Saç BakımıGüzellikManşet

HC Complex ile Saçlarınız Belinize Gelsin

Saç bakım ürünleri kategorisindeki son yılların favori ürünü HC Complex’in 6 farklı etkisi sayesinde “saçlarınız elinize değil belinize gelecek”. 16 yıldır Türkiye’nin saçlarını uzatan HC Care’in efsane ürünü düzenli kullanıldığında saçları güçlendirerek sağlıklı saçlara kavuşturuyor.

Kış sezonuna girdiğimiz bu aylarda özellikle hava şartlarından dolayı yıpranmış ve dökülen saçlar artık sorun olmaktan çıkıyor. Efsane ürün HC Care Saç Bakım Kompleksinin içeriğinde yer alan bitkisel formüller sayesinde saçlar parlak ve canlı bir görünüme kavuşuyor.

hc complex

Düzenli kullanım sonrası saçlar nefes alarak gözle görülür etki sağlıyor. Zayıf ve dökülen saçları doğal dengesine kavuşturan HC Complex saçları besleyerek sağlıklı uzatıyor.

HC Complex, yüzde 100 bitkisel olup, içeriğinde kimyasal madde içermez.

Saçların uzama süresinde Hint Yağı, Sinameki, Dulavrat Otu, Çörekotu Yağı, Papatya, Buğday Yağı, Badem Yağı, Biberiye, Ceviz Yağı, Zeytinyağı, Yeşil Çay, Fındık Yağı, Civanperçemi, Susam Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı, Isırgan Otu, Lavanta ve Havuç yağı gibi birçok bitki özü, vitamin, protein, mineral ve amino asitler gibi doğru bileşenlerin birleşimi ile saç ve saç derisini besler. Düzenli kullanıldığında saçları güçlendirerek, sağlıklı uzamasına yardımcı olur.

hc complex

6 farklı etkisi ve patentli formülü ile ideal saç güzelliğini elde etmeye yönelik üretilmiş en etkili ürün olma özelliğini taşıyor. Saçları besleyerek güçlendiren bitki özleri sayesinde saç dökülmelerini engelleyerek hızlı bir şekilde uzamasını sağlıyor. HC Complex’i uzun süreli kullananlar etkisinden oldukça memnun kaldıklarını ve favori ürünü olduğunu her seferinde dile getirerek, ürün kullanımına devam ediyorlar.

hc complex

HC Complex ile 6 etki

  • Sağlıklı saç uzatır; İçerdiği bitki özleri, vitamin ve mineraller ile saçları kökten uca besleyerek daha sağlıklı bir saç uzamasını destekler.
  • Doğal ve profesyonel bakım; HC Complex; hiçbir kimyasal madde içermez. Doğal ve benzersiz formülü, güçlenerek uzayan ve bakımlı saçlara kavuşmanızı sağlar.
  • Kepek önleyici etki; Saçın yağ ve nem dengesini düzenlemeye ve düzenli kullanımla gözle görünür kepeği önlemeye yardımcı olur.
  • Dökülme karşıtı bakım; Saçları ve saç köklerini güçlendiren doğru ve etkili aktif bileşenler, düzenli kullanımda saç dökülmesi ile mücadeleyi destekler.
  • Yıpranmalara karşı tam koruma; Boya, röfle vb. uygulamalar ve yanlış ürün kullanımı sonucu oluşan yıpranmalara karşı güçlü bir koruma kalkanı oluşturur.
  • Kolay şekil alan, hacimli saçlar; Saçları, elektriklenme, mat ve cansız görünüm, zor şekil alma gibi olumsuzluklardan kurtararak hacim ve parlaklık kazandırır.

HC Complex, 16 yılı aşkın süredir sağlıklı saç uzatma etkisi ile tanınan en popüler bakım üründür. İçeriğinde hiçbir kimyasal madde içermeyen ve son zamanların en beğenilen saç bakım ürünü HC Complex ile tanışmanın tam zamanı!

HC Complex’e Trendyol, Hepsiburda ve www.hc.com.tr sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu