AlışverişGüzellikManşetSaç Bakımı

Klorane: Kinin Serisi

Avrupa’nın 1 numaralı doğal saç bakım markası Klorane, mevsimsel saç dökülmelerine karşı en uygun çözümü, kendi laboratuvarlarında geliştirdiği zayıflamış, dökülen saçlara uygun Kinin ve Organik Aşk Çiçeği Özü içerikli güçlendirici serisi ile sağlıyor.  

Klorane Şampuan, saç kremi ve serumdan oluşan Klorane Kinin serisi yüzde 80 doğal içerikli formüllerden oluşuyor.

Güney Amerika’dan gelen, saç dökülmesi konusunda etkinliği kanıtlanmış Kinin yapımında kullanılan Kınakına ağacı ve Alpler’den gelen organik aşk çiçeği özlerine sahip Kinin serisi, saçları canlandırma ve uzamaya yardımcı etki sunarak saç dökülmesinin yavaşlamasına yardımcı oluyor.

klorane

Stres, hamilelik sonrası dönem, mevsimsel geçişler, yorgunluk ve genetik etkiler gibi her tip saç dökülmesi için tasarlanan Kinin ve Organik Aşk Çiçeği Özü içerikli özel seri; saç derisi üzerindeki etkileri sayesinde, saça güç ve canlılık vererek saç kaybının azalmasına yardımcı oluyor. %80 doğal içerikli kinin ve aşk çiçeği özlü güçlendirici şampuan, saç kremi ve serum bioçözünür formülü sayesinde hızla çözünerek doğayı koruyor. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu