AstrolojiManşet

Haftalık Burç Yorumu: 6 Mart – 12 Mart 2023

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık yorumlarınız geldi! Haydi toplanın!

burç

Uranüs destekli bir Başak dolunayı…

Genel olarak olumlu bir haftaya giriş yapıyoruz diyebilirim. Dolunayın da etkisi ile hayatımızı ve koşturmalarımızı toparlamak için güzel ve olumlu günler bizi bekliyor.

Haftanın Gündemi

6 Mart – 12 Mart 2023 haftasında Ay, Başak burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Akrep burcunda olacak.

Haftanın Gökyüzü Olayları

Bu haftaya 16 derece Başak burcunda yaşanacak olan dolunay damgasını vuracak. Boğa burcunda seyahat eden zorlu gezegen olan Uranüs’ün de tam destek vereceği bu dolunayda gündelik hayatımızda hizmet alıp verdiğimiz konularda özellikle yolunda gitmeyen şeyleri bırakıp artık sırtımızda nafile taşıdıklarımızdan kurtulabiliriz.

Başak burcu denildiği zaman elbette sağlıktan söz etmemek olmaz. Doğal olarak bu saydığımız tüm temaların ışığında Uranüs’ün de desteği ile yeni farkındalıklar yaşayıp kendimizi bu başlıklarda disipline etmemiz olası görünüyor.

Hafta ortası ise Satürn artık kendi yönettiği Kova burcundan çıkarak Balık burcuna giriş yapacak. Balık burcunda Satürn ortalama 5 yıldır o sağlam yaptırımcı yanından feragat ederek süt dökmüş kediye dönüşecek diyebiliriz. Bu anlamda artık biraz daha derin soluklar almaya başlayacağız. En azından yaptırım gücü zayıflayacağı için artık ev ödevi hazırlar gibi yaşamaya biraz da olsa ara vereceğiz.

Hafta sonu ise Ay, Akrep’te olacağı için kendimizi olur olmadık konularda savunurken bulabiliriz ya da geçmişte yaşanılanları önümüze çekip şöyle bir gözden geçirme eğiliminde olabiliriz.

Genel olarak olumlu bir haftaya giriş yapıyoruz. Dolunayın da etkisi ise hayatımızı ve koşturmalarımızı toparlamak için gayet olumlu günler bizleri bekliyor.

Burç Yorumları

Koç

koç burcu

İş ve iş arkadaşları, gündelik hayatın koşturmaları, çalışma metotları, sağlık, hastalıklar, temizlik, hijyen konuları ve evcil hayvanlar, hizmet verdiğiniz alanlar, yanınızda çalıştırdığınız insanlar ve iş atmosferi gibi konular hakkında artık yeter dediğiniz konulardan sıyrılma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Boğa

boğa burcu

Bu hafta aşk hayatınız başta olmak üzere, tutkular, eğlence yaşamınız, kısa süreli ilişkiler, borsa, kumar, piyango gibi şans ve risk taşıyan işler, sanat, çocuk, hamilelik, yaratıcılık gerektiren alanlar ve iradenizin sınandığı konular, çocuklar, romantik ilişkiler, moda gibi konular hakkında değişim ve dönüşüme davet ediliyorsunuz diyebilirim.

İkizler

ikizler burcu

Yaşam tarzınız, baba, kişisel bağlılıklar, alışkanlıklar, ev ve aile içi durumlar ve özellikle duygularınızın korunması, kökleriniz hakkında olabilecek gelişmeler, çok yakınınızdaki insanlar, taşınmaz mallarınız, eviniz, maddi ve manevi miraslar, taşınmalar hakkında önünüze fırsatlar gelebilir. Özellikle de emlak konusunda dikkatli olun.

Yengeç

yengeç burcu

Bu hafta yakın çevreniz, kardeşler, arkadaşlarınız hakkında olan durumlar, kısa yolculuklar, liseye kadar olan eğitim, uzun vadeli olmayan plan ve projeler, yayıncılık, pazarlama ve halkla ilişkiler konuları hakkında değişim ve dönüşüm yaşamanız mümkün görünüyor.

Aslan

aslan burcu

Kazançlarınız, paralarınız, maddi varlıklarınız, para akışınız, güvenlik duygunuz, özgüveniniz, bunun yanında taşınabilir maddi değerleriniz, kısacası maddi bütün varlığınız hakkında bu hafta bazı hareketlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Olumlu gibi olsa da dikkatli olmakta fayda var derim ben.

Başak

başak burcu

Bu hafta irade gücünüz, arzularınız ve bireyselliğiniz başta olmak üzere, egonuz ve yapılandırdığınız dünyanız, görünen kişisel tercihleriniz ve sizi siz yapan tüm fiziksel ve psikolojik değerleriniz, sosyal anlamda sizi var eden ve hayatta konumlandırdığınız yeri ve tepkilerinizi içeren konular hakkında tatlı tatlı bir takım sınavlardan geçmeniz olası görünüyor.

Terazi

terazi burcu

Bu haftanın teması sizin için güvensizlikler, sırlar, maddi ve manevi hapisler, darlık ve kısıtlanmalar, gizli kapaklı işler ve ilişkiler… Bunun yanında gizli düşmanlar, dedikodular, herkesten sakladığınız, görülmesini pek de istemediğiniz yanlarınızı içeren konular olacakmış gibi duruyor. Bu konularda temkinli olmakta fayda var.

Akrep

akrep burcu

Bu hafta sosyal çevre içerisinde yapılacak çalışmalar, gerçekleştirilecek toplumsal değişimler ve bunlar için kurulacak dernekler, hayır işleri, insanlara yararlı olma ve bu amaç uğrunda kurulacak dostluklar, gruplar, dernekler, iş hayatınızdan ve kariyerinizden kazandığınız gelirler ve iyimser yanınızın başınıza açtığı olaylar hakkında bir hayli hareketli günler yaşamanız mümkün görünüyor.

Yay

yay burcu

Bu haftaya statü, toplumun sizi nasıl algıladığı, üstleriniz, patronlarınız, patronlar ile olan ilişkileriniz, iş yapış şekliniz, başarı, herkesin gözü önünde olma, yükselme çabası, yaşam hedefleri, anne ve anne ile ilgili konular, mesleğiniz, kariyer alanlarınız, şan ve şöhretiniz gibi konular hakkında ilginç gelişmeler yaşayarak başlayabilirsiniz.

Oğlak

oğlak burcu

Yurt dışı ile ilgili konular, yabancılar, yabancı diller, medya, satış ve pazarlama işleri, öğretim görevlileri, yargıçlar, üst mahkemeler ve uzak akrabalar, felsefe, din, inanlar, hayatı sorgulama ve anlamlandırma ile ilgili konular, uzun mesafeli yolculuklar, rüyalar, sıra dışı konular, sosyal bilinç, topluma nasıl ayak uydurduğunuz ve akademik hayatınız gibi konular hakkında bu hafta hazırlıklı olmanız da fayda var. Değişime karşı gelmeyin.

Kova

kova burcu

Finansal krizler, ölümler ve yeniden doğuş konuları, sizin ödemek zorunda olduğunuz ya da size ödenmek zorunda olan nafaka, vergi iadesi gibi konular, ayrıca eş, sevgili, hayatınızdaki kişilerin parasal durumu, korkular, paylaşımlı kazançlar, borçlar, vergiler, ameliyatlar ve cinsellik gibi konular hakkında önünüze ilginç yollar açılabilir. Değişimi yakalamaktan korkmayın.

Balık

balık burcu

Size açık düşman kişiler, mahkemeler, birden fazla kişi ile yürütülen faaliyetler (iş ortaklıkları), yazılı ya da sözlü birliktelikler ve en önemlisi evlilik hayatının yanında vekalet verdiğiniz insanlar, avukatınız, eşiniz, uzun süreli ilişkide olduğunuz insan ile olan durumunuz gibi konular hakkında bu hafta kendinizi biraz koştururken bulabilirsiniz.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu