Sağlıkİyi YaşamManşet

Humanis Energy Max ile Enerjine Artı Kat!

İnsan sağlığına vermiş olduğu önem ile kaliteli yaşamı destekleyen Humanis, “Sen En İyisi Yaşama Artı Kat” mottosu ile Tüketici Sağlığı Vitamin Mineral Serisi portföyüne Energy Max’ı ekledi!

Modern yaşamın olumsuz koşulları, vücudumuzun ihtiyacı olan mineral ve vitaminleri yediğimiz besinlerden yeteri kadar alamamamıza neden oluyor. Bununla beraber artan emilim problemleri, maruz kaldığımız radyasyon, mavi ışık gibi etkiler sürekli stresli ve yorgun hissetmemize, odaklanma problemlerine ve vücudumuzun dayanıklılığının giderek azalmasına yol açıyor. Energy Max zengin içeriği ile vücudun ihtiyaç duyduğu enerjiyi, vitamin ve mineralleri desteklemek için gün boyu katkı sağlıyor.

Humanis Energy Max ile Güç Sende!

Energy Max; içerisinde bulunan Ginseng, L-Carnitin, Taurin, Kafein, Koenzim Q10, Vitamin C, Vitamin D3, Vitamin B8 (İnositol), Vitamin B3, Vitamin B5, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin B1, Vitamin B9 (Folik Asit), Vitamin B7 (Biotin), Vitamin B12, Selenyum, Bakır, Çinko, Demir, sayesinde vücudun ihtiyacı olan vitamin ve mineral dengesini destekleyerek bedenin dayanıklılığının, fiziksel enerjinin, motivasyonun artmasına katkı sunar. Energy Max formülünde bulunan güçlü etken maddeleri ile enerjiye ihtiyacınız olduğu her an yanınızda!

Humanis Kimdir?

2010 yılında Saya Grup bünyesinde Pharmactive olarak hizmet vermeye başlayan şirket, 2023 yılından itibaren Humanis adıyla çalışmalarına devam etmektedir. Her adımında insan odaklı yaklaşımla hareket eden ve ‘Herkes için sürdürülebilir sağlık’ anlayışı ile üreten Humanis, 200 milyon dolarlık bir yatırımla Çerkezköy’de kurduğu üretim tesisi ve AR-GE merkezi ile hem sektöre hem de Türkiye’ye önemli katkılar yapan bir sağlık şirketidir.

Dünyanın en büyük global ilaç firmaları ile üretim ortaklığı yaparak uluslararası pazarda da yetkinliğini kanıtlayan Humanis, inovatif, güvenilir ve etik değerler çerçevesinde tüm dünyada insana ve insan yaşamına değer yaratmayı hedeflemektedir. Pediyatri, kardiyoloji, göğüs hastalıkları, kulak-boğaz-burun, dahiliye, enfeksiyon, gastroenteroloji, dermatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, ortopedi ve acil gibi birçok farklı tedavi alanda etkili bir portföye sahip olan Humanis, insan odaklı yenilikçi sağlık felsefesini sürdürmek adına Tüketici Sağlığı alanında da ürünler sunmaktadır. Humanis, farklı tedavi alanlarında sunduğu çözümleri ile sağlıklı bir geleceğe sahip çıkmak için çalışıyor.

İlaç değildir. Takviye edici gıdadır. Gıda takviyeleri normal beslenmenin yerini tutmaz. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

 *Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği

*Vitamin C, Vitamin D ve Çinko, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu