda önemli hareketlilikler yaşanabilir. Sizi bekleyen sürprizlere açık bir hafta olacak. Karar vermeden önce detaylı bir şekilde düşünmeniz size iyi gelecektir.

Başak

başak burcu

Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar! Eşinizle ya da sevgilinizle ilişkinizde yaşadığınız sorunları düzeltmek için bu hafta ideal bir zaman diliminde olacaksınız. Tatil ya da uzak bir yere gitme planları yapıyorsanız, bu konuda hızlı davranmanızı öneririm.

Terazi

terazi burcu

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar! Bu hafta aile büyüklerinizden biriyle ilgili maddi ya da manevi olarak zaman harcayacağınız bir durumla karşılaşmanız olası görünüyor. Bu süreçte elinizden gelen yardımı yapacağınızdan eminim. Aynı zamanda paranızı daha dikkatli kullanmaya özen göstermenizde fayda var.

Akrep

akrep burcu

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar! İş hayatınızda ve iş arkadaşlarınızla aranızda uzun süredir devam eden bir anlaşmazlık varsa, bu hafta bu konuda önemli bir gelişme yaşanabilir. Ancak sakin ve diplomatik bir tutum sergilerseniz, avantajlı çıkma şansınız olabilir. Aşk hayatınızda ise olumlu enerjiler hissedilmekte.

Yay

yay burcu

Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar! Bu hafta herhangi bir maddi ya da manevi konuda inatlaşmak için uygun bir zaman değil. Daha çok iletişime odaklanarak, eskiden gelen bir sorunu daha kolay bir şekilde çözme şansınız olduğunu belirtmek isterim.

Oğlak

oğlak burcu

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar! Bu hafta sağlık konusunda, daha önceki hassasiyetleriniz varsa artık bu konuları bir kenara bırakmak için adımlar atmanız size iyi gelecektir. Biraz halsiz hissedebilir ve konsantrasyonunuzun dağıldığını hissedebilirsiniz.

Kova

kova burcu

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar! Bu hafta aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşanabilir. Eğer ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye başlama ya da mevcut ilişkinizi daha sağlam bir temele oturtma şansına sahip olabilirsiniz. Bu konuda oldukça hassas davranmanız gereken bir hafta sizi bekliyor.

Balık

balık burcu

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar! Bu hafta çalışma koşullarınızda ve planlarınızda geçici aksaklıklar yaşayabilir ya da başka bir iş yapmaya yönlendirilebilirsiniz. Bu durumda hakkınızın korunduğundan emin olmanız önemlidir. Ayrıca bu hafta karşınıza maddi fırsatlar çıkabilir.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu