GüzellikAlışverişManşetSaç BakımıVegan

Hush Veganic ile Bütün Güzellikler İkonik

Hush Veganic, Sistem Kozmetik bünyesindeki Hush markasının ilk bakım serisi olarak rengarenk yüzüyle seçkin kuaför salonlarında.

İtalya’da 3 yıl süren klinik çalışmalar sonucunda geliştirilen HUSH VEGANIC Saç Bakım serisi endüstri standartlarını aşan bir performans vaad ediyor.

Tüm saç ihtiyaçlarını karşılamak için titizlikle tasarlanan ürünler, saçların doğal güzelliğini ön plana çıkarmak ve profesyonellere en iyi sonuçları sağlamak için özenle formüle edilmiş.

Hush Veganic

Biyolojik Çözünebilir Formülasyon

Doğal kaynakların korunmasına da katkıda bulunarak gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma bilinciyle hareket eden HUSH VEGANIC bakımları biyolojik olarak çözünebilir içeriklerle zenginleştirilmiş.

Kullanılan her bir damla, suyla buluştuğunda çevreye saygı ve sevgiyle geri döner. Doğaya zarar vermeden çözünebilen formüller, sadece saçlara değil, aynı zamanda çevreye olan duyarlılığa da katkı sağlar.

Doğal Kaynaklı İçerikler

Doğal kaynaklardan elde edilen bileşenler ile zenginleştirilmiş Hush Veganic, saçların ihtiyacı olan bakımı sağlarken zararlı kimyasallardan da uzak tutar. Özenle seçilmiş doğal bileşenler, saçlara derinlemesine nüfuz ediyor ve saçların ihtiyacı olan tüm bakımları sunuyor.

%100 Vegan

Hiçbir Hush Veganic ürünü hayvansal kaynaklı içerikler içermiyor veya hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Doğal bitki özleri, besleyici yağlar ve yenilikçi vegan formüller kullanılarak, çevre dostu bir yol izliyor.

DEA İçermez

IARC (Uluslararası Kanser Araştırmaları Ajansı), yüksek oranda DEA maruziyetinin insanlarda potansiyel karsinojenik etkiye sahip olduğunu belirtmiştir. Aynı zamanda yüksek orandaki DEA’nın kanser riskinin artışına neden olduğu belirtilmiştir. Bunun yanında küçük dozlardaki DEA maruziyeti; deri iritasyonu, alerjik reaksiyonlar ve dermatit oluşumuna neden olabilmektedir. Hush Veganic , ürünlerinde DEA maddesinin bulunmasından kaçınır.

Ftalat İçermiyor

Ftalat maddesinin kansere sebep olduğu, gelişim sisteminde problemlere ve üreme sisteminde ciddi sorunlara sebep olduğu bilimsel çalışmalar tarafından ortaya konmuştur. Hush Veganic, ürünlerinde Ftalat maddesini kullanmamaya dikkat eder.

Sülfat İçermez

Hush Veganic, sülfatın zararları konusunda bilinçlidir. Sülfatsız ürünler gözlerde tahrişe yol açmaz, çocuklarda konforlu bir kullanım sağlar. Saçları ve cildi kurutmaz tahriş etmez, ciltte iritasyona sebep olmaz.

İtalyan Kozmetik Mirası ile %100 İtalyan

İtalya’nın zengin kozmetik mirasıyla üretilen Hush Veganic, özenle seçilen doğal bileşenlerle saçlarınıza benzersiz bir lüks ve etkileyici bakım sunuyor. İtalyan üretimi kalitesi, saç bakım rutininizi sofistike bir deneyime dönüştürerek doğanın gücünü saçlarınıza taşıyor.

HUSH VEGANIC KATALOG web Page 43

Hush Veganic App ile herkes kazansın!

Hush Veganic app ile hem ürünler hakkında detaylı bilgi elde etme imkanı hem de doğaya katkı sağlama imkanı sunuluyor. Gerek tüketiciye yönelik hediyeler gerekse de salon çalışanlarına sundukları ile benzersiz özellikler taşıyan uygulamayı indirmek için tıklayın.

Erkan Güzel fotoğrafı

Erkan Güzel

Ankara Üniversitesi D.T.C.F Sinoloji bölümünden mezun oldu. Shanghai Fudan Üniversitesinde tamamladığı yüksek lisansının ardından uzun yıllar yurtiçinde ve yurtdışında yerel ve global markalar için pazarlama bölümlerinde görevler üstlendi.Estetica Dergisi, hairist.com.tr ve Güzelliğin Peşinde Gazetesi ile güzelliğin peşinde.Ortaokul yıllarından bu yana sevdiği yayıncılığa 'iyilik güzelliktir' sloganıyla devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu