AstrolojiManşet

Haftalık Burç Yorumu: 8 – 14 Mayıs 2023

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık yorumlarınız geldi! Haydi toplanın!

burç

Aşk zillerinin çaldığı bir haftadayız!

Bu hafta çok olumlu bir etkiye sahip, yalnızca kararlarınızı doğru değerlendirip doğru anlayarak takviminize alın, yeterli olacaktır.

Haftanın Gündemi

8 – 14 Mayıs 2023 haftasında Ay, Yay burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Balık burcunda olacak.

Haftanın Gökyüzü Olayları

Bu haftaya disiplin gezegeni Satürn ile güzellik tanrıçası Venüs ve kadersel gelişmeleri anlatan ay düğümleri arasında oluşan olumlu duruş ile başlıyoruz. Bizi pek çok alanda rahatlatacak olan bu görünüm; sevdiklerimiz ve yuvamız ile ilgili konularda pozitif gelişmelere kapı açacak gibi duruyor.

Hafta ortası hayaller gezegeni Neptün ile hayatta mücadelemizi anlatan Mars arasındaki olumlu durum, hareketlerimizde gerçeği görmemizde biraz sorun çıkarabilecek olsa da eğer sağlam bir bilinç ile işlere koyulacak olursak bizi yoğunluğumuz içerisinde keyiflendirme olasılığı var.

Hafta sonu ise duyguları anlatan Ay ile hayaller gezegeni Neptün arasındaki bağ, açıkçası romantizmi davet ediyor gibi görünüyor. Daha ılımlı geçecek olan hafta sonunu sevdikleriniz ile değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Genel olarak bakıldığında bu hafta olumlu bir etkiye sahip yalnızca yaptığımız şeyleri doğru değerlendirip ve doğru anlayıp yürürlüğe soktuğumuzda pek de problem yaşayacağımızı düşünmüyoruz.

Haftalık Burç Yorumları

Koç

koç burcu

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç olanlar! Haftaya gayrimenkul konuları başta olmak üzere para konularını da hayatınızda organize ederek başlayacaksınız diyebiliriz. Aile büyükleriniz ile olan ilişkilerinize bu hafta dikkat etmekte fayda var.

Boğa

boğa burcu

Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa olanlar! Bu hafta yakın çevreniz ile olan ilişkinizi doğru organize etmelisiniz. Kendinizi özellikle kariyer konusunda anlamsızca risklere atmamalı ve yöneticileriniz ile olumlu etkileşimde bulunmaya gayret edin.

İkizler

ikizler burcu

Merhaba sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar! Bu hafta maddi konularda yüzünüzün gülme olasılığı bir hayli fazla görünüyor. Kazandıklarınızı doğru bir şekilde yatırıma dönüştürmeniz oldukça önemli. Sanatçılar ve hayal dünyasından para kazananlar için ideal bir haftadayız.

Yengeç

yengeç burcu

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç olanlar! Bu hafta artık harekete geçmenin gerekliliğini sonuna kadar hissedebilirsiniz. Kendinizi geliştirecek bazı adımlar atmamanız için en küçük bir gerekçenizin olduğunu düşünmüyorum. Atılım için iyi bir hafta, biraz hareket etmeye başlayın!

Aslan

aslan burcu

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan olanlar! Bu hafta elinize alın çantanızı, işinizden ve kariyerinizden memnun değilseniz yeni görüşmelere gidin. Olumlu anlamda gelişmelere açık bir haftadan geçeceksiniz. Bu şekilde durumu değerlendirmeye bakın.

Başak

başak burcu

Merhaba sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar! Bu hafta ya evleniyorsunuz ya da yeni bir ortaklık kuruyorsunuz! Eğer gündeminizde bu tip bir gelişme var ise bu anlamda hareket etmenizi tavsiye edeceğiz. Yapacağınız işleri geciktirmeyin. Hayat zaten çok kısa!

Terazi

terazi burcu

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi olanlar! Spora başlamak ya da evcil dostunuzun ihtiyaçlarını gidermek için gayet iyi bir haftadan geçeceksiniz diyebilirim. Uyku düzeninize bu hafta dikkat ettiğiniz müddetçe bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Akrep

akrep burcu

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep olanlar! Bu hafta da aşk zilleri sizin için çalıyor gibi görünüyor! Eğer hayatınızda birileri varsa onunla olan ilişkinizi gözden geçirerek tekrar yapılandırmanız olası görünüyor. Ayrıca bu hafta ev almaya ya da kiralamaya kalkışmayın.

Yay

yay burcu

Merhaba sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar! Bu hafta ortak gelirlerden gayet güzel bir para gelişi olabilir. Devlet ya da büyük şirketler ile ilgili işleriniz var ise kolları sıvayın ve işlerinizi tamamlayın. Gökyüzü sizi destekliyor. Ancak ayaklarınızın yeterince yere değdiğine emin olun.

Oğlak

oğlak burcu

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar! Siz de bu hafta gönül meselelerini yoğunlukla yaşayabilirsiniz. Kendinizi biraz yorgun ve dağılmış gibi hissetseniz de moralinizin yerinde olacağını söylemek mümkün görünüyor. Kısa yolculuklara çıkma planlarınız var ise mutlaka değerlerin derim.

Kova

kova burcu

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova olanlar! Bu hafta ev ve ev ile ilgili konularda dikkatli hareket ettiğiniz müddetçe problem yaşamayacaksınız. Aynı zamanda sağlık konusunda yeni başlangıçlara gitmeniz de sizin faydanıza görünüyor. Ancak bu süreçte iş ve iş arkadaşlarınız konusunda daha dikkatli olmakta fayda var.

Balık

balık burcu

Merhaba sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar! Bu hafta kendinize koyduğunuz kuralları biraz da olsa gevşetmenin artık zamanı geldi diyebiliriz. Yaşam gailesinden biraz uzaklaşın ve gönül meselelerine girin derim. Kendinizi biraz da eğlendirmeye çalışın, sağı solu düşündüğünüz yeter.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu