ModaAlışverişManşet

Katerina Ekşioğlu, Koleksiyonları ile Yılın Tercihi Oldu

Katerina Ekşioğlu’nun “Fall Winter ’23” koleksiyonu, yeni yıl öncesi sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri tarafından tercih edildi.

Moda dünyasındaki başarısını her geçen gün arttıran Katerina Ekşioğlu, 2022 yılının son günlerinde asil ve cazibeli bir şıklık ile rahatlığı buluşturan elbise ve tulumlarının dışında ceket ve pantolonlarıyla ön plana çıktı.

Sanat ve cemiyet dünyasının en çok tercih ettiği markalar arasında yer alan Ekşioğlu, mevsimin tonuna uygun zerafeti ve kendine özgü çok yönlülüğünü vurgulayan geniş renk yelpazesi ile siyah rengin zarafetine, kahverengi ve yeşil renklerinin kusursuz geçişleri eklenirken, yumuşak ve rahat kumaşlara yaptığı yaratıcı dokunuşlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam etti.

Adsiz tasarim 52 2

Farklılık yaratan Katerina Ekşioğlu’nun “Fall Winter ’23” tasarımları 2022 yılının son günlerinde çok sayıda ünlünün; özel çekimleri, konser ve özel davet olmak üzere pek çok etkinliğinde sahnede yer aldı.

Katerina Ekşioğlu “Fall Winter ’23” Koleksiyonu Önemli Gecelerin Yıldızı Oldu

Benzersiz tasarımlarıyla yeni yıl öncesinde ünlülerin moda durağı oldu. Ürettiği tasarımları ile görkemli bir görsel kutlama gerçekleştiren ünlü isimler, yılsonunu büyüleyici hikâyeleri ortaya çıkararak tamamladı. Tasarımlarında siyah ve kırmızı renkleri tercih eden ünlüler, şıklığın kalbine akın etti.

Moda dünyasına yeni bir soluk getiren derin sırt yırtmaçlı kıyafetler,  gömlek elbise, kuyruklu zirkon taş detaylı şort tulum kıyafetlerini giyen isimler yeni yıla bir adım önde girdi.

Yaratıcı tasarımlarıyla zamana meydan okuyan Katerina Ekşioğlu, eşsiz tarzı ile kadınların şık, göz kamaştırıcı ve rahat ama bir o kadarda feminen olmasını amaçlıyor. Asimetrik kesimleri ve sade tasarımlarıyla şıklığın anahtarı olarak, önemli gecelerin tercihi olmaya devam ediyor.

Katerina Ekşioğlu tasarımları ile ilgili detaylı bilgi için katerinaeksioglu.com adresi ziyaret edilebilir.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu