Astroloji

Haftalık Burç Yorumu: 3-9 Ekim

Haftanın Gündemi

  • 2 Ekim Pazar günü saat 12.07’de Merkür, Başak burcunda ileri hareketine başlıyor.
  • 9 Ekim Pazar günü saat 00.55’te Plüton, Oğlak burcunda ileri hareketine başlıyor.
  • 9 Ekim Pazar günü saat 23.54’te Koç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor.

Koç

Burcu ve yükselen burcu Koç olanlar, Merkür’ün Başak burcunda ileri hareketine başlaması ile birlikte Ağustos ve Eylül aylarındaki işleriniz hız kazanabilir. Çalışma ortamınız ve sağlığınızla ilgili kararları gündeminize alabilirsiniz. Bir süredir bulunduğunuz bekleme durumu şu an daha pratik şekilde ilerlemenizi sağlayabilir. Sıkı çalışmanız sayesinde üstlerinizin dikkatini çekebilir ve emeğinizin karşılığını alabilirsiniz.

Plüton’un Oğlak burcunda ileri hareketine başlaması ile birlikte işleriniz kalıcı hale gelebilir. Sabrınızla birlikte hak ettiğiniz maddiyatı ve statüyü kazanabilirsiniz. Sizi aşağıda çeken insanlara karşı net bir tavır sergilemeniz gerekli.

Boğa

Burcu ve yükselen burcu Boğa olanlar, Merkür’ün Başak burcundaki ileri hareketiyle aşk hayatınızda iyileşmeler yaşanabilir. İlişkinizde geldiğiniz son noktayı ve bundan sonrasını düşünebilirsiniz. Yapıcı olmanın öneminin farkına varacaksınız. Bunu şekilde de adım attığınız insanlardan karşılık alabilirsiniz.

Plüton’un Oğlak burcunda ileri hareketiyle düşünceleriniz uygulanabilir hale gelecek. Yaşadığınız zorluklardan çıkardığınız derslerle hareket etmelisiniz. Yurt dışı ve ilişkiler konusunda kararlar alabilirsiniz.

İkizler

Burcu ve yükselen burcu İkizler olanlar, Merkür’ün ileri hareketine geçmesiyle birlikte taşınma ve ev konuları hızlanabilir. Kararlarınızı gerçek hayata geçirerek hafifleyebilirsiniz. Retro sürecinde hatalarınızı fark ettiyseniz, Ekim ayında yaşam alanınızı oluşturmak konusunda elinize fırsatlar geçebilir. Evlilik ve aile konularında daha iyi karar verebilirsiniz.

Plüton’un Oğlak burcunda ileri harekete başlamasıyla birlikte endişelerinizden ve takıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Özellikle ekonomik anlamda iyileşecek olmanız bu durumu kolaylaştırabilir.

Yengeç

Burcu ve yükselen burcu Yengeç olanlar, Merkür’ün Başak burcundaki ileri hareketiyle iş görüşmeleriniz sonuç verebilir. Yanlış yaptığınız seçimlerin ardından kendinizi yenileyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar değişebilir. İnsanlara mesafe koyma düşüncenizi gerçek hayata geçirebilirsiniz. Bu ay, ertelemiş olduğunuz araba alımını gerçekleştirebilirsiniz.

Plüton’un geri hareketinin sonlanmasıyla birlikte hayatınıza yeni kurallar koyabilirsiniz. İlişkilerinizdeki amacınızı ve alma-verme dengesini sorgulamaya başlayabilirsiniz. Önemli bitişler ve başlangıçlar yaşanabilir.

Aslan

Burcu ve yükselen burcu Aslan olanlar, Merkür’ün Başak burcunda ileri hareketine geçmesiyle birlikte ekonomik açıdan iyileşme gösterebilirsiniz. Gelirinizi mantıklı bir şekilde planlayabilirsiniz. İş ve yatırım planlarınızda hareketlilik olabilir. Fiziksel ve manevi anlamda iyi hissetmenin yollarını bulabilirsiniz.

Plüton’un Oğlak burcunda ileri hareketine başlamasıyla birlikte hatalarınız düzelebilir ve eksikleriniz tamamlanabilir. Çalışma ortamınızda yaşanabilecek değişikliklere ayak uydurmanız gerekebilir. Her türlü kavramı yeniden tanımlamanız gerekebilir.

Başak

Burcu ve yükselen burcu Başak olanlar, burcunuzda ileri harekete geçen Merkür, konuların gerektiği gibi değerlendirilmesine olanak verebilir. Haklılığınızı ortaya koyarken problemler yaşamış olsanız da çıkardığınız derslerle kendinize ve çevrenize olan tutumunuzu yenileyebilirsiniz. Yarım kalan sözleşme ve anlaşmalarınız hızlanabilirsiniz. Pozitif enerjinizle ilişkilerinize netlik kazandırabilirsiniz.

Plüton’un Oğlak burcunda geri hareketini tamamlaması ile birlikte siz de duygusal konularda tamamlanma yaşayabilirsiniz. Aldığınız güçlü destek ile istediğiniz düzeni kurma kararı alabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlar hakkında yeni kararlar alabilirsiniz. Daha profesyonel olmaya karar verdiğiniz bir dönemdesiniz.

Terazi

Burcu ve yükselen burcu Terazi olanlar, Merkür’ün Başak burcunda ileri hareketine başlaması ile birlikte içinizi yapıcı ve işlevsel bir şekilde dökebilirsiniz. Eylül ayında sizi yavaşlatmış olan her türlü konuyu hızlandırabilirsiniz.

Plüton’un Oğlak burcundaki ileri hareketiyle, toplum önünde daha güçlü bir konuma gelebilirsiniz. Ev konularında aklınıza takılan her soruna kesin çözümler bulabilirsiniz. Stres yönetimini iyi yaparak kendinizi daha rahat savunabilir ve daha güçlü hissedebilirsiniz.

Akrep

Burcu ve yükselen burcu Akrep olanlar, Merkür’ün Başak burcunda ileri hareketine başlaması ile birlikte sosyal çevrenizle ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. İnsanlara ve onlara yaklaşımınıza dair zorlu farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Bunun sonrasında ise tecrübelerinizle hareket etmeniz gerekebilir. Uyumlu tavrınız zihinsel anlamda rahatlamanızı sağlayabilir. Hedeflerinizde başarıyı yakalayabilirsiniz. İyi anılmak ve destek görmek bu dönem sizi rahatlatacaktır.

Yay

Burcu ve yükselen burcu Yay olanlar, Merkür’ün Başak burcunda ileri hareketine başlaması ile birlikte kariyerinizde beklediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Eksikliklerinizi kapatma gayretinizin sonuçlarını almaya başladınız. Sorumluluklarınızın bilincinde olmak sizi profesyonel hayata daha iyi hazırlayabilir. Yarım kalan görüşmeleriniz bu dönemde tekrar gündeme gelebilir.

Plüton’un Oğlak burcundaki geri hareketini sonlandırması statü ve parasal konularda size kazanç sağlayacak gibi görünüyor. Motivasyonunuzu yeniden kazanarak gelirinizi daha iyi planlayabilir ve yönetebilirsiniz. Değerli olduğunuzu kabul etmeli ve yolunuza bu şekilde devam etmelisiniz.

Oğlak

Burcu ve yükselen burcu Oğlak olanlar, Başak burcundaki Merkür’ün ileri hareketine başlamasıyla birlikte eğitim ve iş hayatınızda gelişmeler yaşanabilir. Asıl amacınızı yeniden hatırlayabilirsiniz. Kendinizi göstermenizi engelleyen durumlara karşı profesyonel bir duruş sergileyebilirsiniz. İnançlarınıza önem veriyorsunuz ancak detaylara da önem vermeye başlamalısınız.

Plüton’un ileri hareketine başlaması ile birlikte gücünüzü fark ederek yeni bir duruş sergilemeniz gerektiğinin farkına varacaksınız. Öğrendiklerinizi uygulayacağınız verimli bir zamana giriyorsunuz.

Kova

Burcu ve yükselen burcu Kova olanlar, Başak burcundaki Merkür’ün ileri hareketine başlamasıyla birlikte ekonomik anlamda kontrolü ele alabilir ve ek gelirle ilgili sorunlarınızın önüne geçebilirsiniz. Ailenizden de göreceğiniz destek ile birlikte eksiklerinizi kapatabilir ve yeni konulara odaklanabilirsiniz. Panik olmak yerine hayatınızın akışına uyum sağlamalısınız.

Plüton’un Oğlak burcundaki ileri hareketi ile birlikte potansiyelinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Sizi aşağı çeken her şeye ve herkese set çekmeniz gerekiyor. Günlük alışkanlıklarınıza zekice yaklaşmalı ve kendinize yeni kurallar koymalısınız.

Balık

Burcu ve yükselen burcu Balık olanlar, Merkür’ün Başak burcundaki geri hareketi ilişkileriniz konusunda sizi rahatlatabilir. İki tarafın da istekleri ve duyguları konusundaki eksiklerinin farkında olmanız sizi öne çıkarabilir. Amacınızın verimli ve iyi ilişkiler kurmak olduğunuz belirtmeniz sizin de işinizi kolaylaştırabilir. Yarım kalan sözleşmeler ya da ortaklıklar yeniden gündeme gelebilir.

Plüton’un Oğlak burcundaki ileri hareketiyle birlikte sosyal çevrenizle olan mesafenizi belirleyebilirsiniz. Ve bu şekilde parlayabilirsiniz. Güçlü bir profil çizmeniz, önünüzdeki engelleri ortadan kaldırabilir. Uzun vadeli planlar ve insanlar hayatınıza dahil olabilir.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu