Saç BakımıAlışverişGüzellikManşet

Herbal Essences: Argan Yağı Serisi

İngiltere’nin doğadan ilham alan bir numaralı saç bakım markası Herbal Essences’ın, özel formüllü Argan Yağı serisi ile güneş ışınlarının saçlarınızı yıpratmasına engel olun ve yaza saçlarınızla güçlü bir başlangıç yapmaya hazırlanın…

Özellikle yaz aylarında, saçların protein yapısını bozarak saçlarımızın yıpranmış, kuru ve cansız görünmesine sebep olan UV ışınlarının etkisi artar. Bu sebeple saçlarımız güneşten olumsuz etkilenir. Fakat bu can sıkıcı durumdan kurtulmak çok kolay. %95 doğal köken içeren, parafin, gluten ve renklendirici bulundurmayan Herbal Essences ‘Essence’ of Life: Argan Yağı Serisi, saf sertifikalı bitki özleriyle tek kullanımda 2 kat daha fazla besleyerek yıpranan saçlarınızı onarır. 

Yaz mevsiminde kuruyan ve yıpranan saçlarınıza her yıkamada bakım yaparak saçınızın doğal formunu en güzel şekilde gösterecek ‘Essence of Life’ serisi; saf, doğal ve sertifikalı bitkisel özlerden üretilir. Argan Yağı şampuan ve saç bakım kremi koleksiyonu, tek kullanımda saçlara kolayca nüfuz eder, hasarlı saçları onarıp yumuşatmaya yardımcı olur ve doğal parlaklık kazanmalarını sağlar. 

Doğa ve hayvan dostu vegan formülü, PETA tarafından onaylı olarak hayvanlar üzerinde test edilmiyor.

herbal essences

Yıpranmış Saçlar İçin Saf Argan Yağlı Onarıcı ve Yenileyici Bakım

Herbal Essences Onarıcı Argan Yağı Şampuan

 Argan Yağı serisi, saçları tek kullanımda 2 kat daha fazla besliyor, üstelik vegan içerikleriyle doğayı destekliyor.

Herbal Essences Onarıcı Argan Yağı Saç Kremi

Canlı turunçgil, egzotik baharat ve kalıcı kremalı vanilya aroması ile zaman içerisinde yıpranmış saçların onarımına yardımcı olarak daha yumuşak ve canlı olmalarını sağlar. 

Herbal Essences Onarıcı Argan Yağı Maske

Doğal kaynaklı içerikleri ve aktif antioksidanlar ile saçlarını arındırmaya ve korumaya yardımcı olan, %95 doğal köken içeren bir maskedir.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu