ModaGenelManşet

Tasarımlarınızı İF DESIGN AWARD 2024’e Gönderin ve Uluslararası Başarı Kazanma Şansını Yakalayın!

iF DESIGN, 2024 ödüllerine katılmak üzere 70. kez dünyanın en iyi tasarımlarını arıyor. Dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden biri olan İF DESIGN AWARD 2024 için başvurular sona yaklaşıyor.

iF DESIGN AWARD 2024 başvuruları için erken kayıt dönemini bitirdi ve son döneme girdi. Tasarımlarınızın başarısını global standartlarda ölçümlenmesi ve ödüllendirilmesi için son başvuru tarihiniz 8 Kasım 2023.

ifdesign 1

Tasarımın Zirvesi İçin Son Şans

İF DESIGN AWARD, tasarım dünyasının zirvesine ulaşma fırsatı sunuyor. Tasarımlarınızı uluslararası bir jüri önünde değerlendirmek ve ödül kazanmak için son başvuru tarihi yaklaşıyor. Başarılarınızı kutlamak ve global tanıtımınızı artırmak istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın.

80’den Fazla Kategori

İF DESIGN AWARD, 80’den fazla kategoride ödüller vererek tasarımın her alanını kapsıyor. Ürün tasarımı, ambalaj tasarımı, iletişim tasarımı, iç mimarlık, profesyonel konsept tasarımı, hizmet tasarımı, mimari, kullanıcı deneyimi (UX) ve kullanıcı arayüzü (UI) gibi disiplinlerde başvurular kabul ediliyor.

Türkiye’den İF DESIGN Ödülü Kazananlar

Geçmiş yıllarda Türkiye’den birçok marka ve tasarımcı İF DESIGN ödülü kazandı. Bu ödülleri kazananlar arasında Kar Porselen, Aselsan, Arçelik, Beko, Karaca, Kar Design, GEO_ID Mimarlık, Akassa İç Mimarlık, Akbank, Arman Design, Dasal Aerospace Technologies, Feltouch, Zivella Ofis Mobilyaları, Demirden – ilio Design, Çilek Mobilya, Jumbo, Som Interior, Paşabahçe, Robotistan, Studio Karun, Rovenma, HEPER, LAV, Adasan/YAAZ, Vestel Electronics ve Vestel White gibi markalar bulunuyor.

Kimler Başvuru Yapabilir?

İF DESIGN AWARD 2024, tasarımcılardan markalara, start-up’lardan büyük şirketlere kadar herkese açık. Ürünler, projeler veya hizmetler üreten veya yaratan herkes bu prestijli yarışmaya başvurabilir.

İF DESIGN AWARD’ın Prestiji

İF DESIGN AWARD, dünyanın en büyük ve en tanınmış tasarım yarışmalarından biridir. 1954 yılından beri düzenlenen bu yarışma, tasarımın ve kalitenin bir simgesi haline gelmiştir. İF logosu, tasarımın kalitesini ve başarısını temsil eder.

Tasarımlarınızı İF DESIGN AWARD 2024’e göndermek ve dünya genelinde tanınmış bir ödül kazanma şansını yakalamak için son başvuru tarihini unutmayın: 8 Kasım 2023. Başvuru ücretleri 450 Euro olarak belirlenmiştir. Daha fazla bilgiye www.ifdesign.com adresinden ulaşabilirsiniz.

ifdesign 2
IF Award 2023

İF DESIGN AWARD 2023 Hakkında İstatistikler:

  • 56 ülkeden yaklaşık 11.000 başvuru yapıldı.
  • 133 bağımsız, uluslararası tasarım uzmanından oluşan jüri, kazananları belirledi.
  • 47 ülkeden toplam 2.104 başvuru İF DESIGN AWARD 2023 ile ödüllendirildi.
  • Sadece 75 tasarım, İF DESIGN GOLD AWARD kazanmayı hak kazandı.

Tasarımlarınızı İF DESIGN AWARD 2024‘e gönderin ve tasarım dünyasının zirvesine ulaşma fırsatını yakalayın!

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu