Astroloji

Haftalık Burç Yorumu: 9-15 Ocak 2023

Koç burcu, Boğa burcu, Yengeç burcu, İkizler burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Kova burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu ve Balık burcu haftalık yorumlarınız geldi! Haydi toplanın!

astroloji: burç yorumu

Maddi konularda sert tutumlar söz konusu olacak.

Bu hafta nispeten iyi başlayacak ancak hafta sonuna doğru sertleşerek bize maddi ve manevi anlamda dikkatli olmamız gerektiğini hissettirecek.

Haftanın Gündemi

9 – 15 Ocak 2023 haftasında Ay, Aslan burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Akrep burcunda olacak.

Haftanın Gökyüzü Olayları

Bu haftaya iletişim gezegeni Merkür ile işi sürekli bizi şaşırtmak olan Uranüs arasındaki olumlu iletişim ile giriyoruz. Bu bize daha çok söylenemeyecekleri kolaylıkla söyleyebileceğimiz durumları karşımıza çıkarabilir. Ve doğal olarak kelimeleri doğru seçmediğimiz taktirde sıkıntılar da yaratabilir. Yani bıcır bıcır konuşurken söylenmeyecek lafları hemen dudaklarınızdan dökmeyin.

Hafta ortası Venüs, ay düğümleri ile yapacağı sert durum yüzünden geçmişi doğru okumamızı ve gelecek planlarımızda çok daha gerçekçi olmamız gerektiği söyleyecek. Maddi anlamda hareket alırken çok daha temkinli olmakta fayda var.

Hafta sonu ise yine güzellik tanrıçası Venüs bu sefer de Merkür gibi Uranüs’e zorlayan bir yerden bakarak meydan okuyacak. İşte bu yüzden maddi konularda gerçekten dikkatli olmamız gerekecek.

Genel olarak bakıldığında bu hafta genel olarak iyi başlayacak ancak hafta sonuna doğru gökyüzü sertleşerek ve bizi maddi, manevi anlamda dikkatli olmaya davet edecek diyebiliriz.

Burç Yorumları

Koç

Bu hafta iş konularında hararetli ve keskin konuşmalara şahit olabilirsiniz. Bu tarz konularda eğer aksayan konular var ise tartışmaya girmeden halledebilmeniz ihtimal dahilinde görünüyor. Bu haftayı iletişim konusunda daha dikkatli geçirmeye bakın derim.

Boğa

Bu hafta akademik bir hayatınız ya da yurt dışı konusunda planlarınız ve projeleriniz var ise gayet olumlu adımlar atmanız için gökyüzü resmen hazır bekliyor. İş konusunda ise hızlı davranıp kendinizi riske atmaktan kaçının.

İkizler

Bu hafta ortak gelirler konusunda ya da miras ile ilgili pek de sevimli olmayan işler önünüze gelebilir. Bu konularda aksiyon alırken ne olursa olsun, konuya hakim bile olsanız yine de bilen birilerine danışmanız faydalı olacaktır. İpinizi sağlam kazığa bağlayın.

Yengeç

Devlet ile ilgili konularınız var ise bu hafta başlayın ve bu konuyu hızlıca bitirin. Bu durum sizi biraz yoracak ancak çözüm bulmak adına güzel gelişmelere imza atacaksınız. Evli iseniz eşinizle birlikte hareket etmeye özen gösterin.

Aslan

Sağlık konusunda kötü haber vermeyeceğim elbette ancak siz yine de rutin kontrollerini yaptırın ve kendinizi bu hafta kontrol altında tutmaya gayret edin. Aynı zamanda mahkeme ile ilgili konular var ise toparlamanız için de ideal bir zamandasınız.

Başak

Bu hafta iş hayatınız ile ilgili konularda biraz daha temkinli olmanızda fayda var. Aşk konusunda ise ağzınız çok güzel laf yapıyor evet, fakat diğer bir yandan da bir çuval inciri heba edebilecek konumdasınız. Bu hafta dikkatli olmakta fayda var.

Terazi

Bu hafta özel hayatınız ile ilgili konularda dikkatli olmanızda fayda var. Aile büyükleri ile kuracağınız iletişim gerçekten çok önemli ve doğru olması gerekli. Aynı zamanda bu iletişimi kurmak sizin hayrınıza olacaktır.

Akrep

Bu hafta gayrimenkul konuları başta olmak üzere yapacağınız kısa vadeli planlarda iyi düşünüp taşınıp hareket etmeniz gerekiyor. Önünüze açılacak olan yeni yollar ve fırsatlar olabilir. Bunları takibinizde tutmaya özen gösterin.

Yay

Maddi konularda bu hafta olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu anlamda da gerektiği kadar atılımcı olursanız bu hafta para kazanma konusunda sıkıntı çekmezsiniz. Kardeşleriniz ve arkadaşlarınız ile olan ilişkilerinizde özenli olmaya dikkat edin.

Oğlak

Kişisel gelişiminiz için şanslı bir haftada olduğunuzu söylemek mümkün ancak maddi konularda biraz daha temkinli olmanız gerekiyor. Ve tabii iletişim diliniz de bu hafta ilişkilerinizi korumak adına büyük bir öneme sahip. Aklınıza geleni bir anda söylememelisiniz.

Kova

Bu hafta kendinize çekidüzen verirken bir diğer yandan da algınızın açılmış olduğunu görebilirsiniz. Spiritüel konular bu hafta dikkatinizi çekecek gibi görünüyor. Ruhsal anlamda kendinizi onarmanız için iyi zamanlar.

Balık

İnternetten sosyalleşmek yerine bu hafta belki de bir etkinliğe katılarak birebir insanlar ile tanışacak olmanız sizin için çok daha uygun ve güzel olabilir. Ancak bunu yaparken maddi anlamda dikkatli olmaya özen gösterin.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu