AlışverişManşet

Jo Malone: Blossoms Koleksiyonu

Jo Malone London bu yıl Anneler Gününü bir demet çiçeği andıran sınırlı sayıdaki Blossoms Koleksiyonuyla kutluyor. 

“Koleksiyondaki her koku, kokunun farklı yönlerini sunurken, baharın neşesini ve doğanın içinde olmanın kusursuz hissini kucaklıyor.” Céline Roux, Uluslararası Parfüm Direktörü

Heyecanla yaklaşan bahar havası, şehri mis kokularla donatırken ilk bahara özel tasarlanan Blossoms Koleksiyonu Anneler Günü’nde favori hediye alternatifiniz olacak.

Bu yılki Blossoms Koleksiyonunda, üç farklı çiçek kokusu yer alıyor. Star Magnolia, yıldız manolya ağaçlarının taze ve saf taç yapraklarından ilham alıyor. Osmanthus Blossom, yeşilliklerin üzerinde filizlenen minik beyaz çiçekler hayal ediyor. Nashi Blossom ise Naşi Ağacı’nın, benekli ve beyaz çiçeklerinin oyuncu ruhunu yakalıyor.

Sınırlı sayıda üretilen koleksiyonda saç misti ve difüzör de mevcut!  

jo malone

Jo Malone Osmanthus Blossom Cologne

Yeni bir mevsim tüm şehri sararken, minik beyaz çiçekler, yeşilliklerin üzerinde filizlenirken havayı huzur dolu bir kokuyla dolduruyor. Bu meyve aromalı çiçek tatlı kayısı, Portakal Çiçeği ve kaşmir ağacı notalarıyla buluşuyor.

Jo Malone Nashi Blossom Cologne

Bahar aylarının gelmesiyle toprak uyanırken, Naşi ağaçları da çiçek açıyor. Bir saflık sembolü olan bu benekli beyaz çiçekler, Naşi Ağacı’nın kemerli dallarını süsler ve zamanla parlak armutlara dönüşür. Nashi Blossom kokusu çiçeğin eğlenceli ve meyvemsi kokusu beyaz misk ve gül ile harmanlanıyor.

Jo Malone Star Magnolia Cologne 

Şanghay parklarında parlak çiçekler açan ağaçlar baharın müjdesini verirken, Yıldız Manolyalar bu coşkuya eşlik ediyor. El değmemiş yaprakların taze kokusuna, zümrüt yeşili manolya ve sandal ağacı notaları eşlik ediyor.

Jo Malone Waterlily Cologne 

Parıldayan nilüferler, gizli bir bahçede saklanan kristal berraklığında bir göletin baş tacı niteliğinde. Bu beyaz taç yapraklar, heyecan verici ve büyüleyici bir koku yayıyor. Aydınlanmayı temsil eden nilüferler, Arap Yasemin’i ve Portakal Çiçeği ile zenginleştiriliyor.

Jo Malone Star Magnoli Saç Misti

Doğal argan yağı ve pro vitamin B5 ile formüle edilmiş bu Mist saça sağlıklı bir parlaklık veriyor. Bu eğlenceli ve hafif çiçeksi koku ile saçlarınıza hoş bir dokunuş katın.

Jo Malone Silk Blossom Difüzör

Odayı sinek kuşlarının ve kelebeklerin karşı koyamadığı ipek ağacının çiçeksi ve tatlı kokusuyla doldurun. Etrafı saracak çiçek ve kayısının taze dokunuşu atmosfere huzurlu bir hava katacak. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu