ModaAlışverişManşetTeknoloji

İşte Rolls-Royce!

Rolls-Royce, Cullinan "Inspired by Fashion" Koleksiyonu !!

Lüks otomobil üreticisi Rolls-Royce Evi, Miami Art Basel çağdaş sanat etkinliğinde, Cullinan SUV modeli için en son moda trendlerinden esinlenen ve Inspired by Fashion koleksiyonu olarak isim verdiği , “Re- Belle ” ve “Fu-Shion” koleksiyonlarını tanıttı.

rolls-royce yeni model araba

Marka bu koleksiyonuyla sanat, moda, tasarım alanlarında trendleri tanımlayan ve güncel hareketleri etkileyen eklektik zevklere sahip bireylere bir lüks otomobilin kişiye özel, kişiselleştirilmiş çeşitlerini sunuyor.

Rolls-Royce ‘un genç yüzü!

Renk bloğundan ilham alan cesur Re-Belle, işlev ile modayı bir araya getiren Fu-Shion koleksiyonları, markanın modaya uygun ve genç tarafını gözler önüne seriyor.

Tasarımcıları, olabildiğince farklı kişilikleri görmeyi teklif eden  Cullinan – Inspired by Fashion’ı elde etmek için sekiz farklı renk kombinasyonu yaratmış.

rolls-royce yeni model araba

“Re-Belle” koleksiyonu için odak noktası canlı tonlar,  eğlenceli doku  kombinasyonları ile çağdaş renk  trendleri seçilmiş. 

‘’Fu-shion ‘’ koleksiyonunda ise  İlkbahar/Yaz 2023  fonksiyonel öğelerle bezenmiş, sokak giyimini çağrıştıran yüksek modayı faydacı bir yaklaşımla yeniden yorumluyor. 

Rolls-Royce Bespoke Kolektifi

Rolls-Royce Bespoke Kolektifi tarafından tasarlanan bu zarif “arzu nesneleri”, lüks müşterilerin eklektik zevklerini, yaşam tarzını yansıtan, yüksek moda dünyasında görülen canlı tonlardan ve dokulardan ilham alıyor.

Rolls-Royce tasarımcıları, bu koleksiyonlar için büyülü gök ambiyansı, otomobilin iç kısmının ötesine taşıyan, tamamen yeni Starlight Bagaj Kapağını da yarattı. Üretimi 22 saatten fazla süren bu bespoke özellik, delikli deriye yerleştirilmiş 192 yumuşak ışıklı yıldız içeriyor. 

rolls-royce yeni model araba

Otomobilin renklerine uygun seyahat valiz setleri

Alıcılar, otomobilin renklerine uygun seyahat valiz setlerini ise kendileri seçebiliyor. 

Setler, dört iç temanın her birini tamamlayacak şekilde tasarlanmış. Bu beş parçalı koleksiyon, 24 saatlik , 48 saatlik seyahat çantaları ve tek tek veya tek bir set olarak satılan bir saklama çantasından oluşuyor.

rolls-royce yeni model araba

Erkan Güzel fotoğrafı

Erkan Güzel

Ankara Üniversitesi D.T.C.F Sinoloji bölümünden mezun oldu. Shanghai Fudan Üniversitesinde tamamladığı yüksek lisansının ardından uzun yıllar yurtiçinde ve yurtdışında yerel ve global markalar için pazarlama bölümlerinde görevler üstlendi.Estetica Dergisi, hairist.com.tr ve Güzelliğin Peşinde Gazetesi ile güzelliğin peşinde.Ortaokul yıllarından bu yana sevdiği yayıncılığa 'iyilik güzelliktir' sloganıyla devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu