Saç BakımıAlışverişGüzellikManşet

Herbal Essences: Argan Yağı Serisi

Kışın yıpratıcı etkilerini yoğun olarak hissettiğimiz bu günlerde saç bakımı daha fazla önem kazanıyor.

İngiltere’nin doğadan ilham alan bir numaralı saç bakım markası Herbal Essences ‘Essence of Life’ Argan Yağı serisi ile tüm bu etkilerden kurtulabilirsiniz. 

Cildimiz gibi saçlarımız da soğuk havadan etkileniyor. Esen sert rüzgarlar saçlarımızın daha cansız durmasına neden oluyor. Fakat bu can sıkıcı durumdan kurtulmak çok kolay. %95 doğal köken içeren, parafin, gluten ve renklendirici bulundurmayan Herbal Essences ‘Essence’ of Life: Argan Yağı Serisi saf sertifikalı bitki özleriyle tek kullanımda 2 kat daha beslenme sağlayarak yıpranan saçlarınızı onarır. 

herbal essences

Kış mevsiminde elektriklenen, kuruyan ve yıpranan saçlarınıza her yıkamada bakım yaparak saçınızın doğal formunu en güzel şekilde gösterecek Herbal Essences ‘Essence of Life’ serisi; saf, doğal ve sertifikalı bitkisel özlerle tek kullanımda saçlara daha kolay nüfuz ederek 2 kat daha fazla beslenme sağlıyor. Argan Yağı şampuan ve saç bakım kremi koleksiyonu, hasarlı saçları onarıp yumuşatmaya yardımcı olur ve doğal parlaklık kazanmalarını sağlar. 

herbal essences

Üstelik doğa ve hayvan dostu Herbal Essences’ın yenilenen vegan formülü, PETA tarafından onaylı olarak hayvanlar üzerinde test edilmiyor.

Herbal Essences Yıpranmış Saçlar İçin Saf Argan Yağlı Onarıcı ve Yenileyici Bakım:

  • Onarıcı Argan Yağı Şampuan: Argan Yağı serisi, saçları anında 2 kat daha fazla besliyor*, üstelik vegan içerikleriyle doğayı destekliyor.
  • Onarıcı Argan Yağı Saç Kremi: Canlı turunçgil, egzotik baharat ve kalıcı kremalı vanilya aroması ile zaman içerisinde yıpranmış saçların onarımına yardımcı olarak daha yumuşak ve canlı olmalarını sağlar.
  • Onarıcı Argan Yağı Maske: Doğal kaynaklı içerikleri ve aktif antioksidanlar ile saçlarını arındırmaya ve korumaya yardımcı olan, %95 doğal köken içeren bir maskedir.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu